Son galeri:

finał mężczyzn

Sonraki olaylar:

ME WKO 2016
Veri:
Nerede:

Avrupa Şampiyonası organizasyonu WKO.

bilgi

Sonraki olaylar:

Poster_EC_Varna-2016
Veri:
Nerede:

Tartı Şampiyonası IKO yaşlılar ve gençler Varna'da yapılacak 21-22 Mayıs.

calendar

Kyokushin olduğunu ME Varna 17-18.05.2014 – SONUÇLAR!

Katma:

Polska

Üzerinde 17-18 Varna, Bulgaristan Avrupa Şampiyonası Kyokushin Karate iKo gerçekleşti olabilir. Olay yaşlılar ve gençler hem katıldı, Yaklaşık toplam 400 oyuncular 20 Üye.
Büyük grubu Ruslar vardı - 100 , Polonya - 86, Bulgaristan - 41, Ukrayna - 36, Macarlar - 25, Beyaz Rusya - 20, Rumunia -15, Fransa - 14, İtalya - 13, Sırbistan - 9, Kazakistan - 8, Moldova - 8, Yunanistan - 5, Belçika - 4, İsrail - 3, Karadağ - 2, Litvanya - 2, Almanya - 1, Hollanda - 1 ve Birleşik Krallık - 1.



Kumite'de yaşlılar Polonyalı temsil sonuçları: Agnieszka Winek - İkincilik, Agata Zjawińska - üçüncü, Patrick Resim oranı, Maria Ras, Maria Jasko – Dördüncü yer.


Kata içinde yaşlılar Polonyalı temsil sonuçları: Kamila Bush - İkincilik, John Kalın - üçüncü, Monika Baykuş - Dördüncü yer.


Sonuçlar juniors: Carolina Mroczkowska - Ben kumite yer + İkinci sırayı kata, Michael Kösice - Ben kumite yer, Diana Sakowicz - Ben kumite miejsce, Angelika çekilmek - ikinci yer kumite, Krystyna Szkodowska – İkinci sırayı kumite, Nicholas RADGOWSKI - Üçüncü yer kumite, George Pryga - Üçüncü yer kumite, James Poplawski - Üçüncü yer kumite, Michalina Taraklı - Üçüncü yer kumite, Izabela Jedlińska - Üçüncü yer kumite, Angelika Krysztoforska - Üçüncü yer kumite, Isabella Aralık - Üçüncü yer kumite, Katarzyna Burda - Üçüncü yer kumite, Natalia Stachula - Üçüncü yer kumite, Anna Wiatrowska - Üçüncü yer kumite, Alexander Krajanowski - üçüncü kata,


Sonuçlar yaşlılar +35 yaş: Iwona Lewandowska - Ben kumite yer.


Şampiyonaları madalya ve fotoğrafın ana Lehçe ilk gün.

Temsil Lehçe:

Polska 1

Aşağıda sonuçlar.


 


SENIORS


Erkekler

arasında 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Rosja)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Rosja)
3. Eldar İsmailov (Ukraina)
4. Grigorescu Antonio (Rumunia)

arasında 80 kg

1. Antonio Tusseau (Fransa)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Rosja)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (Rosja)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Rosja)

arasında 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (Ukraina)
2. Bağırsaklar Sadvokasov / Bağırsaklar Sadvokasov (Rosja)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Rosja)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (Rosja)

yukarıdaki 90 kg

1. Zahari Damyanov (Bulgaristan)
2. Djema Belkhodja (Fransa)
3. Alejandro Navarro (Hiszpania)
4. Patrick Sypien (Polska)

Ek ödüller:

En iyi Teknik – Zahari Damyanov (Bulgaristan)
İyi mücadele ruhu – Djema Belkhodja (Fransa)



Kadınlar

arasında 55 kg

1. Elena Gulko (Rosja)
2. Agnieszka Winek (Polska)
3. Agata Zjawinska (Polska)
4. Sabina Zhekova (Bulgaristan)

arasında 65 kg

1. Khripunov Anastasia / Anastasia Khripunova (Rosja)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Rosja)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (Rosja)
4. Maria Ras (Polska)

yukarıdaki 65 kg

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Rosja)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Rosja)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Rosja)
4. Maria Jasko (Polska)



JUNIORS

16-17 yıl 55 kg (8 Oyuncular)

1. Alexander Aristov / Aleksandr Aristov (Rosja)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Rosja)
3. Maksimchu Vladimir / Vladimir Maximchev (Rosja)

16-17 yıl 60 kg (14 Oyuncular)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (Rosja)
2. Mikhail PIROVSKOE / Michael Pirovskih (Rosja)
3. Boris Axyonov (Kazakistan)
3. Alisher Karmenov (Kazakistan)

16-17 yıl 65 kg (14 Oyuncular)

1. Vadim yapılan / Vadim Podanev (Rosja)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Rosja)
3. Paul Kurepin / Pavel Kurepin (Rosja)
3. Dmitry Grechukha / Dmitri Grechuha (Rosja)

16-17 yıl 70 kg (10 Oyuncular)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Rosja)
2. Nemanja Pantiç (Sırbistan)
3. Alexandros Mores (Yunanistan)
3. Nurlykhan Sadvokasovna (Kazakistan)

16-17 yıl 75 kg (7 Oyuncular)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Rosja)
2. Dmitry Skadorov / Dmitri Skadorov (Rosja)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Rosja)
3. Mikołaj Radgowski (Polska)

16-17 yıl 80 kg (2 Oyuncular)

1. Arkady Vilegzhanin / Arcadia Vylegzhanin (Rosja)
2. Ilhan Yusuf (Bulgaristan)

16-17 yaş 80 kg (8 Oyuncular)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rosja)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Rosja)
3. Kristof Okros (Węgry)
3. Boris Bolyskeriia (Ukraina)



GENÇLİK

14-15 yıl 50 kg (10 Oyuncular)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Rosja)
2. Sergei Goreyko / Sergey Goreyko (Rosja)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Rosja)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Rosja)

14-15 yıl 55 kg (14 Oyuncular)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Rosja)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Rosja)
3. Todor Yankov (Bulgaristan)

14-15 yıl 60 kg (17 Oyuncular)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Rosja)
2. Dmitry Ustiugov / Dmitri Ustiugov (Rosja)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Rosja)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Rosja)

14-15 yıl 65 kg (13 Oyuncular)

1. Michael Kaschau (Polska)
2. Tom Soulliere (Fransa)
3. Mercanköşk Bimzhanov (Kazakistan)
3. Mahmud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Rosja)

14-15 yıl 70 kg (4 Oyuncular)

1. Serhii Zhidko (Ukraina)
2. Lachezar Nikolov (Bulgaristan)
3. Marin Enchevski (Bulgaristan)
3. Radoslav Pehlivanov (Bulgaristan)

14-15 yıl 75 kg (7 Oyuncular)

1. Timothy Zakharko / Timofey eski (Rosja)
2. Mariea Adrian (Rumunia)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Rosja)
3. Vladyslav Gerko (Ukraina)

14-15 yıllar içinde 75 kg (6 Oyuncular)

1. Dmitrij Gorbunov / Dmitri Gorbunob (Rosja)
2. Matthew Alexander (Rumunia)
3. George Pryga (Polska)
3. James Poplawski (Polska)



Kaynak görüntüler: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Yorumlar

Yorumlar


Son görüşme

Daha fazla

Bülten

Ortaklar

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja