Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

Zgrupowanie kata i kumite w Ostrowi Mazowieckiej

Доданий:

Clipboard01

12 Січень 2013 roku Sensei Radosław Grabowski, przy wsparciu klubów karate kyokushin z Polski północno-wschodniej zorganizował w Ostrowi Mazowieckiej zgrupowanie kata i kumite dla młodzików, juniorów i seniorów. Zgrupowanie było pierwszym z cyklu spotkań pod kątem Mistrzostw Europy Juniorów 2013, które w tym roku odbędą się 26 października w Katowicach.

 

Na zgrupowaniu stawiło się około 40 zawodników i instruktorów z ośmiu klubów z Warszawy, Ostroleka, Ciechanów, Broku, Острув Mazowsze, Ломжа, Йозефів, Отвоцьк, Piaseczna i Błonia, m. в. Ostrołęka: Pianka Mateusz, Aleksandra Karaś, Zysk Michał. Otwock (UKS Bushi): Агнешка Winek, Wiktor Bidas, Krystian Witak, Łukasz Helt, Szymon Olpiński, Iwona Lewandowska, Krzysztof Markowski, Міхал Kalmus, Klaudia Dąbrowska, Dariusz Domagała, Krystian Kalmus, Karol Szeszko. Ostrów Mazowiecka: Maciej Laskowski, Миколай RADGOWSKI, Malwina Laskowska, Michalina Chrobot, Katarzyna Komar, Maja Kowalewska, Karol Kuczyński, Марія Ясько , Paweł Połodziuk, Bartłomiej Zagumny. Łomża: Karolina Mroczkowska, Czech Marek. Ciechanów: Julian Szerszeń. Brok: Zbigniew Wójcicki.

 

Spotkanie obejmowało 3 treningi: trening kata poprowadzony przez shihan Jana Grubę 5 ніж (Mistrz Europy w kata), trening obwodowy poprowadzony przez gospodarza, sensei Radosława Grabowskiego oraz trening kumite obejmujący walki sparingowe oraz walki sędziowane. Nad bezpieczeństwem i efektywnością treningu kumite czuwali sensei Wiesław Orzoł, sensei Dariusz Syrnicki oraz sensei Radosław Grabowski.

 

Zgrupowanie odbyło się w dojo Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin. Celem zgrupowań jest przygotowanie najlepszych zawodników z Mazowsza i Podlasia do startu na Mistrzostwach Europy Juniorów i Młodzików, które odbędą się w październiku 2013 roku w Katowicach. Pośrednim celem są starty w zawodach Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. спасибі, że na zgrupowaniu byli obecni aktualni mistrzowie Polski oraz finaliści najważniejszych turniejów w kraju i za granicą poziom zajęć był bardzo wysoki. W zgrupowaniu brali udział tylko najlepsi zawodnicy z klubów.

 

Kolejne spotkanie odbędzie się 16 lutego w Warszawie w obiektach Wojskowej Akademii Technicznej a gospodarzem będzie Shihan Jan Gruba z Warszawskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

 

 

 

 

 

Materiał udostępnił Radosław Grabowski.

 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja