Најновије галерија:

finał mężczyzn

Следећа догађаји:

ME WKO 2016
Подаци:
Где:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Следећа догађаји:

Poster_EC_Varna-2016
Подаци:
Где:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Мај.

calendar

МС Кобиет у Међународном турниру Карате пријатељства – РЕЗУЛТАТИ

Додато:

Friendship

О 19-20.04.2014 В Токио одбиł сие Међународни турнир Карате пријатељства (Међународни турнир пријатељства) у комбинацији са ИКО 50. годишњице (50-годишњица ИКО), где Полисх спортисти освојили две златне и једну бронзану медаљу. Izabela Sularz i Konrad Kozłowski w kata oraz Karolina Mroczkowska w kumite.
 

W ramach IFT rozegrane zostały turnieje:
 

* 2014 The 10th International Youth Karate Tournament
* 2014 World Youth Elite Karate Championships
* 2014 World Women’s Karate Championships
* 2014 International Senior Karate Tournament
* 2014 International Kata Karate Competitions
 

Wyniki Mistrzostw Świata Kyokushinkai Kobiet 2014

 

Kobiety poniżej 55 кг
1. Elena Gulko (Rosja)
2. Natsuki Ota (Јапан)
3. Yukina Oda (Јапан)
4. Duaa Husain (Kuwejt)
 

Kobiety poniżej 65 кг
1. Anastasia Khripunova (Rosja)
2. Chihiro Tanaka (Јапан)
3. Yuma Tazaki (Јапан)
4. Dilshoda Umarova (Rosja)
 

Kobiety powyżej 65 кг (Ciężki +65 кг)
1. Uliana Grebenschikova (Rosja)
2. Anna Egorova (Rosja)
3. Hitomi Endo (Јапан)
 

2014 Międzynarodowy Turniej Seniorów

 

Weterani 35-39 lat do 70 кг
1. Nikolai Tretiakov (Rosja)
2. Abdurashid Radzhabov (Rosja)
3. Matsumoto Kojun (Јапан)
3. Hasegawa Masato (Јапан)
 

Weterani 35-39 lat do 80 кг
1. Burlutskyy Ołeksij (Ukraina)
2. Yomo Eiji (Јапан)
3. Wiaczesław Krasavin (Rosja)
3. Sasa Masaki (Јапан)
 

Weterani 35-39 lat więcej niż 80 кг
1. Dymitr Lunev (Rosja)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Iran)
3. Konstantin Goryushkin (Rosja)
3. Hassan Sheykhi (Iran)
 

Weterani powyżej 40 lat do 70 кг
1. Morita Yuichi (Јапан)
2. Iwaokawa Hiroshi (Јапан)
3. Shinji Mori (Јапан)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Јапан)
 

Weterani powyżej 40 lat do 80 кг
1. Oleg Vekshin (Rosja)
2. Konstantin Neskreba (Rosja)
3. Katori Hiroaki (Јапан)
3. Hiroshi Ishibashi (Јапан)
 

Weterani powyżej 40 године, ponad 80 кг
1. Rudolf Conquet (Holandia)
2. Marek Ociesielski (USA)
3. Murakami Kenshirube (Јапан)
3. Araya Hideki (Јапан)
 

Turniej Międzynarodowy Młodzieży

 

Chłopcy 12 lat do 50 кг
1. Ozeki Jun (Јапан)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (Rosja)
3. Miyake Ryuma (Јапан)
3. Kotsugai Kaijin (Јапан)
 

Chłopcy 12 lat do 50 кг
1. Yamagami Daiki (Јапан)
2. Asakura Hotaka (Јапан)
3. Tensho Shimizu (Јапан)
3. Fujicho Yu (Јапан)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 кг
1. Kanto Haruki (Јапан)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (Rosja)
3. Ilya Averkin / Ilia Averkin (Rosja)
3. Kobayashi Kaihito (Јапан)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 кг
1. Kojima (Јапан)
2. Miki Toshihisa (Јапан)
3. Umino Kenichiro (Јапан)
3. Takahashi (Јапан)
 

Dziewczęta 12-14 lat do 45 кг
1. Nishihara Yasunatsu (Јапан)
2. Sato Rin (Јапан)
3. Shiraishi Riona (Јапан)
3. Nishikawa Rika (Јапан)
 

Dziewczęta 12-14 године, ponad 45 кг
1. Furuta Kanami (Јапан)
2. Kurosawa Kana (Јапан)
3. Yokota Honoka (Јапан)
3. Chinen Ruka (Јапан)
 

Chłopcy 15 do 65 кг
1. Tatsumi Hokuto (Јапан)
2. Ogawa Ryo (Јапан)
3. Segawa (Јапан)
3. Suda Shotaka (Јапан)
 

Chłopcy 15 lat więcej niż 65 кг
1. Nanbara Kenta (Јапан)
2. Siergiej Galkin / Sergey Galkin (Rosja)
3. Suga Yusaku (Јапан)
3. Anatolij Chursin / Anatoli Chursini (Rosja)
 

Dziewczęta 15-17 lat do 50 кг
1. Sato Nanami (Јапан)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (Rosja)
3. Wiktoria Lebiediewa / Viktoriya Lebiediewa (Rosja)
3. Karolina Mroczkowska (Polska)
 

Dziewczęta 15-17 lat więcej niż 50 кг
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (Rosja)
2. Nakayama Nanako (Јапан)
3. Rami Kurumi (Јапан)
3. Ito Nana (Јапан)
 

World Youth Elite Karate Championships

 

Chłopcy 16-17 lat do 65 кг
1. Konishi Yuya (Јапан)
2. Czerwca Yusho (Јапан)
3. Watari Kazutaka (Јапан)
3. Usuda Yuki (Јапан)
 

Chłopcy 16-17 lat do 75 кг
1. Kanai Kensuke (Јапан)
2. Czerwca Yusho (Јапан)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (Rosja)
3. Kamei Genki (Јапан)
 

Chłopcy 16-17 lat powyżej 75 кг
1. Ishizuka Yutaro (Јапан)
2. Matsuzaki Kei (Јапан)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rosja)
3. Anton Kling / Anton Kling (Rosja)
 

Międzynarodowy Turniej Kata

 

Grupa wiekowa 6-8 године
1. Sone Ryotaro (Јапан)
2. Taguchi Eishin (Јапан)
3. Kitayama Yoshi (Јапан)
 

Grupa wiekowa 9 године
1. Uetsuji Hikaru (Јапан)
2. Kamiyama Aitogi (Јапан)
3. Chika Arimura (Јапан)
 

Grupa wiekowa 10 године
1. Taguchi Kokoroatat (Јапан)
2. Atsushi Nishihara (Јапан)
3. Soma Seiharu (Јапан)
 

Grupa wiekowa 11 године
1. Murakami Haruna (Јапан)
2. Nakamura Neri (Јапан)
3. Suzuki Mikoto (Јапан)
 

Chłopcy 12-14 године
1. Uetsuji Mitsuhito (Јапан)
2. Ogawa Hayabusa (Јапан)
3. Miyaji Sotaro (Јапан)
 

Dziewczęta 12-14 године
1. Takahashi Himawari (Јапан)
2. Arimura Sakura (Јапан)
3. Mitarai Kana (Јапан)
 

Mężczyźni od 15 do 34 године
1. Konrad Kozłowski (Polska)
2. Kuharev Denis / Denis Kukharev (Rosja)
3. Kin Mitsuru
 

Kobiety od 15 do 34 године
1. Takahashi Senjin (Јапан)
2. Bragin Maya / Maiia Bragina (Rosja)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (Rosja)
 

Mężczyzn powyżej 35 године
1. Takamasa Tanaka (Јапан)
2. Dmytro Prasolov (Ukraina)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (Rosja)
 

Kobiety powyżej 35 године
1. Izabela Sularz (Polska)
2. Gergana Kostova (Бугарска)
3. Tanaka Minako (Јапан)
 

Międzynarodowy konkurs Kata Drużynowego

 

1. ROSJA-Perm (Margarita Suvorova / Maiia Bragina / Denis Kukharev)
2. ROSJA-Perm B (Ksenia Rybyakova / Igor Titkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. ROSJA-Irkuck (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / Semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

Коментари

Коментари


Недавним интервјуима

Више од

Билтен

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja