Son galeri:

finał mężczyzn

Sonraki olaylar:

ME WKO 2016
Veri:
Nerede:

Avrupa Şampiyonası organizasyonu WKO.

bilgi

Sonraki olaylar:

Poster_EC_Varna-2016
Veri:
Nerede:

Tartı Şampiyonası IKO yaşlılar ve gençler Varna'da yapılacak 21-22 Mayıs.

calendar

Ostrołęka'da 4. Dövüş Sanatları Gala,,pl,Zaten Cuma günü,,pl,hala ben,,ar,bir,,en,Ostrołęka'daki Gołasia, modern gladyatörler için bir yüzüğe dönüşecek,,pl,Bu şehrimizdeki 4. Dövüş Sanatları Galası,,pl,Başlangıç ​​tarihi,,pl,biletler,,pl,presale,,pl,MG SPORT Ostrołęka mağazası,,pl,Parti günü salona girin,,pl,fiyat,,pl,PLN üst tribün,,pl,PLN alt ayak ve halka çevresindeki sandalyeler,,pl,Organizatörler ayrıca sürprizler hazırladı,,pl,İnsanlar arasında,,pl,kim bilet alacak,,pl,Değerli ödüller verilecek,,pl,otelde hafta sonu,,pl,Gołębiewski,,en,Mikołajki'de,,pl,dağ bisikleti,,pl,bilgisayar ekipmanı,,pl,Ayrıca sert rock grubu Alien Removed konseri de olacak.,,pl,Canlı,,pl,web sitelerinden takip edebileceğiniz savaşlardan,,pl,eostroleka.pl i tv-ostroleka.pl,,en

Katma:

plakat_gala_gotowy
Już w piątek (16 Aralık) hala im. A. Gołasia w Ostrołęce zamieni się w ring dla współczesnych gladiatorów. To już IV Gala Sztuk Walk w naszym mieście. Początek godz. 18:30.
Bilety: przedsprzedaż – sklep MG SPORT Ostrołęka
W dniu imprezy w wejściu na halę.
Cena: 15 zł górna trybuna, 20 zł dolna trybuna i krzesła wokół ringu.
 

Organizatorzy przygotowali także niespodzianki. Wśród osób, które kupią bilety, zostaną rozlosowane cenne nagrody: weekend w hotelu “Gołębiewski” w Mikołajkach, rowery górskie, sprzęt komputerowy.

Odbędzie się również koncert zespołu hardrockowego Alien Removed.

Transmisje na żywo z walk będzie można śledzić na serwisach eostroleka.pl i tv-ostroleka.pl.

Kavgalar listesi,,pl,MMA,,ar,Mateusz Banaszek,,pl,Ostrołęka Gladyatör,,pl,Mateusz Szmytkowski,,pl,Grappler Mińsk Mazwiecki,,en,- eksik MMA formülü,,pl,Norbert Cychowski,,en,- Müslüman Tulshaev,,en,Tornstar Naczaj Ekibi,,en,Bartosz Żebrowski,,pl,Amandeep S,,en,Chahal,,en,Hindistan MMA Takımı,,en,Paweł Mackiewicz,,pl,Balwinder Singh,,jw,Patryk Ogonowski,,pl,Amir abd el shafty,,ar,Grappler Minsk Mazowiecki,,pl,Adrian Dmochowski,,en,- Rafał Dąbrowski,,pl,WW Varşova,,sv,Machommed Tulshaev,,sw,- Dawid "Harnaś" Haras,,pl,Patryk Kostrzewa,,pl,Karate Radzymin,,pl,- Konrad Godlewski,,pl,Ippon Karate Kulübü,,pl,Luiza Karapetyan,,ru,MKKK Shinkyokushin,,ja,- Marta Lubos,,tl,Marcin Ruszczyk,,pl,Mragowo Kulübü,,pl,- Mateusz Jereczek,,pl,Kartuzki İsyan Kulübü,,pl,Muay Thai,,vi,Adam Sadowski,,pl,Muay Thai Bialystok,,pl,- Emil Trela,,pl,Muay Thai Słupsk,,pl,BOKS,,bg,Tomasz Kiernozek,,pl,Victoria Ostrołęka,,pl,- Dawid Dacko,,pl
MMA
Mateusz Banaszek (Gladiator Ostrołęka) – Mateusz Szmytkowski (Grappler Mińsk Mazwiecki) – niepełna formuła MMA 60 kg
Norbert Cychowski (Gladiator Ostrołęka) – Muslim Tulshaev (Tornstar Naczaj Team) 60 kg
Bartosz Żebrowski (Gladiator Ostrołęka) – Amandeep S. Chahal (India MMA Team) 75kg
Paweł Mackiewicz (Gladiator Ostrołęka) – Balwinder Singh (India MMA Team) 70kg
Patryk Ogonowski (Gladiator Ostrołęka) – Amir abd el shafty (Grappler Mińsk Mazowiecki) 65kg
Adrian Dmochowski (Gladiator Ostrołęka) – Rafał Dąbrowski (WW Warszawa) 75 kg
Machommed Tulshaev (Tornstar Naczaj Team) – Dawid „Harnaś” Haras (Kraków)
KARATE
Patryk Kostrzewa (Karate Radzymin) – Konrad Godlewski (Klub Karate Ippon) - 83 kg
Luiza Karapetyan (MKKK Shinkyokushin) – Marta Lubos (Tarnowskie Góry) - 55 kg
K1
Marcin Ruszczyk (Klub Mrągowo) – Mateusz Jereczek (Kartuzki Klub Rebelia)
Muay Thai
Adam Sadowski (Muay Thai Białystok) – Emil Trela (Muay Thai Słupsk) - 70 kg
BOKS
Tomasz Kiernozek (Victoria Ostrołęka) – Dawid Dacko (Szczytno)
Luiza Karapetyan gala hazırlıkları videosunu izleyin,,pl,Siteden bilgi,,pl,www.eostroleka.pl,,en (MKKK Shinkyokushin)

 

Info ze strony: http://www.eostroleka.pl

Yorumlar

Yorumlar


Son görüşme

Daha fazla

Bülten

Ortaklar

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja