最新图库:

finał mężczyzn

下一个节目:

ME WKO 2016
数据:
在哪里:

欧洲足球锦标赛的组织WKO.

信息

下一个节目:

Poster_EC_Varna-2016
数据:
在哪里:

称重锦标赛IKO前辈,晚辈将在瓦尔纳举行 21-22 日.

calendar

TVNMam talenti Marcin Chuck Olpiński, Kyokushin i Ninja

新增:

zdj

W dniu 14 września 2013 w programieMam talentstacji TVN wystąpił Marcin Chuck Olpińskipolski sobowtór Chucka Norrisa. Nasz Chuck związany jest z Kyokushin od pięciu lat, posiada 4 kyu, a na co dzień trenuje w UKS BUSHI.

 

Zapytany przez nas czym jest dla niego Kyokushin odpowiada: “Kyokushin jest dla mnie sposobem utrzymania dobrej kondycji, zdrowia, ale i formą dobrej, zdrowej rywalizacji, sprawdzenia się i rozwijania nowych umiejętności jak i odskocznią od pracy, od dnia codziennego”.

 

Poprosiliśmy także o kilka słów na temat występu w programie:

 

Znajomi ostrzegali mnie, że twórcy programu manipulują, że to wielka ściema, po tym jak obejrzałem nagranie mojego występu zgadzam się z takimi opiniami. Wystarczy zaobserwować reakcję widowni jak i sędziów, sądzę że decyzja o werdykcie została podjęta wcześniej, przed występem. Powodem takiego obrotu sprawy mogło być to, że jestem kojarzony z jednym z banków, w reklamach którego występowałem, a może po prostu jurorzy nie zrozumieli mojego przedstawienia, było to coś nowego, Chuck, 空手道, ninja, specjalnie skomponowana muzyka i efekty specjalne

 

dodam, że nasz występ był mocno obcięty, przez co nie można dobrze ocenić występu. Obcinkę zrobili m.in. kiedy opowiadam dowcip ,,co Chuck robi przy ksero?”, w programie widać, że mówię ,,kopie”,a na pewno powiedziałem ,,ksero….kopie”, poza tym A.Chylińska nie poprosiła nas o przedstawienie się, nie zapytała skąd pochodzimy itd. (a zwykle tak robi). Wyglądało to jakby od początku było ustalone na NIE. Twórcy program sami zaproponowali mi występ wMam talenti zrobienie show, a później słyszę, że nie widzą w tym talentu. 我, że mój wizerunek miał im posłużyć tylko do wypromowania programu. Stres niestety zrobił swoje i nie poszło nam tak jak na próbach. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie opinie, następnym razem będzie lepiej.

 

występ obejrzeć można TUTAJ
 
a tak powstawała muzyka oraz efekty specjalne do programu
 
treningi do programu

评论

评论


最近的采访

更多来自

通讯

合作伙伴

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja