Informacje

Poster_EC_Varna-2016
Podatki:
Kje:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Maj.

calendar

Najmlajši svetovni prvak v zgodovini, Poljski velik uspeh !

Dodano:

Ikona

Na 4-6 November v Tokiu potekal 10te Svetovno prvenstvo Odpri, ga udeležili 192 igralcev iz 120 Države. Nove in najmlajši svetovni prvak v zgodovini je bil predstavnik Rusije Tariel Nikoleishvili (20 let!). V razburljivem finalu, ki je trajala 7 min (so bili potrebni 2 nadurno delo) Je premagal svetovnega prvaka pred 4 lat Ewertona Teixeire. Tariel je prvi ruski, ki je dosegel naziv.

Tretja miejce osvojil senzacionalno Goderzi Kapanadze (Rosja), Četrta Makoto Akaishi (Japonia). Goderzi borili zelo impresivno, je Tarielowi 2 nadurno delo. Ewerton v boju za končno odločno premagali Makoto po prvem krogu.

5 mesto - Zahari Damyanov (Bułgaria)
6 m. - Nikolai Davydov (Rosja)
7 m. - Oleksandr Ieromenko (Ukraina)
8 m. - Ilya Karpenko (Rosja).

Tekmovanja se je udeležilo 7 Poljski igralci. Najbolje predstaviti Marcin Prachnio, ki je, potem ko je prišel dober boj do končne 16tki. Tako je ponovil daleč največji uspeh na svetovnem prvenstvu s Shihan Eugene Dadzibuga 1995 letnik.

Drugi predstavniki so pokazali tudi svoje dobre strani.

Podrobno poročilo z opisom boj vsakega tekmovalca po vrnitvi v poljščini.