Son galeri:

finał mężczyzn

Sonraki olaylar:

ME WKO 2016
Veri:
Nerede:

Avrupa Şampiyonası organizasyonu WKO.

bilgi

Sonraki olaylar:

Poster_EC_Varna-2016
Veri:
Nerede:

Tartı Şampiyonası IKO yaşlılar ve gençler Varna'da yapılacak 21-22 Mayıs.

calendar

Oyuncular 10 Açık Dünya Şampiyonası Tokyo 2011 IKO1

Katma:

Son anda Mesajı.

Kyokushin Karate Dünya Örgütü bugün yaptığı açıklamada 04.07.2011 oyuncu kompozisyon 10 Açık Dünya Şampiyonası Tokyo 2011.

Listeye dahil oyuncular savaşçılar, çeşitli olaylar ve oyunculara kabul edilmiştir kim, kim bir öneri Honbu var, Tokyo'da tatami üzerinde ülkelerini temsil etmek.

Of 10 Temmuz tüm kıtalardan rakiplerin listesini başlayan kapalı olacak.

 

Avrupa
*Alejandro Navarro (Spain) 9th Dünya Açık, Tokyo 2007- 6th
*Nicolae Stoian (Romanya) Avrupa Açık, Sırbistan 2010- 1st
*Belkodja Guys (France) Avrupa Açık, Sırbistan 2010- 3rd
*Yunusov Sultanamethan (Ukraine) Avrupa Açık, Sırbistan 2010- 3rd
*Zahari Damyanov (Bulgaria) Avrupa Açık, Paris 2011- 2nd
*Pabro Estensoro (Spain) Avrupa Açık, Paris 2011- üst 8
*Oleksandr Ieromenko (Ukraine) Avrupa Açık, Paris 2011- üst 8
*James Mirel (Romanya) Avrupa Açık, Paris 2011- üst 8
*Piotr Moczydlowski (Polonya) Avrupa ağırlığı, Padua 2011 – Işık 1
*Grigorescu Antonio (Romanya) Avrupa ağırlığı, Padua 2011 – Işık 2
*Daniel Bukowy (Polonya) Avrupa ağırlığı, Padua 2011 – Ağır 2
*Baptiste Delaunnay (France) IKO Bölgesel seçimi
*Maxime DEMEAUTIS (France) IKO bölgesel seçim
*Semen Haran (Ukraine) IKO bölgesel seçim
*Marcin Prachino (Polonya) IKO bölgesel seçim
*Vsal İsmailov (Ukraine) IKO bölgesel seçim
*Lucian Gogonel (Romanya) IKO bölgesel seçim
*Marius Stochitoiu (Romanya) IKO bölgesel seçim
*Sthembisio Majozi (Büyük Britanya) IKO bölgesel seçim
*Borec Cosmin (Romanya) IKO bölgesel seçim
*Daniel Milcevic (Sırbistan) IKO bölgesel seçim
*Şems Alireza (Almanya) IKO bölgesel rezeksiyon
*Marcin SIERADZKI (Polonya) IKO bölgesel seçim
*Matan Eliakim (Israel) IKO bölgesel seçim
*David Rusya(Macaristan) IKO bölgesel seçim
*Laszlo Vincze (Macaristan) IKO Bölgesel seçimi
*Ivan Sidoti (İtalya) IKO bölgesel seçim

Güney Amerika

*Ewerton Teixeira (Brezilya) 9th Dünya Açık, Tokyo 2007- 1st
*Eduardo Tanaka (Brezilya) 9th Dünya Açık, Tokyo 2007- 7th
*Daniel Pereira (Brezilya) SA seçimi, Arjantinli 2010-1st
*Ricard Nunes (Brezilya) SA seçimi, Arjantinli 2010- 2nd
*Eder Gama (Brezilya) SA seçimi, Arjantinli 2010- 3rd
*Eivind Beltran (Bolivya) SA seçimi, Arjantinli 2010- 4th
*Paul Zuleta (Arjantinli) SA seçimi, Arjantinli 2010- 5th
*Emmanuel Ruarte (Arjantinli) SA seçimi, Arjantinli 2010- 6th
*Renato Herrda (Şili) SA seçimi, Arjantinli 2010- 7th
*Airton Martinicorena (Brezilya) SA seçimi, Arjantinli 2010- 8th
*Diogo da Silva (Brezilya) Avrupa Açık, Paris 2011- 3rd
*Ricardo Prada'nın (Brezilya) SA seçimi, Arjantinli 2010- 9th
*Jose Santos (Brezilya) SA seçimi, Arjantinli 2010- 10th
*Fabio Santin (Brezilya) SA seçimi, Arjantinli 2010- 11th
*Alex Ascenco (Brezilya) SA seçimi, Arjantinli 2010- 12th
*Sergio Ascevedo (Şili) BC önerisi
*Joao Rocha (Brezilya) BC önerisi
*Rafael Dantas (Brezilya) BC önerisi
*Guillermo Locatelii (Brezilya) BC önerisi
*Otomobil Robles (Arjantin) BC önerisi
*Emiliano Dominguez (Brezilya) BC önerisi
*Dinei konumundadır (Brezilya) BC önerisi
*Lucas Gimenez (AgentIna) BC önerisi

 

Russia
*Bağırsaklar Sadovokasov Dünya Açık, Tokyo 2007- 4th
*Andrey Stepin Dünya Açık, Tokyo 2007- 5th
*Tariel Nikoleishvili Tüm Japonya, Tokyo 2010- 1st
*Slate Krubanov Tüm Japonya, Tokyo 2010- 7th
*Goderzi panadze All American, NY 2011 – 2nd
*Alexander Mikhailov All American, NY 2011 – 7th

 

Güney Pasifik
*Steven Cujic (Avustralya) Güney Pasifik Seçimi, Sydney 2011- 1st
*James Eades (Yeni Zelanda) Güney Pasifik Seçimi, Sydney 2011- 2nd
*Carlos Castro (Avustralya) Güney Pasifik Seçimi, Sydney 2011- 3rd
*Shaune O'Farrell (Avustralya) Güney Pasifik Seçimi, Sydney 2011- 4th
*Simon Kennedy (Avustralya) Güney Pasifik Seçimi, Sydney 2011- 5th
*Hyota Sugihara (Avustralya) Güney Pasifik Seçimi, Sydney 2011- 6th
*Anthony Tockar (Avustralya) Güney Pasifik Seçimi, Sydney 2011- 7th
*Nathan Goodin (Avustralya)
Güney Pasifik Seçimi, Sidney 2011-8th
*Reece Henderson (Avustralya) BC önerisi
*Jeff Ainsworth (Avustralya) BC önerisi
*Feribot Lee (Avustralya) BC önerisi
*Jack Tuhega (Avustralya) BC önerisi
*Conrad Tuhenga (Avustralya) BC önerisi
*Maia Peters (Avustralya) BC önerisi
*Lyndon Basın (Yeni Zelanda) BC önerisi
*Eddie Te Ahu (Yeni Zelanda) BC önerisi

 

Kuzeyinde & Orta Amerika
*I-Shing Wu (Amerika Birleşik Devletleri) ABD ağırlık, Los Angeles 2011- Işık 1
*Michi Nagase (Kanada) ABD ağırlık, Los Angeles 2011- Orta 1
*Paşa Mukhalov (Kanada) ABD ağırlık, Los Angeles 2011- Ağır 1
*Mark Berg (Kanada) ABD ağırlık, Los Angeles 2011- S. Ağır 1
*Valle Temmuz (Kostarika) Kuzey Amerika ağırlık, Montreal 2011 – Işık 1
*Mohamed Chikh (Kanada) Kuzey Amerika ağırlık, Montreal 2011 – Orta 1
*Victor Potvin (Kanada) Kuzey Amerika ağırlık, Montreal 2011 – Ağır 1
*Matth Payne (Kanada) Kuzey Amerika ağırlık, Montreal 2011 – Süper Ağır – 1st

 

Asya & Orta Doğu

 

Afrika

 

Japonya
*Tatsuya Murata Dünya Açık, Tokyo 2007- 8th
*Zenjyuro Mori Tüm Japonya, Tokyo 2010- 2nd
*Kentaro Tanaka Tüm Japonya, Tokyo 2010- 3rd
*Hideo Sawada Tüm Japonya, Tokyo 2010- 4th
*Shouki Arata Tüm Japonya, Tokyo 2010- 5th
*Daiki Kobayashi Tüm Japonya, Tokyo 2010- 6th
*Shohei Kamada Tüm Japonya, Tokyo 2010- 8th
*Makoto Akaishi Avrupa Açık, Paris 2011- 4th
*Yuta Sawamura Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Işık 1
*Takuya Takeoka Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Orta 1
*Takaichi Onuma Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Orta – 2nd
*Kyohei Ajima Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Ağır 1
*Yoshikazu Muraoka Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Ağır 2
*Yoshitatsu Beppu Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Ağır 3
*Makoto Taniguchi Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Süper Ağır 1
*Seijyun Kinoshita Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Süper Ağır 2
*Norio Matsumura Tüm Japonya ağırlığı, Osaka 2011 – Süper Ağır 3

Yorumlar

Yorumlar


Son görüşme

Daha fazla

Bülten

Ortaklar

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja