最新图库:

finał mężczyzn

下一个节目:

ME WKO 2016
数据:
在哪里:

欧洲足球锦标赛的组织WKO.

信息

下一个节目:

Poster_EC_Varna-2016
数据:
在哪里:

称重锦标赛IKO前辈,晚辈将在瓦尔纳举行 21-22 日.

calendar

Mistrzostwa Rosji, Moskwa 19-20.10.2013 – 结果

新增:

33 капанадзе kapanadze

Mężczyźni poniżej 70 公斤
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
Mężczyźni poniżej 80 公斤
1. Gabaraev Lasha
2. Titkov Igor
3. Bubyakov Nikita
 
Mężczyźni poniżej 90 公斤
1. Sadvokasov Darmen
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
Mężczyźni powyżej 90 公斤
1. Kapanadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
Kobiety do 55 公斤
1. Moreva Jaroslavna
2. Gulko Elena
3. Tishchenko Vladlena
 
Kobiety do 65 公斤
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. Irina Niekrasowa
 
Kobiety powyżej 65 公斤
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Dodatkowe nagrody:
Mistrz tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 desek), Khripunova Anastasia (9 desek).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
Mężczyźni poniżej 70 公斤
Arthur ManukyanMukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
Finał
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 的地方
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 80 公斤
Titkov Igor – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – 辛格Gbrav
 
Finał
Titkov Igor – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 的地方
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 90 公斤
Sadvokasov Darmen – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – Andrey Chirkov
 
Finał
Sadvokasov Darmen – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 的地方
Kotschnew CyrilTeals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
Mężczyźni powyżej 90 公斤
Kapanadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
Grizzly Ivan – Uvitsky Sergeywyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 公斤)
 
Finał
Kapanadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 的地方
Mescheryakov Roman – Grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasarilow kick)
 
Kobiety do 55 公斤
Gosteva Katarzyna – Moreva Jaroslavna
Gulko Elena – Tishchenko Vladlena
 
Finał
Moreva Jaroslavna – Gulko Elena – (5-0)
 
Walka o 3 的地方
Gosteva Katarzyna – Tishchenko Vladlena – (0-5)
 
Kobiety do 65 公斤
Galstyan Mary – Zasorina Xenia
Irina Niekrasowa – Khripunova Anastasia
 
Finał
Zasorina Xenia – Khripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 的地方
Galstyan Mary – Irina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
Kobiety powyżej 65 公斤
Grebenshchikova UlianaAlain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
Finał
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 的地方
Hasanov Anastasia – Filippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Men: Saco Shuto, hidzi, geri)
(女性: Saco Geri)
 
Mężczyźni poniżej 70 公斤
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 deski
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Mężczyźni poniżej 80 公斤
Titkov Igor – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
Mężczyźni poniżej 90 公斤
Sadvokasov Darmen – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Zwycięzca tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
Mężczyźni powyżej 90 公斤
Kapanadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
Grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
Kobiety do 55 公斤
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
Moreva Jaroslavna – 3/4
Gulko Elena – 3/0-2
Tishchenko Vladlena – 3/5
 
Kobiety do 65 公斤
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
Irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Zwycięzca tameshiwari
 
Kobiety powyżej 65 公斤
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

评论

评论


最近的采访

更多来自

通讯

合作伙伴

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja