Informacje

Poster_EC_Varna-2016
Podatki:
Kje:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Maj.

calendar

Anna Kolasińska usposobljeni za evropsko prvenstvo Shinkyokushin 2014

Dodano:

Anna

Zadnja sobota v Lancut posesti, ki izpolnjujejo pogoje za evropsko prvenstvo v karateju Shinkyokushin. Kata konkurence senior si zasedel drugo mesto.

Kako bi ocenili svoje delovanje na turnirju?

A. K.: Zelo sem zadovoljen s svojim nastopom. Moral sem iti skozi tri kroge. V vsakem od njih je delal drugačno kato. Od začetka sem obdržal drugo mesto in rezultat sem končal poklice.

Je drugo mesto je za vas, ki izpolnjuje?

A. K.: Drugo mesto mi omogoča, da začnete na evropskem prvenstvu, in to je bil moj cilj. Prvo mesto je osvojil Alexander bukve, ki skupaj vlak. Kot rezultat, se bo tako lahko predstavljajo našo državo v Azerbajdžanu.

Kako je šlo drugega igralca iz vašega kluba?

A. K.: Opole šel devet igralcev. Ampak jaz in Sandra kvalifikacije za mene prejel: Konrad Kozubowski (1 postavite Kata upokojenci in 3 postavite Kumite upokojenci -65 kg) Agata Godoś (2 postavite Kumite upokojenci -65 kg) Paulina Bengsz (2 postavite Kumite junior -60 kg).

Preostali del naše sodelavce, med katerimi so bili: Mateusz Golomb, Chaba Agata, Carolina Saletnik in mater Michalina zavarovana tudi zelo dobre rezultate. Vsak od njih je stal na tretji stopnji stopničke v svoji kategoriji (Kumite), Matthew tudi zmagal 4 postavite v katah starejših.

Kaj lahko poveste o organizaciji tekmovanj?

A. K.: Poklici zviti dovolj učinkovito. Bilo je veliko spektakularnih dvobojih. Veliko čustva pod pogojem, polfinalna Patrick bilnice boj z Igorjem Lamot. Jaz pošteno všeč, da so vsi igralci dobro pripravljeni, ki vpliva na nivo turnirju.

Morebitne dodatne vpoglede?

A. K.: Upam, da, Evropsko prvenstvo v Azerbajdžanu, pa bo konec, in se vrniti z medaljami. Zdaj smo vsi obdobje priprav. Kot klub smo osvojili prvo mesto v skupini in verjamem,, da bomo ohranili to raven.