Најновије галерија:

finał mężczyzn

Следећа догађаји:

ME WKO 2016
Подаци:
Где:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Следећа догађаји:

Poster_EC_Varna-2016
Подаци:
Где:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Мај.

calendar

Mistrzostwa Rosji, Moskwa 19-20.10.2013 – Резултати

Додато:

33 капанадзе kapanadze

Mężczyźni poniżej 70 кг
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
Mężczyźni poniżej 80 кг
1. Gabaraev Lasha
2. Titkov Igor
3. Bubyakov Nikita
 
Mężczyźni poniżej 90 кг
1. Sadvokasov Darmen
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
Mężczyźni powyżej 90 кг
1. Kapanadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
Kobiety do 55 кг
1. Moreva Jaroslavna
2. Gulko Elena
3. Tishchenko Vladlena
 
Kobiety do 65 кг
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. Irina Niekrasowa
 
Kobiety powyżej 65 кг
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Dodatkowe nagrody:
Mistrz tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 одбори), Khripunova Anastasia (9 одбори).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
Mężczyźni poniżej 70 кг
Arthur Manukyan – Mukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
Finał
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 место
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 80 кг
Titkov Igor – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – Lasha Gabaraev
 
Finał
Titkov Igor – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 место
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 90 кг
Sadvokasov Darmen – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – Andrey Chirkov
 
Finał
Sadvokasov Darmen – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 место
Kotschnew CyrilTeals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
Mężczyźni powyżej 90 кг
Kapanadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
Grizzly Ivan – Uvitsky Sergeywyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 кг)
 
Finał
Kapanadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 место
Mescheryakov Roman – Grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasarilow kick)
 
Kobiety do 55 кг
Gosteva KatarzynaMoreva Jaroslavna
Gulko ElenaTishchenko Vladlena
 
Finał
Moreva JaroslavnaGulko Elena – (5-0)
 
Walka o 3 место
Gosteva KatarzynaTishchenko Vladlena – (0-5)
 
Kobiety do 65 кг
Galstyan MaryZasorina Xenia
Irina NiekrasowaKhripunova Anastasia
 
Finał
Zasorina XeniaKhripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 место
Galstyan MaryIrina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
Kobiety powyżej 65 кг
Grebenshchikova UlianaAlain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
Finał
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 место
Hasanov AnastasiaFilippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Men: Saco Shuto, hidzi, geri)
(Жене: Saco Geri)
 
Mężczyźni poniżej 70 кг
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 deski
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Mężczyźni poniżej 80 кг
Titkov Igor – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
Mężczyźni poniżej 90 кг
Sadvokasov Darmen – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Zwycięzca tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
Mężczyźni powyżej 90 кг
Kapanadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
Grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
Kobiety do 55 кг
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
Moreva Jaroslavna – 3/4
Gulko Elena – 3/0-2
Tishchenko Vladlena – 3/5
 
Kobiety do 65 кг
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
Irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Zwycięzca tameshiwari
 
Kobiety powyżej 65 кг
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

Коментари

Коментари


Недавним интервјуима

Више од

Билтен

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja