Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

Zawodnicy 10 Mistrzostw Świata Open Tokio 2011 IKO1

Доданий:

Wiadomość z ostatniej chwili.

Światowa Organizacja Kyokushin Karate podała w dniu dzisiejszym 04.07.2011 skład zawodników na 10 Mistrzostwa Świata Open Tokio 2011.

Zawodnicy znajdujący się na liście są to wojownicy, którzy zostali zakwalifikowani na poszczególnych imprezach oraz zawodnicy, którzy dostali rekomendację Honbu, aby reprezentować swój kraj na tatami w Tokio.

З 10 lipca zostanie zamknięta lista startowa zawodników z wszystkich kontynentów.

 

Europe
*Алехандро Наварро (Іспанія) 9th World Open, Tokyo 2007- 6th
*Stoian Nicolae (Rumania) European Open, Сербія 2010- 1st
*Belkodja Djema (France) European Open, Сербія 2010- 3rd
*Yunusov Sultanamethan (Ukraine) European Open, Сербія 2010- 3rd
*Захарі Damyanov (Bulgaria) European Open, Paris 2011- 2nd
*Pabro Estensoro (Іспанія) European Open, Paris 2011- top 8
*Олександр Ieromenko (Ukraine) European Open, Paris 2011- top 8
*Iacob Mirel (Румунія) European Open, Paris 2011- top 8
*Петро Moczydlowski (Польща) European weight, Padova 2011 – Light 1st
*Grigorescu Antonio (Румунія) European weight, Padova 2011 – Light 2nd
*Daniel Bukowy (Польща) European weight, Padova 2011 – Heavy 2nd
*Baptiste Delaunnay (France) IKO Regional selection
*Maxime Demeautis (France) IKO regional selection
*Semen Haran (Ukraine) IKO regional selection
*Marcin Prachino (Польща) IKO regional selection
*Vsal Ismailov (Ukraine) IKO regional selection
*Лукіан Gogonel (Румунія) IKO regional selection
*Marius Stochitoiu (Румунія) IKO regional selection
*Sthembisio Majozi (Great Britain) IKO regional selection
*Borec Cosmin (Румунія) IKO regional selection
*Daniel Milcevic (Сербія) IKO regional selection
*Shams Alireza (Germany) IKO regional resection
*Marcin Sieradzki (Польща) IKO regional selection
*Matan Eliakim   (Ізраїль) IKO regional selection
*David Orosz  (Угорщина) IKO regional selection
*Vincze Laszlo (Угорщина) IKO Regional selection
*Ivan Sidoti (Italy) IKO regional selection

South America

*Евертон Тейшейра (Brazil) 9th World Open, Tokyo 2007- 1st
*Eduardo Tanaka (Brazil) 9th World Open, Tokyo 2007- 7th
*Daniel Pereira (Brazil) SA selection, Argentine 2010-1st
*Ricard Nunes (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 2nd
*Eder Gama (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 3rd
*Eivind Beltran (Bolivia) SA selection, Argentine 2010- 4th
*Paulo Zuleta (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 5th
*Emmanuel Ruarte (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 6th
*Renato Herrda (Chile) SA selection, Argentine 2010- 7th
*Airton Martinicorena (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 8th
*Diogo da Silva (Brazil) European Open, Paris 2011- 3rd
*Ricardo Prada (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 9th
*Jose Santos (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 10th
*Fabio Santin (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 11th
*Alex Ascenco (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 12th
*Sergio Ascevedo (Chile) BC recommendation
*Joao Rocha (Brazil) BC recommendation
*Rafael Dantas (Brazil) BC recommendation
*Guilhermo Locatelii (Brazil) BC recommendation
*Carros Robles (Argentina) BC recommendation
*Emiliano Dominguez (Brazil) BC recommendation
*Dinei Junior (Brazil) BC recommendation
*Lucas Gimenez (Agentina) BC recommendation

 

Russia
*Darmen Sadovokasov World Open, Tokyo 2007- 4th
*Andrey Stepin World Open, Tokyo 2007- 5th
*Tariel Nikoleishvili All Japan, Tokyo 2010- 1st
*Lechi Krubanov All Japan, Tokyo 2010- 7th
*Goderzi Kapanadze All American, NY 2011 – 2nd
*Alexander Mikhailov All American, NY 2011 – 7th

 

South Pacific
*Стівен Cujic (Австралія) South Pacific Selection, Sydney 2011- 1st
*James Eades (New Zealand) South Pacific Selection, Sydney 2011- 2nd
*Carlos Castro (Австралія) South Pacific Selection, Sydney 2011- 3rd
*Shaune O’Farrell (Австралія) South Pacific Selection, Sydney 2011- 4th
*Simon Kennedy (Австралія) South Pacific Selection, Sydney 2011- 5th
*Hyota Sugihara (Австралія) South Pacific Selection, Sydney 2011- 6th
*Anthony Tockar (Австралія) South Pacific Selection, Sydney 2011- 7th
*Nathan Goodin (Австралія)
South Pacific Selection, Sydney 2011-8th
*Reece Henderson (Австралія) BC recommendation
*Jeff Ainsworth (Австралія) BC recommendation
*Ferry Lee (Австралія) BC recommendation
*Jack Tuhega (Австралія) BC recommendation
*Conrad Tuhenga (Австралія) BC recommendation
*Maia Peters (Австралія) BC recommendation
*Lyndon Pehi (New Zealand) BC recommendation
*Eddie Te Ahu (New Zealand) BC recommendation

 

North & Central America
*I-Shing Wu (USA) US weight, Los Angeles 2011- Light 1st
*Michi Nagase (Canada) US weight, Los Angeles 2011- Middle 1st
*Pasha Mukhalov (Canada) US weight, Los Angeles 2011- Heavy 1st
*Mark Berg (Canada) US weight, Los Angeles 2011- S. Heavy 1st
*Julio del Valle (Costa Rica) North American weight, Montreal 2011 – Light 1st
*Mohamed Chikh (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Middle 1st
*Victor Potvin (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Heavy 1st
*Matth Payne (Canada) North American weight, Montreal 2011 – Super Heavy – 1st

 

Asia & Middle East

 

Africa

 

Japan
*Tatsuya Murata World Open, Tokyo 2007- 8th
*Zenjyuro Mori All Japan, Tokyo 2010- 2nd
*Kentaro Tanaka All Japan, Tokyo 2010- 3rd
*Hideo Sawada All Japan, Tokyo 2010- 4th
*Shouki Arata All Japan, Tokyo 2010- 5th
*Daiki Kobayashi All Japan, Tokyo 2010- 6th
*Shohei Kamada All Japan, Tokyo 2010- 8th
*Makoto Akaishi European Open, Paris 2011- 4th
*Yuta Sawamura All Japan weight, Osaka 2011 – Light 1st
*Takuya Takeoka All Japan weight, Osaka 2011 – Middle 1st
*Takaichi Onuma All Japan weight, Osaka 2011 – Middle – 2nd
*Kyohei Ajima All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 1st
*Yoshikazu Muraoka All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 2nd
*Yoshitatsu Beppu All Japan weight, Osaka 2011 – Heavy 3rd
*Makoto Taniguchi All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 1st
*Seijyun Kinoshita All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 2nd
*Norio Matsumura All Japan weight, Osaka 2011 – Super Heavy 3rd

Коментарі

Коментарі


Недавні інтерв'ю

Більше від

Інформаційний бюлетень

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja