Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Оголошення – pełne wyniki

Доданий:

zdjęcie 4

На 26 Жовтень 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział ponad 340 спортсмени віком 12-17 років 18 Європейські країни. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 рік) в 40 кг
1. Sergei Nikitenko (Україна)
2. Badaev Nikita (Україна)
3. Pan Vadim (Україна)
3. Vereschatsky Andrey (Україна)

 
Młodzież (12-13 рік) в 50 кг
1. BACE Rustam (Росія)
2. Amir Vladislav (Росія)
3. Hyzhinsky Artem (Україна)
3. Sadowski Andrzej (Польща)

 
Młodzież (12-13 рік) вище 50 кг
1. Topchiy Dmytro (Україна)
2. Kargin Denis (Україна)
3. Stachacz Tomasz (Польща)
3. Poplawski Jakub (Польща)
 
Dziewczęta (12-13 рік) в 50 кг
1. Aratovska Ilona (Україна)
2. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
3. Kandefer Agata (Польща)
3. Panfilov Alice (Росія)
 
Dziewczęta (12-13 рік) вище 50 кг
1. Sterescu Patricia Ioana (Румунія)
2. Ryniewicz Katarzyna (Польща)
3. Mikielska Kinga (Польща)
3. Tomaszewska Wiktoria (Великобританія)
 
Młodzież (14-15 рік) в 50 кг
1. Роман Пархоменко (Росія)
2. Alexander Siergiejew (Росія)
3. Shkolyarenko Ivan (Україна)
3. Witalij Moroz (Україна)
 
Młodzież (14-15 рік) в 55 кг
1. Fedoseyev Alexey (Росія)
2. Udovik Ruslan (Україна)
3. Dmitry Vorobyev (Росія)
3. Arthur Polikarpov (Україна)
 
Młodzież (14-15 рік) в 60 кг
1. Gluhov Evgeny (Росія)
2. Vadim Tichonow (Росія)
3. Olpinski Szymon (Польща)
3. Rogowski Kacper (Польща)
 
Młodzież (14-15 рік) в 65 кг
1. Koszycki Michal (Польща)
2. Manafov Kamil (Росія)
3. Leśnicy Eugene (Україна)
3. Fortune Mykita (Україна)
 
Młodzież (14-15 рік) в 70 кг
1. Vladimir Petrov (Росія)
2. Rutyna Mateusz (Польща)
3. Ciecz Sergey (Україна)
3. Gerco Vladislav (Україна)
 
Młodzież (14-15 рік) вище 70 кг
1. Gulyaev Anton (Росія)
2. Chursin Anatolij (Росія)
3. Radgowski Mikolaj (Польща)
3. Pryga Jerzy (Польща)
 
Juniorzy (16 -17 рік) в 60 кг
1. Єгор Воробйов (Росія)
2. Karmenov Alisher (Казахстан)
3. Kawka Adam (Польща)
3. Doka Martin (Угорщина)
 
Juniorzy (16 -17 рік) в 65 кг
1. Podanev Vadim (Росія)
2. Павло Сидоров (Росія)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Казахстан)
3. Brigandi Vito Michael (Італія)
 
Juniorzy (16-17 рік) в 70 кг
1. Tillaev Tokhirjon (Росія)
2. Pantic Nemanja (Сербія)
3. Jeziorowski Maciej (Польща)
3. Emil Gasimov (Україна)
 
Juniorzy (16-17 рік) в 75 кг
1. Galushin Nikita (Росія)
2. Trefilov Alexey (Росія)
3. Tejero Ivan (Іспанія)
3. Juvina Gabriel Lonut (Румунія)
 
Juniorzy (16-17 рік) в 80 кг
1. Zainulin Nikita (Росія)
2. Nesterenko Denis (Росія)
3. Dmytro Shevchenko (Україна)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniorzy (16-17 рік) na 80 кг
1. Kling Anton (Росія)
2. Aksenenko Ivan (Росія)
3. Bulyskeriya Boris (Україна)
3. Mezhensky Andrey (Україна)
 
Dziewczęta (14-15 рік) в 50 кг
1. Chrobot Michalina (Польща)
2. Wiatrowska Anna (Польща)
3. Dauletova Sabina (Росія)
3. Krzysztoforska Angelika (Польща)
 
Dziewczęta (14-15 рік) в 55 кг
1. El Haimour Shainez (Франція)
2. Razumnikova Alexander (Росія)
3. Julia Kozlov (Україна)
3. Shvetsov Anastasia (Росія)
 
Dziewczęta (14-15 рік) вище 55 кг
1. Sanchez Nuria (Іспанія)
2. Czarnecka Klaudia (Польща)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Україна)
3. Kochkina Elizabeth (Росія)
 
Juniorzy (16-17 рік) в 50 кг
1. Mroczkowska Karolina (Польща)
2. Victoria Lebiediewa (Росія)
3. Kalimulina Dinara (Росія)
3. Kovacs Dorottya (Угорщина)
 
Juniorzy (16-17 рік) в 55 кг
1. Malinina Julia (Росія)
2. Izabela Dec (Польща)
3. Justyna Jasiukiewicz (Польща)
3. Górnicka Maja (Польща)
 
Juniorzy (16-17 рік) в 60 кг
1. Młoda Juliana (Росія)
2. Skamarohova Marina (Україна)
3. Kogutowicz Patrycja (Польща)
3. Kulczycka Agnieszka (Польща)
 
Juniorzy (16-17 рік) na 60 кг
1. Krashakova Marianne (Росія)
2. Szkodowska Krystyna (Польща)
3. Spalova Nikola (Чеська Республіка)
3. Houvet Ophelie (Франція)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 рік)
1. Alexander Kharlamov (Росія)
2. Vahidov Dmitry (Росія)
3. Vereschatsky Andrey (Україна)
 
Dziewczęta (12-13 рік)
1. Juvina Andreea Madalina (Румунія)
2. Ion Antonia Ioana (Румунія)
3. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
 
Młodzież (14-15 рік)
1. Aleksander Borodin (rosyjski)
2. Florin Vlad Gavrila (Румунія)
3. Elisha Artem (Росія)
 
Dziewczęta (14-15 рік)
1. Kostyaeva Ekaterina (Росія)
2. Martinez Eva (Іспанія)
3. Tarnas Aleksandra (Польща)
 
Juniorzy (16-17 рік)
1. Ulin Biełow (Росія)
2. Egovtsev Alexey (Росія)
3. Vito Michael Brigandi (Італія)
 
Juniorzy (16-17 рік)
1. Diaz Laia (Іспанія)
2. Sverdlov Angelina (Росія)
3. Mroczkowska Karolina (Польща)

 
Дякую за допомогу Maciek Міллер MKKKs.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja