Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

MŚ KWU 6.10.2013 Sofia – Результати

Доданий:

girls KWU

Zakończyły się mistrzostwa świata KWU, яка відбулася 4-6 października w Sofii. Polki Anna Kadzioulka oraz Patrycja Wrona zdobyły w swoich kategoriach brązowe medale.
Oto wyniki:

 
Люди -60 кг

1. Starodubtsev Dmitry (Russia)

2. Takahashi Genku (Japan)

3. Lund Regan Leon (GB)

3. Arushanyan Artur (Armenia)

 

Люди -65 кг

1. Kasumov Farid (Russia)

2. Zinchenko Andrei (Грузія)

3. Yamashita Kotaro (Japan)

3. Marmysh Andrej (Belarus)
 

Люди -70 кг

1. Mamro Evgeni (Russia)

2. Iwasawa Toshihide (Japan)

3. Kumiskaliyev Baurzhan (Kazakhstan)

3. Komanov Ivan (Bulgaria)

 

Люди -75 кг

1. Petrov Stiliyan (Bulgaria)

2. Nazaretian Artem (Russia)

3. Wakabayashi Ryo (Japan)

3. Bratkov Deyan (Bulgaria)

 

Люди -80 кг

1. Abdurashidov Shamsutdin (Russia)

2. Yorgov Nikolay (Bulgaria)

3. Samson Muripo (Zimbabwe)

3. Gulmammadov Mehraj (Azerbaijan)
 

Люди -85 кг

1. Saveyliev Dmitry (Russia)

2. Stalev Emil (Bulgaria)

3. Sikorsky Dimitry (Belarus)

3. Yordanov Aleksandar (Bulgaria)

 

Люди -90 кг

1. Khachatryan Arsen (Russia)

2. Komanov Aleksandar (Bulgaria)

3. Fuji Yusuke (Japan)

3. Estensoro Pablo (Іспанія)

 

Люди -95 кг

1. Mezhevtsov Alexey (Russia)

2. Mazur Igor (Ukraine)

3. Makarevich Alexander (Belarus)

3. Kishen Mladen (Bulgaria)

 

Люди +95 кг

1. Tilov Artur (Russia)

2. Fuji Masaki (Japan)

3. Amirhossein Daneshfar (Iran)

3. Georgiev Hristo (Bulgaria)

 

Women -55 кг

1. Berezova Svetlana (Russia)

2. Seliukova Natalia (Belarus)

3. Boycheva Stanislava (Bulgaria)

3. Shen Ayshegyul (Bulgaria)

 

Women -60 кг

1. Efremova Anna (Russia)

2. Markwell Emma (Great Britain)

3. Anna Kadziolka (Польща)

3. Zurine Eciolaza (Іспанія)

 
Women -65 кг

1. Sabaeva Anzhelika (Russia)

2. Balmer Kelly (Great Britain)

3. Wrona Patrycja (Польща)

3. Meskauskine Aneta (Ireland)
 

Women -70 кг

1. Kriazheva Irina (Russia)

2. Williams Samantha (Great Britain)

3. Desiree Radushin (RSA)

3. Lucinda Bender (Netherlands)
 

Women +70 кг
 
1. Marinova Aleksandra (Bulgaria)

2. Panova Mariya (Russia)

3. Canero Diana (Іспанія)

3. Greet Pelkhmans (Belgium)

Коментарі

Коментарі


Недавні інтерв'ю

Більше від

Інформаційний бюлетень

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja