Son galeri:

finał mężczyzn

Sonraki olaylar:

ME WKO 2016
Veri:
Nerede:

Avrupa Şampiyonası organizasyonu WKO.

bilgi

Sonraki olaylar:

Poster_EC_Varna-2016
Veri:
Nerede:

Tartı Şampiyonası IKO yaşlılar ve gençler Varna'da yapılacak 21-22 Mayıs.

calendar

Uluslararası Karate Dostluk Turnuvası MS kobiet – SONUÇLAR

Katma:

Friendship

Üzerinde 19-20.04.2014 Tokio odbył się Uluslararası Karate Dostluk Turnuvası w (Uluslararası Dostluk Turnuvası) IKO 50. yıldönümü ile birlikte (50-IKO yıldönümü), Polonyalı sporcular iki altın ve bir bronz madalya kazandı nerede. Carolina Mroczkowska kata ve kumite Izabela Sularz ve Konrad Kozlowski.
 

IFT parçası olarak turnuva oynanmış:
 

* 2014 10. Uluslararası Gençlik Karate Turnuvası
* 2014 Dünya Gençlik Elite Karate Şampiyonası
* 2014 Dünya Kadınlar Karate Şampiyonası
* 2014 Uluslararası Büyükler Karate Turnuvası
* 2014 Uluslararası Kata Karate Yarışmaları
 

Dünya Şampiyonası Kadınlar Kyokushinkai Sonuçları 2014

 

aşağıdaki Kadınlar 55 kg
1. Elena Gulko (Rosja)
2. Natsuki Ota (Japonya)
3. Yukina Oda (Japonya)
4. Dua Hussain (Kuveyt)
 

aşağıdaki Kadınlar 65 kg
1. Anastasia Khripunova (Rosja)
2. Chihiro Tanaka (Japonya)
3. Yuma Tazaki (Japonya)
4. Dilshoda Umarov (Rosja)
 

üzerinde Kadınlar 65 kg (ağır +65 kg)
1. Uliana Grebenschikova (Rosja)
2. Anna Egorova (Rosja)
3. Hitomi Endo (Japonya)
 

2014 Büyükler Uluslararası Turnuvası

 

gazileri 35-39 yıl 70 kg
1. Nikolai Tretiakov (Rosja)
2. Abdurashid Radzhabov (Rosja)
3. Matsumoto Kojun (Japonya)
3. Hasegawa Masato (Japonya)
 

gazileri 35-39 yıl 80 kg
1. Burlutskyy Oleksiy (Ukraina)
2. Yomo Eiji (Japonya)
3. Vyacheslav Krasavin (Rosja)
3. sasa Masaki (Japonya)
 

gazileri 35-39 yıldan fazla 80 kg
1. Dmitry Lunev (Rosja)
2. Mehdi Nikzadeh Emamgholi (İran)
3. Konstantin Goryushkin (Rosja)
3. Hassan Şeyhi (İran)
 

emektar yukarıda 40 yıl 70 kg
1. Morita Yuichi (Japonya)
2. Iwaokawa Hiroshi (Japonya)
3. Shinji Mori (Japonya)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Japonya)
 

emektar yukarıda 40 yıl 80 kg
1. Oleg Vekshin (Rosja)
2. Konstantin Neskreba (Rosja)
3. Katori Hiroaki (Japonya)
3. Hiroshi Ishibashi (Japonya)
 

emektar yukarıda 40 yaş, daha 80 kg
1. Rudolf Conquet (Holandia)
2. Marek Ociesielski (Amerika Birleşik Devletleri)
3. Murakami Kenshirube (Japonya)
3. Hideki Araya (Japonya)
 

Uluslararası Gençlik Turnuvası

 

Erkekler 12 yıl 50 kg
1. Ozeki Haziran (Japonya)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (Rosja)
3. Miyake Ryuma (Japonya)
3. Kotsugai Kaijin (Japonya)
 

Erkekler 12 yıl 50 kg
1. Yamagami Daiki (Japonya)
2. Asakura Hotaka (Japonya)
3. Tensho Shimizu (Japonya)
3. Fujicho Yu (Japonya)
 

Erkekler 13-14 yıl 55 kg
1. Kanto Haruki (Japonya)
2. vadim Korochenko / vadim Korotchenko (Rosja)
3. Ilya Averkin / bunların Averkin (Rosja)
3. Kobayashi Kaihito (Japonya)
 

Erkekler 13-14 yıl 55 kg
1. Kojima (Japonya)
2. Miki Toshihisa (Japonya)
3. Umino Kenichiro (Japonya)
3. Takahashi (Japonya)
 

kızlar 12-14 yıl 45 kg
1. Nishihara Yasunatsu (Japonya)
2. Sato Rin (Japonya)
3. Shiraishi Riona (Japonya)
3. Nishikawa Rika (Japonya)
 

kızlar 12-14 yaş, daha 45 kg
1. Furuta kanami (Japonya)
2. Kurosawa Kana (Japonya)
3. Yokota Honoka (Japonya)
3. Chinen Ruka (Japonya)
 

Erkekler 15 arasında 65 kg
1. Tatsumi Hokuto (Japonya)
2. Ogawa Ryo (Japonya)
3. Segawa (Japonya)
3. Suda Shotaka (Japonya)
 

Erkekler 15 yıldan fazla 65 kg
1. Nanbara Kenta (Japonya)
2. sergei Galkin / Sergey Galkin (Rosja)
3. Suga Yusaku (Japonya)
3. Anatoly Chursin / Anatoly Chursin (Rosja)
 

kızlar 15-17 yıl 50 kg
1. Sato Nanami (Japonya)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (Rosja)
3. Victoria Lebedeva / Viktoriya Lebedeva (Rosja)
3. Karolina Mroczkowska (Polska)
 

kızlar 15-17 yıldan fazla 50 kg
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (Rosja)
2. Nakayama Nanako (Japonya)
3. Rami Kurumi (Japonya)
3. Ito Nana (Japonya)
 

Dünya Gençlik Elite Karate Şampiyonası

 

Erkekler 16-17 yıl 65 kg
1. Konishi Yuya (Japonya)
2. Haziran Yusho (Japonya)
3. Watari Kazutaka (Japonya)
3. Usuda Yuki (Japonya)
 

Erkekler 16-17 yıl 75 kg
1. Kanai Kensuke (Japonya)
2. Haziran Yusho (Japonya)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (Rosja)
3. Kamei Genki (Japonya)
 

Erkekler 16-17 yıllar içinde 75 kg
1. Ishizuka Yutaro (Japonya)
2. Matsuzaki Kei (Japonya)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rosja)
3. anton Kling / anton Kling (Rosja)
 

Kata Uluslararası Turnuvası

 

yaş Grubu 6-8 yaş
1. sone Ryotaro (Japonya)
2. Taguchi Eishin (Japonya)
3. Kitayama Yoshi (Japonya)
 

yaş Grubu 9 yaş
1. Uetsuji Hikaru (Japonya)
2. Kamiyama Aitogi (Japonya)
3. chika Arimura (Japonya)
 

yaş Grubu 10 yaş
1. Taguchi Kokoroatat (Japonya)
2. Atsushi Nishihara (Japonya)
3. Soma Seiharu (Japonya)
 

yaş Grubu 11 yaş
1. Murakami Haruna (Japonya)
2. Nakamura Neri (Japonya)
3. Suzuki Mikoto (Japonya)
 

Erkekler 12-14 yaş
1. Uetsuji Mitsuhito (Japonya)
2. Ogawa Hayabusa (Japonya)
3. Miyaji Sotaro (Japonya)
 

kızlar 12-14 yaş
1. Takahashi Himawari (Japonya)
2. Arimura Sakura (Japonya)
3. Mitarai Kana (Japonya)
 

erkek 15 arasında 34 yaş
1. Konrad Kozlowski (Polska)
2. şef Denis / Denis Kukharev (Rosja)
3. Kin Mitsuru
 

kadınlar 15 arasında 34 yaş
1. Takahashi Senjin (Japonya)
2. Bragin Maya / Scotts Bragina (Rosja)
3. Suvorov Margarita / margarita Suvorova (Rosja)
 

üzeri erkekler 35 yaş
1. Takamasa Tanaka (Japonya)
2. Dmytro Prasolov (Ukraina)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (Rosja)
 

üzerinde Kadınlar 35 yaş
1. Izabela Sularz (Polska)
2. Gergana Kostova (Bulgaristan)
3. Tanaka Minako (Japonya)
 

Takım Kata Uluslararası rekabet

 

1. RUSYA-Perm (margarita Suvorova / Scotts Bragina / Denis Kukharev)
2. RUSYA- B Perm (Ksenia Rybyakova / Igor Titkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. RUSYA-Irkutsk (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

Yorumlar

Yorumlar


Son görüşme

Daha fazla

Bülten

Ortaklar

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja