最新图库:

finał mężczyzn

下一个节目:

ME WKO 2016
数据:
在哪里:

欧洲足球锦标赛的组织WKO.

信息

下一个节目:

Poster_EC_Varna-2016
数据:
在哪里:

称重锦标赛IKO前辈,晚辈将在瓦尔纳举行 21-22 日.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 分类广告 – pełne wyniki

新增:

zdjęcie 4

W dniu 26 月 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział ponad 340 zawodników w wieku 12-17 lat z 18 krajów Europy. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 年) 的 40 公斤
1. Sergei Nikitenko (Ukraina)
2. Badaev Nikita (Ukraina)
3. Pan Vadim (Ukraina)
3. Vereschatsky Andrey (Ukraina)

 
Młodzież (12-13 年) 的 50 公斤
1. BACE Rustam (Rosja)
2. Amir Vladislav (Rosja)
3. Hyzhinsky Artem (Ukraina)
3. Sadowski Andrzej (波兰)

 
Młodzież (12-13 年) powyżej 50 公斤
1. Topchiy Dmytro (Ukraina)
2. Kargin Denis (Ukraina)
3. Stachacz Tomasz (波兰)
3. Poplawski Jakub (波兰)
 
Dziewczęta (12-13 年) 的 50 公斤
1. Aratovska Ilona (Ukraina)
2. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
3. Kandefer Agata (波兰)
3. Panfilov Alice (Rosja)
 
Dziewczęta (12-13 年) powyżej 50 公斤
1. Sterescu Patricia Ioana (Rumunia)
2. Ryniewicz Katarzyna (波兰)
3. Mikielska Kinga (波兰)
3. Tomaszewska Wiktoria (Wielka Brytania)
 
Młodzież (14-15 年) 的 50 公斤
1. Parkhomenko Roman (Rosja)
2. Alexander Siergiejew (Rosja)
3. Shkolyarenko Ivan (Ukraina)
3. Witalij Moroz (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 年) 的 55 公斤
1. Fedoseyev Alexey (Rosja)
2. Udovik Ruslan (Ukraina)
3. Dmitry Vorobyev (Rosja)
3. Arthur Polikarpov (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 年) 的 60 公斤
1. Gluhov Evgeny (Rosja)
2. Vadim Tichonow (Rosja)
3. Olpinski Szymon (波兰)
3. Rogowski Kacper (波兰)
 
Młodzież (14-15 年) 的 65 公斤
1. Koszycki Michal (波兰)
2. Manafov Kamil (Rosja)
3. Leśnicy Eugene (Ukraina)
3. Fortune Mykita (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 年) 的 70 公斤
1. Vladimir Petrov (Rosja)
2. Rutyna Mateusz (波兰)
3. Ciecz Sergey (Ukraina)
3. Gerco Vladislav (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 年) powyżej 70 公斤
1. Gulyaev Anton (Rosja)
2. Chursin Anatolij (Rosja)
3. Radgowski Mikolaj (波兰)
3. Pryga Jerzy (波兰)
 
Juniorzy (16 -17 年) 的 60 公斤
1. Jegor Vorobyov (Rosja)
2. Karmenov Alisher (Kazachstan)
3. Kawka Adam (波兰)
3. Doka Martin (Węgry)
 
Juniorzy (16 -17 年) 的 65 公斤
1. Podanev Vadim (Rosja)
2. Pavel Sidorov (Rosja)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kazachstan)
3. Brigandi Vito Michael (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 年) 的 70 公斤
1. Tillaev Tokhirjon (Rosja)
2. Pantic Nemanja (Serbia)
3. Jeziorowski Maciej (波兰)
3. Emil Gasimov (Ukraina)
 
Juniorzy (16-17 年) 的 75 公斤
1. Galushin Nikita (Rosja)
2. Trefilov Alexey (Rosja)
3. Tejero Ivan (Hiszpania)
3. Juvina Gabriel Lonut (Rumunia)
 
Juniorzy (16-17 年) 的 80 公斤
1. Zainulin Nikita (Rosja)
2. Nesterenko Denis (Rosja)
3. Dmytro Shevchenko (Ukraina)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniorzy (16-17 年) na 80 公斤
1. Kling Anton (Rosja)
2. Aksenenko Ivan (Rosja)
3. Bulyskeriya Boris (Ukraina)
3. Mezhensky Andrey (Ukraina)
 
Dziewczęta (14-15 年) 的 50 公斤
1. Chrobot Michalina (波兰)
2. Wiatrowska Anna (波兰)
3. Dauletova Sabina (Rosja)
3. Krzysztoforska Angelika (波兰)
 
Dziewczęta (14-15 年) 的 55 公斤
1. El Haimour Shainez (法国)
2. Razumnikova Alexander (Rosja)
3. Julia Kozlov (Ukraina)
3. Shvetsov Anastasia (Rosja)
 
Dziewczęta (14-15 年) powyżej 55 公斤
1. Sanchez Nuria (Hiszpania)
2. Czarnecka Klaudia (波兰)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Ukraina)
3. Kochkina Elizabeth (Rosja)
 
Juniorzy (16-17 年) 的 50 公斤
1. Mroczkowska Karolina (波兰)
2. Victoria Lebiediewa (Rosja)
3. Kalimulina Dinara (Rosja)
3. Kovacs Dorottya (Węgry)
 
Juniorzy (16-17 年) 的 55 公斤
1. Malinina Julia (Rosja)
2. Izabela Dec (波兰)
3. Justyna Jasiukiewicz (波兰)
3. Górnicka Maja (波兰)
 
Juniorzy (16-17 年) 的 60 公斤
1. Młoda Juliana (Rosja)
2. Skamarohova Marina (Ukraina)
3. Kogutowicz Patrycja (波兰)
3. Kulczycka Agnieszka (波兰)
 
Juniorzy (16-17 年) na 60 公斤
1. Krashakova Marianne (Rosja)
2. Szkodowska Krystyna (波兰)
3. Spalova Nikola (Czech Republic)
3. Houvet Ophelie (法国)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 年)
1. Alexander Kharlamov (Rosja)
2. Vahidov Dmitry (Rosja)
3. Vereschatsky Andrey (Ukraina)
 
Dziewczęta (12-13 年)
1. Juvina Andreea Madalina (Rumunia)
2. Ion Antonia Ioana (Rumunia)
3. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
 
Młodzież (14-15 年)
1. Aleksander Borodin (rosyjski)
2. Florin Vlad Gavrila (Rumunia)
3. Elisha Artem (Rosja)
 
Dziewczęta (14-15 年)
1. Kostyaeva Ekaterina (Rosja)
2. Martinez Eva (Hiszpania)
3. Tarnas Aleksandra (波兰)
 
Juniorzy (16-17 年)
1. Ulin Biełow (Rosja)
2. Egovtsev Alexey (Rosja)
3. Vito Michael Brigandi (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 年)
1. Diaz Laia (Hiszpania)
2. Sverdlov Angelina (Rosja)
3. Mroczkowska Karolina (波兰)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja