Останні галереї:

finał mężczyzn

Наступна події:

ME WKO 2016
Дані:
Де:

Європейська організація Чемпіонат ЗКО.

інформація

Наступна події:

Poster_EC_Varna-2016
Дані:
Де:

Зважування Чемпіонат IKO старшими і молодшими пройде в Варні 21-22 Може.

calendar

KYOKUSHIN CHALLENGE Szczecin 24.11.2012

Доданий:

Kumite

W dniu 24.11.2012r. na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrany został Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 2012”, którego organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA.

 

Mistrzostwa otworzył Prezes Okręgowego Zachodniopomorskiego Związku Karate, sensei Andrzej Kłujszo, który pełnił jednocześnie funkcję sędziego głównego turnieju. Do Szczecina zjechały drużyny z województwa zachodniopomorskiego w tym ze Złocieńca, Świnoujścia, Reska, Mielna, Kołobrzegu, Koszalina, Drawska Pomorskiego, Białogardu i Morynia. Łącznie w rywalizacji udział wzięło 243 гравці.

 

Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:

 

1. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA

2. MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie

3. Świnoujska Akademia Kyokushin Karate

4. Koszaliński Klub Kyokushin Karate

5. Moryń

6. Мельно

7. Złocieniec

8. Kołobrzeg

9. Białogard

10. Resko

 

 

Wiele stoczonych walk wyłoniło najlepszych zawodników, a byli nimi:

 

- ж все. kumite chłopców bez kontaktu do 5 рік

1.Wiktor Zawierowski – Szczecin

2. Maciej GACA – Kołobrzeg

3. Adam REDLEWSKI – Szczecin

3. Tomasz KASZEWSKI – Mielno

 

- ж все. kumite chłopców bez kontaktu 6 рік

1. Marcel DROŻDŻ – Złocieniec

2. Aleksander AMBROZIAK – Szczecin

3. Przemysław ADASIAK – Kołobrzeg

3. Miłosz ZIARNIK – Kołobrzeg

 

- ж все. kumite chłopców bez kontaktu 7 рік

1. Piotr SUJKA – Świnoujście

2. Igor OCHMIAN – Szczecin

3. Filip TRZECIAK- Szczecin

3. Mateusz RADZIO – Świnoujście

 

- ж все. kumite chłopców bez kontaktu 8 рік

1. Jakub BOROWSKI – Szczecin

2. Antoni BYJOŚ – Szczecin

3. Michał MOŻEJKO – Szczecin

3. Tymon KONDRATENKO –Świnoujście

 

- ж все. kumite dziewczynek bez kontaktu 5-6 рік

1. Dominika TYLKA- Drawsko POM.

2. Anastazja PAWEŁCZAK – Drawsko POM.

3. Helena KOUNTAURI – Mielno

3. Martyna MACIĄG – Złocieniec

 

- ж все. kumite dziewczynek bez kontaktu 7 рік

1. Marika KUŁAGIN – Świnoujście

2. Nikola GRABOWSKA – Świnoujście

3. Liwia HODAKOWSKA – Mielno

3. Gabrysia SECH – Drawsko POM.

 

- ж все. kumite dziewczynek bez kontaktu 8 рік

1. Aleksandra GLOC – Drawsko POM.

2. Kornelia LICHOCKA – Świnoujście

3. Julia RUDY – Szczecin

3. Kornelia SZYMCZAK – Mielno

 

- ж все. kumite chłopców lekki kontakt 7 рік

1. Igor OCHMIAN – Szczecin

2. Igor TYRKO – Szczecin

3. Filip Trzeciak – Szczecin

3. Igor KOBYLIŃSKI – Mielno

 

- ж все. kumite chłopców lekki kontakt 8 рік (-30кг)

1. Michał KOSMALSKI – Szczecin

2. Hubert PIĄTKOWSKI –Szczecin

3. Mateusz PAWLISZYN – Mielno

3. Dawid CZARNECKI – Koszalin

 

- ж все. kumite chłopców lekki kontakt 8 рік (+30кг)

1. Szymon DUSZA – Resko

2. Oskar NOWAK – Szczecin

3. Igor OLESZKIEWICZ – Resko

3. Kacper SNOCH – Mielno

 

- ж все. kumite chłopców lekki kontakt 9 рік (-30кг)

 

1. Bartek KŁOSIŃSKI – Szczecin

2. Kordian PORĘBSKI – Koszalin

3. Fryderyk LEWANDOWSKI –Resko

3. Kacper JONAK – Drawsko POM.

 

 

- ж все. kumite chłopców lekki kontakt 9 рік (+30кг)

1. Jakub MIERZEJEWSKI – Mielno

2. Gracjan SKRABURSKI – Kołobrzeg

3. Jan GACA – Kołobrzeg

3. Jakub SZCZEPANIAK – Szczecin

 

- ж все. kumite chłopców lekki kontakt 10 рік (-35кг)

1. Dawid RACZYŃSKI – Złocieniec

2. Jakub PORZEZIŃSKI – Moryń

3. Maksymilian KAPUŚCIŃSKI – Złocieniec

3. Mateusz KASZEWSKI – Mielno

 

- ж все. kumite chłopców lekki kontakt 10 рік (+35кг)

1. Aleksander BIAŁEK – Szczecin

2. Marek REDLEWSKI – Szczecin

3. Maciej MIGUN – Szczecin

3. Andrzej WYRĄBKIEWICZ – Szczecin

 

- ж все. kumite chłopców lekki kontakt 11 рік

1. Marcel ADAMCZEWSKI – Moryń

2. Klaudiusz KRAWCZYK – Drawsko POM.

3. Miłosz ZUBALA – Moryń

3. Mateusz TREIDER – Koszalin

 

- ж все. kumite dziewczynek lekki kontakt 8 рік

1. Aleksandra GLOC – Drawsko POM.

2. Martyna JAKUBOWSKA – Drawsko POM.

3. Kornelia LICHOCKA – Świnoujście

3. Kornelia Szymczak – Mielno

 

- ж все. kumite dziewczynek lekki kontakt 9 рік

1. Wiktoria SKÓRKA – Drawsko POM.

2. Hana SIWEK – Białogard

3. Amelia SCHEFFLER – Szczecin

3. Patrycja ZDYR – Drawsko POM.

 

- ж все. kumite dziewczynek lekki kontakt 10-11 рік

1. Zofia SIWEK – Białogard

2. Zuzanna Kurek – Koszalin

3. Wiktoria SKARŻYCKA – Świnoujście

3. Martyna MARCHEL – Drawsko POM.

 

- ж все. kumite kadetek lekki kontakt

1. Aleksandra NESTOROWICZ – Szczecin

2. Aleksandra ORYSZEWSKA –Mielno

3. Aleksandra BOLEWSKA- Moryń

3. Natalia CZUBA – Świnoujście

 

- ж все. kumite młodziczek

1. Karolina ŚMIGIELSKA – Złocieniec

2. Zuzanna RYCHLEWICZ – Mielno

3. Weronika RADECKA – Świnoujście

3. Marta DZIADUCH – Mielno

 

- ж все. kumite juniorek

1. Ewa TRACZ – Moryń

2. Monika KAPAŁA – Szczecin

3. Andżeliak RUMAK –Złocieniec

3. Kinga Barańska – Złocieniec

 

- ж все. kumite kadetów (-45кг)

1. Dawid GUZIK –Świnoujście

2. Stanisław ANDRUSZKO – Drawsko POM.

3. Mateusz DŁUGOSZ –Kołobrzeg

3. Filip Zieliński – Białogard

 

- ж все. kumite kadetów (+45кг)

1. Dominik Albiński – Świnoujście

2. Wiktor HADAŁA – Moryń

3. Dawid DOMAŃSKI – Drawsko POM.

3. Marcel WISZNIEWSKI – Złocieniec

 

- ж все. kumite młodzików (-60кг)

1. Jakub ŁUKSZA – Drawsko POM.

2. Patryk BIELECKI – Drawsko POM.

3. Mateusz Jezierski – Koszalin

3. Maciej Rybiński – Kołobrzeg

 

- ж все. kumite młodzików (+60кг)

1. Krzysztof GUZE – Koszalin

2. Michał KORDALSKI – Drawsko POM.

3. Konrad BIELECKI – Drawsko POM.

3. Krystian DUDZIK – Złocieniec

 

- ж все. kumite juniorów (-70кг)

1. Bartek WARNIŁO – Drawsko POM.

2. Adam Janiszewski – Szczecin

 

- ж все. kumite juniorów (+70кг)

1. Kamil RUSIECKI – Świnoujście

2. Wiktor WITEK – Szczecin

 

- ж все. kumite młodzieżowców (-75кг)

1. Michał BĄCZYK – Koszalin

2. Sebastian PawlakDrawsko POM.

3. Kamil LIS – Kołobrzeg

3. Krzysztof ŁĄCZKOWSKI – Kołobrzeg

 

- ж все. kumite młodzieżowców (+75кг)

1. Krzysztof Brodziński – Koszalin

2. Piotr KULCZEWSKI – Kołobrzeg

3. Adam TRACZ – Moryń

3. Adam BERG – Białogard

 

- ж все. kumite seniorów (open)

1. Damian ŚLĘDAK – Koszalin

2. Tomasz GIBOWSKI – Moryń

3. Kacper JANKOWSKI – Szczecin

3. Aleksander STEFANOWICZSzczecin

 

 

 

З повагою,

Radosław Ambroziak

SKS HUSARIA

Prezes

Коментарі

Коментарі


Недавні інтерв'ю

Більше від

Інформаційний бюлетень

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja