Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

Чемпіонат Росії, Москва 19-20.10.2013 – Результати

Доданий:

33 капанадзе kapanadze

Чоловіки 70 кг
1. Zarinyan Ashot
2. Артур Манукян
3. Кирило Псарьов
 
Чоловіки 80 кг
1. Gabaraev Lasha
2. Тітков Ігор
3. Bubyakov Nikita
 
Чоловіки 90 кг
1. Дарму Садвокасов
2. Торніке Курцікідзе
3. Andrei Chirkov
 
Чоловіки старше 90 кг
1. Капанадзе Goderzi
2. Сергій Uvitsky
3. Мещеряков римського
 
Жінки в 55 кг
1. Ми можемо Ярославна
2. Олена Гулько
3. Тищенко Владлена
 
Жінки в 65 кг
1. Анастасія Хрипунова
2. Засорина Ксенія
3. Ірина Некрасова
 
Жінки старше 65 кг
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Гасанов Анастасія
 
Додаткові нагороди:
Mistrz тамешиварі: Торніке Курцікідзе (24 Дошки), Анастасія Хрипунова (9 Дошки).
Краща техніка: Zarinyan Ashot
Бойовий дух: Сергій Uvitsky
 
 
Другий день змагань:
 
Чоловіки 70 кг
Артур Манукян – Ільнар Мухаев
Кирило Псарьов – Zarinyan Ashot
 
Остаточний
Артур Манукян – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Вазарі Вазарі-лоу-кік))
 
Walka o 3 місце
Був. Ільнар Мухаев не уповноваженою лікарем.
 
Чоловіки 80 кг
Тітков Ігор – Ахмед Магомедов
Bubyakov Nikita – Lasha Gabaraev
 
Остаточний
Тітков Ігор – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 і тамешиварі 20-21)
 
Walka o 3 місце
Був. Ахмед Магомедов не уповноваженою лікарем.
 
Чоловіки 90 кг
Дарму Садвокасов – Кочнев Кирило
Торніке Курцікідзе – Андрій Чирков
 
Остаточний
Дарму Садвокасов – Торніке Курцікідзе – (3-0)
 
Walka o 3 місце
Кочнев Кирило – Андрій Чирков – (0-0/1-0/0-3)
 
Чоловіки старше 90 кг
Капанадзе Goderzi – Мещеряков римського – Рішення суддів
Grizzly Іван – Сергій Uvitsky – Зважування в результатах (102,4 KG-98, 900 кг)
 
Остаточний
Капанадзе Goderzi – Сергій Uvitsky – (5-0)
 
Walka o 3 місце
Мещеряков римського – Grizzly Іван – (5-0 – + Вазарі Вазарі – Low Kick)
 
Жінки в 55 кг
ГОСТ Катажина – Ми можемо Ярославна
Олена Гулько – Тищенко Владлена
 
Остаточний
Ми можемо Ярославна – Олена Гулько – (5-0)
 
Walka o 3 місце
ГОСТ Катажина – Тищенко Владлена – (0-5)
 
Жінки в 65 кг
Марія Галстян – Засорина Ксенія
Ірина Некрасова – Анастасія Хрипунова
 
Остаточний
Засорина Ксенія – Анастасія Хрипунова – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 місце
Марія Галстян – Ірина Некрасова – (0-0/0-5)
 
Жінки старше 65 кг
Уляна Гребенщикова – Альона Філіппова
Гасанов Анастасія – Ananyina Elizabeth
 
Остаточний
Уляна Гребенщикова – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 місце
Гасанов Анастасія – Філіппова Аллен – (4-0)
 

Wyniki TAMESIVARI
(Люди: Сако Шуто, hidzi, тому)
(Жінки: Добре Сако)
 
Чоловіки 70 кг
Артур Манукян – 4/0-3/5/5 = 17 плати
Ільнар Мухаев – 4/0-3/0-3/5
Кирило Псарьов – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Чоловіки 80 кг
Тітков Ігор – 4/5/5/6
Ахмед Магомедов – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
Чоловіки 90 кг
Дарму Садвокасов – 4/0-0/0-3/6
Кочнев Кирило – 4/4/6/6
Торніке Курцікідзе – 4/6/7/7 = 23 – Переможець тамешиварі
Teal Ендрю – 4/5/7/7
 
Чоловіки старше 90 кг
Капанадзе Goderzi – 3/3/3/5
Мещеряков римського – 4/6/7/7
Grizzly Іван – 4/0-3/5/6
Сергій Uvitsky
 
Жінки в 55 кг
ГОСТ Катажина – 0-2/3
Ми можемо Ярославна – 3/4
Олена Гулько – 3/0-2
Тищенко Владлена – 3/5
 
Жінки в 65 кг
Марія Галстян – 3/0-2
Засорина Ксенія – 3/5
Ірина Некрасова – 2/3
Анастасія Хрипунова – 3/6 = 9 – Переможець тамешиварі
 
Жінки старше 65 кг
Уляна Гребенщикова – 3/6
Філіппова Аллен – 0-2/0-2
Гасанов Анастасія – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

Коментарі

Коментарі


Недавні інтерв'ю

Більше від

Інформаційний бюлетень

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja