最新图库:

finał mężczyzn

下一个节目:

ME WKO 2016
数据:
在哪里:

欧洲足球锦标赛的组织WKO.

信息

下一个节目:

Poster_EC_Varna-2016
数据:
在哪里:

称重锦标赛IKO前辈,晚辈将在瓦尔纳举行 21-22 日.

calendar

MS Kobiet在国际空手道友谊赛 – 结果

新增:

Friendship

上 19-20.04.2014 瓦特东京odbyłSIE国际空手道友谊赛 (国际友谊赛) 结合IKO成立50周年 (50-该IKO周年), 其中波兰选手夺得两金一铜牌. Izabela Sularz i Konrad Kozłowski w kata oraz Karolina Mroczkowska w kumite.
 

W ramach IFT rozegrane zostały turnieje:
 

* 2014 The 10th International Youth Karate Tournament
* 2014 World Youth Elite Karate Championships
* 2014 World Women’s Karate Championships
* 2014 International Senior Karate Tournament
* 2014 International Kata Karate Competitions
 

Wyniki Mistrzostw Świata Kyokushinkai Kobiet 2014

 

Kobiety poniżej 55 公斤
1. Elena Gulko (Rosja)
2. Natsuki Ota (Japonia)
3. Yukina Oda (Japonia)
4. Duaa Husain (Kuwejt)
 

Kobiety poniżej 65 公斤
1. Anastasia Khripunova (Rosja)
2. Chihiro Tanaka (Japonia)
3. Yuma Tazaki (Japonia)
4. Dilshoda Umarova (Rosja)
 

Kobiety powyżej 65 公斤 (Ciężki +65 公斤)
1. Uliana Grebenschikova (Rosja)
2. Anna Egorova (Rosja)
3. Hitomi Endo (Japonia)
 

2014 Międzynarodowy Turniej Seniorów

 

Weterani 35-39 lat do 70 公斤
1. Nikolai Tretiakov (Rosja)
2. Abdurashid Radzhabov (Rosja)
3. Matsumoto Kojun (Japonia)
3. Hasegawa Masato (Japonia)
 

Weterani 35-39 lat do 80 公斤
1. Burlutskyy Ołeksij (Ukraina)
2. Yomo Eiji (Japonia)
3. Wiaczesław Krasavin (Rosja)
3. Sasa Masaki (Japonia)
 

Weterani 35-39 lat więcej niż 80 公斤
1. Dymitr Lunev (Rosja)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Iran)
3. Konstantin Goryushkin (Rosja)
3. Hassan Sheykhi (Iran)
 

Weterani powyżej 40 lat do 70 公斤
1. Morita Yuichi (Japonia)
2. Iwaokawa Hiroshi (Japonia)
3. Shinji Mori (Japonia)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Japonia)
 

Weterani powyżej 40 lat do 80 公斤
1. Oleg Vekshin (Rosja)
2. Konstantin Neskreba (Rosja)
3. Katori Hiroaki (Japonia)
3. Hiroshi Ishibashi (Japonia)
 

Weterani powyżej 40 年, ponad 80 公斤
1. Rudolf Conquet (Holandia)
2. 马立克Ociesielski (USA)
3. Murakami Kenshirube (Japonia)
3. Araya Hideki (Japonia)
 

Turniej Międzynarodowy Młodzieży

 

Chłopcy 12 lat do 50 公斤
1. Ozeki Jun (Japonia)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (Rosja)
3. Miyake Ryuma (Japonia)
3. Kotsugai Kaijin (Japonia)
 

Chłopcy 12 lat do 50 公斤
1. Yamagami Daiki (Japonia)
2. Asakura Hotaka (Japonia)
3. Tensho Shimizu (Japonia)
3. Fujicho Yu (Japonia)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 公斤
1. Kanto Haruki (Japonia)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (Rosja)
3. Ilya Averkin / Ilia Averkin (Rosja)
3. Kobayashi Kaihito (Japonia)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 公斤
1. Kojima (Japonia)
2. Miki Toshihisa (Japonia)
3. Umino Kenichiro (Japonia)
3. Takahashi (Japonia)
 

Dziewczęta 12-14 lat do 45 公斤
1. Nishihara Yasunatsu (Japonia)
2. Sato Rin (Japonia)
3. Shiraishi Riona (Japonia)
3. Nishikawa Rika (Japonia)
 

Dziewczęta 12-14 年, ponad 45 公斤
1. Furuta Kanami (Japonia)
2. Kurosawa Kana (Japonia)
3. Yokota Honoka (Japonia)
3. Chinen Ruka (Japonia)
 

Chłopcy 15 do 65 公斤
1. Tatsumi Hokuto (Japonia)
2. Ogawa Ryo (Japonia)
3. Segawa (Japonia)
3. Suda Shotaka (Japonia)
 

Chłopcy 15 lat więcej niż 65 公斤
1. Nanbara Kenta (Japonia)
2. Siergiej Galkin / Sergey Galkin (Rosja)
3. Suga Yusaku (Japonia)
3. Anatolij Chursin / Anatoli Chursini (Rosja)
 

Dziewczęta 15-17 lat do 50 公斤
1. Sato Nanami (Japonia)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (Rosja)
3. Wiktoria Lebiediewa / Viktoriya Lebiediewa (Rosja)
3. Karolina Mroczkowska (波兰)
 

Dziewczęta 15-17 lat więcej niż 50 公斤
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (Rosja)
2. Nakayama Nanako (Japonia)
3. Rami Kurumi (Japonia)
3. Ito Nana (Japonia)
 

World Youth Elite Karate Championships

 

Chłopcy 16-17 lat do 65 公斤
1. Konishi Yuya (Japonia)
2. Czerwca Yusho (Japonia)
3. Watari Kazutaka (Japonia)
3. Usuda Yuki (Japonia)
 

Chłopcy 16-17 lat do 75 公斤
1. Kanai Kensuke (Japonia)
2. Czerwca Yusho (Japonia)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (Rosja)
3. Kamei Genki (Japonia)
 

Chłopcy 16-17 lat powyżej 75 公斤
1. Ishizuka Yutaro (Japonia)
2. Matsuzaki Kei (Japonia)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rosja)
3. Anton Kling / Anton Kling (Rosja)
 

Międzynarodowy Turniej Kata

 

Grupa wiekowa 6-8 年
1. Sone Ryotaro (Japonia)
2. Taguchi Eishin (Japonia)
3. Kitayama Yoshi (Japonia)
 

Grupa wiekowa 9 年
1. Uetsuji Hikaru (Japonia)
2. Kamiyama Aitogi (Japonia)
3. Chika Arimura (Japonia)
 

Grupa wiekowa 10 年
1. Taguchi Kokoroatat (Japonia)
2. Atsushi Nishihara (Japonia)
3. Soma Seiharu (Japonia)
 

Grupa wiekowa 11 年
1. Murakami Haruna (Japonia)
2. Nakamura Neri (Japonia)
3. Suzuki Mikoto (Japonia)
 

Chłopcy 12-14 年
1. Uetsuji Mitsuhito (Japonia)
2. Ogawa Hayabusa (Japonia)
3. Miyaji Sotaro (Japonia)
 

Dziewczęta 12-14 年
1. Takahashi Himawari (Japonia)
2. Arimura Sakura (Japonia)
3. Mitarai Kana (Japonia)
 

Mężczyźni od 15 do 34 年
1. Konrad Kozłowski (波兰)
2. Kuharev Denis / Denis Kukharev (Rosja)
3. Kin Mitsuru
 

Kobiety od 15 do 34 年
1. Takahashi Senjin (Japonia)
2. Bragin Maya / Maiia Bragina (Rosja)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (Rosja)
 

Mężczyzn powyżej 35 年
1. Takamasa Tanaka (Japonia)
2. Dmytro Prasolov (Ukraina)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (Rosja)
 

Kobiety powyżej 35 年
1. Izabela Sularz (波兰)
2. Gergana Kostova (保加利亚)
3. Tanaka Minako (Japonia)
 

Międzynarodowy konkurs Kata Drużynowego

 

1. ROSJA-Perm (Margarita Suvorova / Maiia Bragina / Denis Kukharev)
2. ROSJA-Perm B (Ksenia Rybyakova / Igor Titkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. ROSJA-Irkuck (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / Semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

评论

评论


最近的采访

更多来自

通讯

合作伙伴

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja