Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

MS Kobiet в Міжнародному турнірі з карате дружби – РЕЗУЛЬТАТИ

Доданий:

Friendship

На 19-20.04.2014 ж Tokio odbył Sie Міжнародного турніру з карате дружби (Міжнародний турнір Дружба) в поєднанні з 50-річчям IKO в (50-річниця IKO), де польські спортсмени завоювали дві золоті та одну бронзову медаль. Izabela Sularz i Konrad Kozłowski w kata oraz Karolina Mroczkowska w kumite.
 

W ramach IFT rozegrane zostały turnieje:
 

* 2014 The 10th International Youth Karate Tournament
* 2014 World Youth Elite Karate Championships
* 2014 World Women’s Karate Championships
* 2014 International Senior Karate Tournament
* 2014 International Kata Karate Competitions
 

Wyniki Mistrzostw Świata Kyokushinkai Kobiet 2014

 

Kobiety poniżej 55 кг
1. Олена Гулько (Росія)
2. Natsuki Ota (Японія)
3. Yukina Oda (Японія)
4. Duaa Husain (Kuwejt)
 

Kobiety poniżej 65 кг
1. Анастасія Хрипунова (Росія)
2. Chihiro Tanaka (Японія)
3. Yuma Tazaki (Японія)
4. Дилшод Умаров (Росія)
 

Жінки старше 65 кг (Ciężki +65 кг)
1. Uliana Grebenschikova (Росія)
2. Анна Єгорова (Росія)
3. Hitomi Endo (Японія)
 

2014 Międzynarodowy Turniej Seniorów

 

Weterani 35-39 роки 70 кг
1. Nikolai Tretiakov (Росія)
2. Abdurashid Radzhabov (Росія)
3. Matsumoto Kojun (Японія)
3. Hasegawa Masato (Японія)
 

Weterani 35-39 роки 80 кг
1. Burlutskyy Ołeksij (Україна)
2. Yomo Eiji (Японія)
3. Wiaczesław Krasavin (Росія)
3. Sasa Masaki (Японія)
 

Weterani 35-39 lat więcej niż 80 кг
1. Dymitr Lunev (Росія)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Iran)
3. Konstantin Goryushkin (Росія)
3. Hassan Sheykhi (Iran)
 

Weterani powyżej 40 роки 70 кг
1. Morita Yuichi (Японія)
2. Iwaokawa Hiroshi (Японія)
3. Shinji Mori (Японія)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Японія)
 

Weterani powyżej 40 роки 80 кг
1. Oleg Vekshin (Росія)
2. Konstantin Neskreba (Росія)
3. Katori Hiroaki (Японія)
3. Hiroshi Ishibashi (Японія)
 

Weterani powyżej 40 рік, ponad 80 кг
1. Rudolf Conquet (Holandia)
2. Marek Ociesielski (USA)
3. Murakami Kenshirube (Японія)
3. Araya Hideki (Японія)
 

Turniej Międzynarodowy Młodzieży

 

Chłopcy 12 роки 50 кг
1. Ozeki Jun (Японія)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (Росія)
3. Miyake Ryuma (Японія)
3. Kotsugai Kaijin (Японія)
 

Chłopcy 12 роки 50 кг
1. Yamagami Daiki (Японія)
2. Asakura Hotaka (Японія)
3. Tensho Shimizu (Японія)
3. Fujicho Yu (Японія)
 

Chłopcy 13-14 роки 55 кг
1. Kanto Haruki (Японія)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (Росія)
3. Ilya Averkin / Ilia Averkin (Росія)
3. Kobayashi Kaihito (Японія)
 

Chłopcy 13-14 роки 55 кг
1. Kojima (Японія)
2. Miki Toshihisa (Японія)
3. Umino Kenichiro (Японія)
3. Takahashi (Японія)
 

Dziewczęta 12-14 роки 45 кг
1. Nishihara Yasunatsu (Японія)
2. Sato Rin (Японія)
3. Shiraishi Riona (Японія)
3. Nishikawa Rika (Японія)
 

Dziewczęta 12-14 рік, ponad 45 кг
1. Furuta Kanami (Японія)
2. Kurosawa Kana (Японія)
3. Yokota Honoka (Японія)
3. Chinen Ruka (Японія)
 

Chłopcy 15 з 65 кг
1. Tatsumi Hokuto (Японія)
2. Ogawa Ryo (Японія)
3. Segawa (Японія)
3. Suda Shotaka (Японія)
 

Chłopcy 15 lat więcej niż 65 кг
1. Nanbara Kenta (Японія)
2. Siergiej Galkin / Sergey Galkin (Росія)
3. Suga Yusaku (Японія)
3. Anatolij Chursin / Anatoli Chursini (Росія)
 

Dziewczęta 15-17 роки 50 кг
1. Sato Nanami (Японія)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (Росія)
3. Wiktoria Lebiediewa / Viktoriya Lebiediewa (Росія)
3. Karolina Mroczkowska (Польща)
 

Dziewczęta 15-17 lat więcej niż 50 кг
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (Росія)
2. Nakayama Nanako (Японія)
3. Rami Kurumi (Японія)
3. Ito Nana (Японія)
 

World Youth Elite Karate Championships

 

Chłopcy 16-17 роки 65 кг
1. Konishi Yuya (Японія)
2. Czerwca Yusho (Японія)
3. Watari Kazutaka (Японія)
3. Usuda Yuki (Японія)
 

Chłopcy 16-17 роки 75 кг
1. Kanai Kensuke (Японія)
2. Czerwca Yusho (Японія)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (Росія)
3. Kamei Genki (Японія)
 

Chłopcy 16-17 року над 75 кг
1. Ishizuka Yutaro (Японія)
2. Matsuzaki Kei (Японія)
3. Антон Гуляєв / Антон Гуляєв (Росія)
3. Anton Kling / Anton Kling (Росія)
 

Międzynarodowy Turniej Kata

 

Grupa wiekowa 6-8 рік
1. Sone Ryotaro (Японія)
2. Taguchi Eishin (Японія)
3. Kitayama Yoshi (Японія)
 

Grupa wiekowa 9 рік
1. Uetsuji Hikaru (Японія)
2. Kamiyama Aitogi (Японія)
3. Chika Arimura (Японія)
 

Grupa wiekowa 10 рік
1. Taguchi Kokoroatat (Японія)
2. Atsushi Nishihara (Японія)
3. Soma Seiharu (Японія)
 

Grupa wiekowa 11 рік
1. Murakami Haruna (Японія)
2. Nakamura Neri (Японія)
3. Suzuki Mikoto (Японія)
 

Chłopcy 12-14 рік
1. Uetsuji Mitsuhito (Японія)
2. Ogawa Hayabusa (Японія)
3. Miyaji Sotaro (Японія)
 

Dziewczęta 12-14 рік
1. Takahashi Himawari (Японія)
2. Arimura Sakura (Японія)
3. Mitarai Kana (Японія)
 

Mężczyźni od 15 з 34 рік
1. Konrad Kozłowski (Польща)
2. Kuharev Denis / Denis Kukharev (Росія)
3. Kin Mitsuru
 

Kobiety od 15 з 34 рік
1. Takahashi Senjin (Японія)
2. Bragin Maya / Maiia Bragina (Росія)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (Росія)
 

Mężczyzn powyżej 35 рік
1. Takamasa Tanaka (Японія)
2. Дмитро Прасолов (Україна)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (Росія)
 

Жінки старше 35 рік
1. Izabela Sularz (Польща)
2. Gergana Kostova (Болгарія)
3. Tanaka Minako (Японія)
 

Międzynarodowy konkurs Kata Drużynowego

 

1. ROSJA-Perm (Margarita Suvorova / Maiia Bragina / Denis Kukharev)
2. ROSJA-Perm B (Ksenia Rybyakova / Ігор Титков / Vladimir Lyubrovskikh)
3. ROSJA-Irkuck (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / Semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

Коментарі

Коментарі


Недавні інтерв'ю

Більше від

Інформаційний бюлетень

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja