Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

ME Варна, що є Кіокушин 17-18.05.2014 – РЕЗУЛЬТАТИ!

Доданий:

Polska

На 17-18 Може у Варні, Болгарія відбулася чемпіонаті Європи Кіокушин карате ІКО. У заході взяли участь обома старшими і молодшими, в цілому майже 400 гравців з 20 Член.
Росіяни були велика група - 100 , Польща - 86, Болгарія - 41, Україна - 36, Угорці - 25, Білорусь - 20, Румунія -15, Франція - 14, Італія - 13, Сербія - 9, Казахстан - 8, Молдова - 8, Греція - 5, Бельгія - 4, Ізраїль - 3, Чорногорія - 2, Литва - 2, Німеччина - 1, Нідерланди - 1 і Великобританія - 1.



Результати збірної Польщі куміте літніх: Агнешка Winek - друге місце, Агата Zjawińska - третє місце, Патрік Оцінка фотографії, Марія РАН, Марія Ясько – Четверте місце.


Результати збірної Польщі ката літніх: Каміла Буш - друге місце, Ян Толстая - третє місце, Моніка Сова - четверте місце.


Результати юніори: Mroczkowska Кароліна - я розміщую куміте + Друге місце по ката, Майкл Кошице - я розміщую куміте, Діана Sakowicz - Я Miejsce куміте, Angelika відступ - друге місце з куміте, Христина Szkodowska – Друге місце з куміте, Микола Radgowski - Третє місце куміте, Джордж Pryga - Третє місце куміте, Джеймс Поплавський - Третє місце куміте, Подряпини Michalina - Третє місце куміте, Ізабела Jedlińska - Третє місце куміте, Angelika Krysztoforska - Третє місце куміте, Ізабела грудня - Третє місце куміте, Катажина Burda - Третє місце куміте, Наталія Stachula - Третє місце куміте, Анна Wiatrowska - Третє місце куміте, Олександр Krajanowski - Третє місце по ката,


Результати літніх +35 рік: Івона Lewandowska - я розміщую куміте.


У картині головний польський перший день чемпіонату медалістів.

Збірній Польщі:

Polska 1

Нижче наведені результати.


 


ДОРОСЛІ


Люди

з 70 кг

1. Олександр Михайлов / Олександр Михайлов (Росія)
2. Ашот Zarinyan / Ашот Zarinyan (Росія)
3. Ельдар Ісмаїлов (Україна)
4. Grigorescu Антоніо (Румунія)

з 80 кг

1. Антоніо Tusseau (Франція)
2. Андрій Зубарєв / Андрій Зубарєв (Росія)
3. Ігор Титков / Ігор Титков (Росія)
4. Микита Bubyakov / Микита Bubiakov (Росія)

з 90 кг

1. Олександр Ieromenko (Україна)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Росія)
3. Андрій Чирков / Андрій Чирков (Росія)
4. Мезенцев Іван / Іван Мезенцев (Росія)

вище 90 кг

1. Захарі Damyanov (Болгарія)
2. Джема BELKHODJA (Франція)
3. Алехандро Наварро (Іспанія)
4. Патрік Sypien (Польща)

Додаткові нагороди:

Краща техніка – Захарі Damyanov (Болгарія)
Кращий бойовий дух – Джема BELKHODJA (Франція)



Жінки

з 55 кг

1. Олена Гулько (Росія)
2. Агнешка Winek (Польща)
3. Агата Zjawinska (Польща)
4. Сабіна Жекова (Болгарія)

з 65 кг

1. Анастасія Хрипунов / Анастасія Хрипунова (Росія)
2. Владлен Тищенко / Владлена Тищенко (Росія)
3. Ксенія Засорина / Ксенія Засорина (Росія)
4. Марія РАН (Польща)

вище 65 кг

1. Уляна Гребенщикова / Уляна Гребенщикова (Росія)
2. Ananyina Elizabeth / Єлизавета Ананьїна (Росія)
3. Анна Єгорова / Анна Єгорова (Росія)
4. Марія Ясько (Польща)



JUNIORS

16-17 роки 55 кг (8 гравці)

1. Олександр Аристов / Олександр Аристов (Росія)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Росія)
3. Maksimchu Володимир / Володимир Maximchev (Росія)

16-17 роки 60 кг (14 гравці)

1. Єгор Воробйов / Єгор Воробйов (Росія)
2. Михайло PIROVSKOE / Майкл Pirovskih (Росія)
3. Борис Аксьонов (Казахстан)
3. Алішер Karmenov (Казахстан)

16-17 роки 65 кг (14 гравці)

1. Вадим зробив / Вадим Поданєв (Росія)
2. Павло Сидоров / Павло Сидоров (Росія)
3. Курепін Павло / Павло Курепін (Росія)
3. Гречуха Дмитро / Grechuha Dymitr (Росія)

16-17 роки 70 кг (10 гравці)

1. Ілля Поляков / Ілля Поляков (Росія)
2. Неманья Пантич (Сербія)
3. Александрос Звичаї (Греція)
3. Nurlykhan Sadvokasovna (Казахстан)

16-17 роки 75 кг (7 гравці)


1. Олександр Фролов / Олександр Фролов (Росія)
2. Дмитро Skadorov / Dymitr Skadorov (Росія)
3. Крістіан Гросу / Крістіан Гросу (Росія)
3. Миколай RADGOWSKI (Польща)

16-17 роки 80 кг (2 гравці)

1. Аркадій Вилегжаніна / Arcadia Вилегжаніна (Росія)
2. Марк Джозеф (Болгарія)

16-17 рік 80 кг (8 гравці)

1. Антон Гуляєв / Антон Гуляєв (Росія)
2. Микита Зайнуліна / Микита Зайнуліна (Росія)
3. Крістоф Okros (Угорщина)
3. Борис Bolyskeriia (Україна)



МОЛОДЬ

14-15 роки 50 кг (10 гравці)

1. Ashab Abasto / Соратники Abastov (Росія)
2. Сергій Goreyko / Сергій Goreyko (Росія)
3. Скорини Ілля / Ілля Скорини (Росія)
3. Цементних Болотников / Цементних Болотникова (Росія)

14-15 роки 55 кг (14 гравці)

1. Temirlan Жанібек (Khazakhstan)
2. Goreyko Роман / Роман Goreyko (Росія)
3. Роман Пархоменко / Роман Пархоменко (Росія)
3. Тодор Янков (Болгарія)

14-15 роки 60 кг (17 гравці)

1. Олексій Федосєєв / Олексій Федосєєв (Росія)
2. Дмитро Устюгов / Dymitr Устюгов (Росія)
3. Дмитро Воробей / Dymitr Воробйов (Росія)
3. Кирило Проскурін / Кирило Проскурін (Росія)

14-15 роки 65 кг (13 гравці)

1. Майкл Koszycki (Польща)
2. Том Soullier (Франція)
3. Меїр Bimzhanov (Казахстан)
3. Махмуд Махмудов / Махмуд Махмудов (Росія)

14-15 роки 70 кг (4 гравці)

1. Сергій Жидко (Україна)
2. Lachezar Ніколов (Болгарія)
3. Марін Enchevski (Болгарія)
3. Радослав Pehlivanov (Болгарія)

14-15 роки 75 кг (7 гравці)

1. Тімоті Zakharko / Тимофій Zaharko (Росія)
2. Mariea Адріан (Румунія)
3. Мистецтво Gusiew / Мистецтво Gusiew (Росія)
3. Владислав Герко (Україна)

14-15 року над 75 кг (6 гравці)

1. Дмитро Горбунов / Dymitr Gorbunob (Росія)
2. Метью Олександр (Румунія)
3. Єжи Pryga (Польща)
3. Джеймс Поплавський (Польща)



Джерело зображення: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Коментарі

Коментарі


Недавні інтерв'ю

Більше від

Інформаційний бюлетень

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja