Најновије галерија:

finał mężczyzn

Следећа догађаји:

ME WKO 2016
Подаци:
Где:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Следећа догађаји:

Poster_EC_Varna-2016
Подаци:
Где:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Мај.

calendar

MŚ KWU 6.10.2013 Sofia – Резултати

Додато:

girls KWU

Zakończyły się mistrzostwa świata KWU, które odbyły się w dniach 4-6 października w Sofii. Polki Anna Kadzioulka oraz Patrycja Wrona zdobyły w swoich kategoriach brązowe medale.
Oto wyniki:

 
Men -60 кг

1. Starodubtsev Dmitry (Russia)

2. Takahashi Genku (Japan)

3. Lund Regan Leon (GB)

3. Arushanyan Artur (Armenia)

 

Men -65 кг

1. Kasumov Farid (Russia)

2. Zinchenko Andrei (Georgia)

3. Yamashita Kotaro (Japan)

3. Marmysh Andrej (Belarus)
 

Men -70 кг

1. Mamro Evgeni (Russia)

2. Iwasawa Toshihide (Japan)

3. Kumiskaliyev Baurzhan (Kazakhstan)

3. Komanov Ivan (Bulgaria)

 

Men -75 кг

1. Petrov Stiliyan (Bulgaria)

2. Nazaretian Artem (Russia)

3. Wakabayashi Ryo (Japan)

3. Bratkov Deyan (Bulgaria)

 

Men -80 кг

1. Abdurashidov Shamsutdin (Russia)

2. Yorgov Nikolay (Bulgaria)

3. Samson Muripo (Zimbabwe)

3. Gulmammadov Mehraj (Azerbaijan)
 

Men -85 кг

1. Saveyliev Dmitry (Russia)

2. Stalev Emil (Bulgaria)

3. Sikorsky Dimitry (Belarus)

3. Yordanov Aleksandar (Bulgaria)

 

Men -90 кг

1. Khachatryan Arsen (Russia)

2. Komanov Aleksandar (Bulgaria)

3. Fuji Yusuke (Japan)

3. Estensoro Pablo (Spain)

 

Men -95 кг

1. Mezhevtsov Alexey (Russia)

2. Mazur Igor (Ukraine)

3. Makarevich Alexander (Belarus)

3. Kishen Mladen (Bulgaria)

 

Men +95 кг

1. Tilov Artur (Russia)

2. Fuji Masaki (Japan)

3. Amirhossein Daneshfar (Iran)

3. Georgiev Hristo (Bulgaria)

 

Women -55 кг

1. Berezova Svetlana (Russia)

2. Seliukova Natalia (Belarus)

3. Boycheva Stanislava (Bulgaria)

3. Shen Ayshegyul (Bulgaria)

 

Women -60 кг

1. Efremova Anna (Russia)

2. Markwell Emma (Great Britain)

3. Anna Kadziolka (Пољска)

3. Zurine Eciolaza (Spain)

 
Women -65 кг

1. Sabaeva Anzhelika (Russia)

2. Balmer Kelly (Great Britain)

3. Wrona Patrycja (Пољска)

3. Meskauskine Aneta (Ireland)
 

Women -70 кг

1. Kriazheva Irina (Russia)

2. Williams Samantha (Great Britain)

3. Desiree Radushin (RSA)

3. Lucinda Bender (Netherlands)
 

Women +70 кг
 
1. Marinova Aleksandra (Bulgaria)

2. Panova Mariya (Russia)

3. Canero Diana (Spain)

3. Greet Pelkhmans (Belgium)

Коментари

Коментари


Недавним интервјуима

Више од

Билтен

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja