Son galeri:

finał mężczyzn

Sonraki olaylar:

ME WKO 2016
Veri:
Nerede:

Avrupa Şampiyonası organizasyonu WKO.

bilgi

Sonraki olaylar:

Poster_EC_Varna-2016
Veri:
Nerede:

Tartı Şampiyonası IKO yaşlılar ve gençler Varna'da yapılacak 21-22 Mayıs.

calendar

Zmarł Shihan Bobby Lowe

Katma:

06

Drodzy członkowie IKO Kyokushinkaikan i przyjaciele,

Z ciężkim bólem serca informujemy, że w środę 14go września o 21:18 w Honolulu na Hawajach zmarł Shihan Bobby Lowe.

Shihan Bobby Lowe był przewodniczącym Międzynarodowego Komitetu IKO Kyokushinkaikan, prezesem Północnej i Środkowej Ameryki oraz dyrektorem oddziału USA Hawaje, służył naszej organizacji od samego początku.

 

Shihan Bobby Lowe był synem mistrza Kung Fu. Posiadał czarne pasy w Judo, Kenpo i Aikido i był dobrym bokserem wagi półśredniej. Pod wpływem wielkiego wrażenia demonstracji karate wykonywanej przez Sosai Masutatsu Oyama na Hawajach, Shihan Bobby prosił Sosai Oyama aby ten został jego nauczycielem. Szybko stali się przyjaciółmi na całe życie i Shihan Bobby odważył się na wyjazd do Japonii, aby stać się pierwszymUchi Deshi” Kyokushin, a następnie pierwszą osobą, która otworzyła szkołę Kyokushin poza Japonią, obecnie najstarszym nieprzerwanie działającym międzynarodowym Branch Kyokushinkaikan.

 

Shihan Lowe od początku stworzenia Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushin pomagał Sosai Oyama’ie w promocji Kyokushin w USA, Kanadzie i na całym świecie, w organizacji pierwszego międzynarodowego meczu Kyokushin poza Japonią, w pomocy przy turniejach IKO na całym świecie jako sędzia główny, w zaangażowaniu w stworzenie aktualnego Technicznego Programu Nauczania IKO i Regulaminu IKO Kyokushinkaikan, w napisaniu trzech wybitnych książek o systemie Kyokushin jednocześnie nigdy nie zaniedbując codziennego praktykowania Kyokushin w rodzinnych Hawajach.

 

Osobiście Shihan Lowe był moim największym mentorem w Kyokushinkaikan od czasów Sosai Oyama. Hojnie dzielił się ze mną swoją bogatą wiedzą, również podzielił się swoją filozofią cierpliwości i pokoju, pokazał siłę, mądrość i wytrwałość zdobytą w trakcie studiowania Kyokushin. Był wzorowym uczniem i największym mistrzem sztuk walki, wielki przyjaciel i zaufany doradca, a jego dynamiczna osobowość, łagodny temperament i pragnienie życia jest świetlistym przykładem dla nas wszystkich.

 

Składam serdeczne wyrazy współczucia w tym trudnym czasie jego żonie Betty, jego dzieciom Barbara i Michael i składam w imieniu całej społeczności Kyokushin, moje najszczersze podziękowania za bezinteresownie dzielenie z nami tych wielu lat, ich najbardziej kochającemu mężowi i doskonałemu ojcowi.

 

OSU!

Pamietamy

Shihan Bobby Lowe, 8 th Ve

23 Ağustos 1929 ~ 14 września 2011

 

Shokei Matsui

IKO Kyokushinkaikan

 

 

Więcej informacji o Shihan Bobby Lowe

Yorumlar

Yorumlar


Son görüşme

Daha fazla

Bülten

Ortaklar

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja