Најновије галерија:

finał mężczyzn

Следећа догађаји:

ME WKO 2016
Подаци:
Где:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Следећа догађаји:

Poster_EC_Varna-2016
Подаци:
Где:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Мај.

calendar

МЕ Варна то је Киокусхин 17-18.05.2014 – РЕЗУЛТАТИ!

Додато:

Polska

О 17-18 Може у Варни, Бугарска одржана европска првенства Киокусхин карате Ико. Догађају су присуствовали оба сениоре и јуниоре, укупно скоро 400 играча из 20 Члан.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Rumunia -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Патрик Рангирање слике, Maria Raś, Maria Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 године: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Људи

do 70 кг

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Rosja)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Rosja)
3. Eldar Ismailov (Ukraina)
4. Grigorescu Antonio (Rumunia)

do 80 кг

1. Antonio Tusseau (Francja)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Rosja)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (Rosja)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Rosja)

do 90 кг

1. Oleksandr Ieromenko (Ukraina)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Rosja)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Rosja)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (Rosja)

powyżej 90 кг

1. Zahari Damyanov (Бугарска)
2. Djema Belkhodja (Francja)
3. Алехандро Наваро (Hiszpania)
4. Patryk Sypien (Polska)

Dodatkowe nagrody:

Najlepszy technik – Zahari Damyanov (Бугарска)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (Francja)



Жене

do 55 кг

1. Elena Gulko (Rosja)
2. Agnieszka Winek (Polska)
3. Agata Zjawinska (Polska)
4. Sabina Zhekova (Бугарска)

do 65 кг

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (Rosja)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Rosja)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (Rosja)
4. Maria Raś (Polska)

powyżej 65 кг

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Rosja)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Rosja)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Rosja)
4. Maria Jasko (Polska)



JUNIORZY

16-17 lat do 55 кг (8 zawodników)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (Rosja)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Rosja)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (Rosja)

16-17 lat do 60 кг (14 zawodników)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (Rosja)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (Rosja)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 lat do 65 кг (14 zawodników)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (Rosja)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Rosja)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (Rosja)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (Rosja)

16-17 lat do 70 кг (10 zawodników)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Rosja)
2. Nemanja Pantic (Serbia)
3. Alexandros Mores (Grecja)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 lat do 75 кг (7 zawodników)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Rosja)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (Rosja)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Rosja)
3. Mikołaj Radgowski (Polska)

16-17 lat do 80 кг (2 zawodników)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (Rosja)
2. Ilhan Yusuf (Бугарска)

16-17 године 80 кг (8 zawodników)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rosja)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Rosja)
3. Kristof Okros (Węgry)
3. Borys Bolyskeriia (Ukraina)



MŁODZIEŻ

14-15 lat do 50 кг (10 zawodników)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Rosja)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (Rosja)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Rosja)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Rosja)

14-15 lat do 55 кг (14 zawodników)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Rosja)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Rosja)
3. Todor Yankov (Бугарска)

14-15 lat do 60 кг (17 zawodników)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Rosja)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (Rosja)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Rosja)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Rosja)

14-15 lat do 65 кг (13 zawodników)

1. Michał Koszycki (Polska)
2. Tom Soulliere (Francja)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Rosja)

14-15 lat do 70 кг (4 zawodników)

1. Serhii Zhidko (Ukraina)
2. Lachezar Nikolov (Бугарска)
3. Marin Enchevski (Бугарска)
3. Radoslav Pehlivanov (Бугарска)

14-15 lat do 75 кг (7 zawodników)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (Rosja)
2. Mariea Adrian (Rumunia)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Rosja)
3. Vladyslav Gerko (Ukraina)

14-15 lat powyżej 75 кг (6 zawodników)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (Rosja)
2. Matei Alexandru (Rumunia)
3. Jerzy Pryga (Polska)
3. Jakub Popławski (Polska)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Коментари

Коментари


Недавним интервјуима

Више од

Билтен

Партнери

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja