Zadnja galerija:

finał mężczyzn

Naslednji dogodki:

ME WKO 2016
Podatki:
Kje:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Naslednji dogodki:

Poster_EC_Varna-2016
Podatki:
Kje:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Maj.

calendar

Edinburgh International Open 11.05.2013

Dodano:

711612_4214445883643_2121886290_n

IKO Matsushima – Miedzynarodowy Turniej w Edynburgu.

 

Polski Klub „Tiger DojoKyokushinkai Karate Do CIC” oraz „Polish Community in Scotland CIC” organizują 5 Maja międzynarodowy turniej Karate Kyokushin. Będzie to jeden z największych tego typu turniejów zorganizowanych w Szkocji.

 

Weźmie w nim udział kilkudziesięciu zawodników z wielu krajów w kategoriach wagowych, męskich i kobiecych. Będzie to Karate „Full Contact”, więc bardzo widowiskowe wydarzenie które ma zapełnić całą Portobelo Town Hall. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie koncert zespołu Mungen Taiko. Jest to najlepszy w Wielkiej Brytanii zespół bębniarzy. Taiko natomiast, to tradycyjna Japońska muzyka bębniarzy połączona z widowiskowym show. Inną atrakcją będą pokazy Karate. Poza prezentacja lokalnych klubów, obejrzymy Temashiwariczyli rozbijanie twardych przedmiotów: kamieni oraz cegieł przez Sensei Mirosława Pawlickiego Prezesa Szkockiego oddziału IKO Matsushima Kyokushinkai.

 

Impreza została objęta patronatem przez Konsula Generalnego Japonii w Edynburgu Masataka Tarahara, który zapowiedział swoja przemowę podczas otwarcia.

 

Swoją wizytę rozważa również Konsul Generalny RP w Edynburgu Tomasz Trafas. Organizatorzy spodziewają się również gości z Edinburgh Sport & Lesure, które to wspiera finansowo turniej. Gościem specjalnym będzie Shihan Klaus Rex 6 Dan – Główny Dyrektor Europejskiej Organizacji Karate (Matsushima).

 

Wartym podkreślenia faktem jest, że impreza jest zorganizowana przez najstarszy w Szkocji Polski Klub Karate „Tiger Dojo Edinburgh”. Turniej jest przygotowany jako memoriał twórcy tej najbardziej widowiskowej dziedziny karate: Kyokushin Karate – Masutatsu Oyama. Więcej informacji o klubie można znaleźć na stronie http://www.kyokushinkaikan.co.uk. Informacje o turnieju można znaleźć na stronie http://www.oyamamemorial.co.uk. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 w Portobello Town Hall 147-149 Portobello High Street Midlothian EH15 1AF. Na godzinę 14:00 przewidziano otwarcie, pokazy, wystąpienia oraz koncert a zakończenie o godzinie 17:00.

 

Po zawodach, uczestnicy oraz organizatorzy udadzą się na Sayonarę, tradycyjną Japońską kolację. W planie przemówienia, podziękowania oraz muzyka Fryderyka Chopina. Organizatorzy liczą na integrację środowiska karate. Dzień następny również pod znakiem karate. W Portobello odbędzie się seminarium ze znanymi postaciami świata Karate. Wstęp w dniu turnieju to koszt £5.00 z przeznaczeniem na pokrycie kosztów imprezy. Impreza niedzielna otwarta dla publiczności a wstęp wolny.

 

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

 

 

 

 

żródło: kyokushinkaikan.co.uk

Komentarji

Komentarji


Zadnji intervjuji

Več od

Newsletter

Partnerji

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja