最新图库:

finał mężczyzn

下一个节目:

ME WKO 2016
数据:
在哪里:

欧洲足球锦标赛的组织WKO.

信息

下一个节目:

Poster_EC_Varna-2016
数据:
在哪里:

称重锦标赛IKO前辈,晚辈将在瓦尔纳举行 21-22 日.

calendar

欧锦赛新极真 2015 – 结果

新增:

me2015_015

17-18.04.2015r odbyły się na hali Torwar w Warszawie Wagowe Mistrzostwa Europy Shinkyokushin.

Organizatorem Mistrzostw był Sensei Mariusz Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Shinkyokushin. Walki stały na wysokim poziomie, a pokazy w dniu finałów były bardzo widowiskowe. Wkrótce wideo z Mistrzostw Europy na Onekyokushin.pl :)

 

Foto Łukasz Echeński strona : www.karatebielanski.com.pl

 

Relacja z Mistrzostw Europy

 

MEDALIŚCI – SENIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Rita Pivoriunaite (立陶宛)
2. Zsofia Szabo (Węgry)
3. Isis Pinilla (Hiszpania) i Diana Maciute (立陶宛)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Inga Miksaite (立陶宛)
2. Ruta Brazdzionyte (立陶宛)
3. Cecilia Wallin (Szwecja) i Lidia Kormondi (Węgry)
 
KUMITE KOBIET +65 公斤
1. Csenge什皮斯 (Węgry)
2. Nora Vaznelyte (立陶宛)
3. 玛瑙Kaliciak (公告) i Viviana Chirla (Rumunia)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Lasha Khachapuridze (Gruzja)
2. 安德烈·津琴科 (Gruzja)
3. Gabor Rózsa (Węgry) i George Suciu (Rumunia)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –80 kg
1. 马吕斯伊尔 (Rumunia)
2. Tengiz Bastoiani (Gruzja)
3. Gerard Will (Szczytno) i Sascha Decosterd (Szwajcaria)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –90 kg
1. Valdemaras Gudauskas (立陶宛)
2. 瓦西尔列夫Vangelov (保加利亚)
3. Marek Wolny (Tarnowskie Góry) i Zsolt Balogh (Węgry)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +90 公斤
1. 瓦列里·季米特洛夫 (保加利亚)
2. Maciej Mazur (BKKK Warszawa)
3. Eventas Guzauskas (立陶宛) i Lukas Kubilius (立陶宛)
 
女子KATA
1. Isis Pinilla (Hiszpania)
2. Alicia Edin (Szwecja)
3. Nuria Garrido (Hiszpania) i Paula Malikowska (Konstancin Jeziorna)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. 康拉德Kozubowski (Opole)
2. Raimundas Paskauskas (立陶宛)
3. Attila Tóth (Węgry) i Cristian Boldut (Rumunia)
 
MEDALIŚCI – JUNIORZY
 
KUMITE KOBIET –55 kg
1. Veronika Nemeth (Węgry)
2. Kristiyana Laleva (保加利亚)
3. Ivelina Petrova (保加利亚) i Lidia Soriano (Hiszpania)
 
KUMITE KOBIET – 60 公斤
1. Monika Tydikaite (立陶宛)
2. Anna Bielska (Konstancin Jeziorna)
3. Garcia de Garayo Irantzu (Hiszpania) i Ioana Vaida (Rumunia)
 
KUMITE KOBIET –65 kg
1. Andreea Merca (Rumunia)
2. Emilija Gataveckaite (立陶宛)
3. Kinga Mierzejewska (Ełk) i Monika Zielińska (Kolbuszowa)
 
KUMITE KOBIET +65 公斤
1. Monika Ryzkovaite (立陶宛)
2. Egle Jonusaite (立陶宛)
3. Polina Dereza (Ukraina) i Joanna Czerniewska (Bartoszyce)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –55 kg
1. Aliyev Niyamaddin (阿塞拜疆)
2. Vince Kis-simonka (Węgry)
3. Damian Bilbak (苏瓦乌基) i Oskar Okoński (Chełmno)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –60 kg
1. Oleksandr Svynarenko I (Ukraina)
2. Daniel Biłbak (苏瓦乌基)
3. Ilijan Yunakov (保加利亚) i Martynas Armonaitis (立陶宛)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –65 kg
1. Fran Luksic (Chorwacja)
2. Bohdan Lemishko (Ukraina)
3. Akop Karapetiyan (Gruzja) i Edvinas Juozaitis (立陶宛)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –70 kg
1. Laurynas Vaicikauskas (立陶宛)
2. Davit Tskarozia (Gruzja)
3. Fekete Farkas Mór (Węgry) i Deron Ditiecher (Holandia)
 
KUMITE MĘŻCZYZN –75 kg
1. Oleksander Svynarenko II (Ukraina)
2. Jakub Tęcza (Konstancin Jeziorna)
3. Rafał Nasiadka (Ostrołęka) i David Fabek (Chorwacja)
 
KUMITE MĘŻCZYZN +75 公斤
1. Anatolii Zhuravel (Ukraina)
2. Yuriy Kryukov (Ukraina)
3. Julius Urbonas (立陶宛) i Dovydas Lukaitis (立陶宛)
 
女子KATA
1. Timea Berencsi (Węgry)
2. Raminta Makackaite (立陶宛)
3. Denitsa Georgieva (保加利亚) i Maider Perez (Hiszpania)
 
KATA MĘŻCZYZN
1. Mads Zanchetta Bertelsen (Dania)
2. Kasparas Karalis (立陶宛)
3. Damian Biłbak (苏瓦乌基) i Michał Karpowicz (苏瓦乌基)

评论

评论


最近的采访

更多来自

通讯

合作伙伴

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja