Son galeri:

Sonraki olaylar:

Veri:
Nerede:

Avrupa Şampiyonası organizasyonu WKO.

bilgi

Sonraki olaylar:

Veri:
Nerede:

Tartı Şampiyonası IKO yaşlılar ve gençler Varna'da yapılacak 21-22 Mayıs.

takvim

Paweł Biszczak mistrzem świata K-1 Global!

Katma:

Paweł Biszczak zdobył złoto na Mistrzostwach Świata K-1 Global, düzenlenen 13-14 września w Londynie. Finał z Irańczykiem według trenera Z.Prycha był jego najcięższą walką w życiu. Przez zawodników i organizatorów walka została uznana za najlepszy pojedynek Mistrzostw.Paweł w najmocniej obsadzonej kat. -77 kg w drodze do finału stoczył walki z Anglikiem i Kanadyjczykiem.

 

Paweł Biszczak o walce finałowej:
Finał był bardzo wyrównany, ale w trzeciej rundzie zaskoczyłem swojego przeciwnika prawym sierpowym, co spowodowało pierwsze liczenie, niesiony dopingiem kontynuowałem ofensywę, sędzia przerwał walkę poddając Irańczyka. To mój wielki sukces.

 

Trenera Zbigniew Prych o zawodach:
Przebieg finałowej walki był bardzo dramatyczny. Pierwsza rundaPaweł otrzymał uderzenie kolanem w twarz co skutkowało lekkim zamroczeniem, ustał na nogach i doszedł do siebie. Druga runda – bardzo wyrównana walka. Trzecia runda należała już tylko do Pawła . Przeciwnik był trzy razy liczony. Sędzia poddał zawodnika. Zawodnik był z Iranu, wielokrotny mistrz Azji w K-1, medalista mistrzostw świata z Brazylii w wadze 81 kg, gdzie pokonał naszego utytułowanego zawodnika Tomasza Kowalskiego z Palestry Warszawa. Paweł po walce musiał udać się do szpitala, gdzie zszyto mu rozcięty policzek.

 

Gratulujemy sukcesu!

 

Dziękujemy p. Z.Prychowi za udostępnienie zdjęć.

 

Zapowiedź turnieju:

 

Komentarze

komentarze


Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja