Najnovšie fotogalérie:

finał mężczyzn

Ďalšie udalosti:

ME WKO 2016
Dáta:
Kde:

Európska organizácia majstrovstiev WKO.

informácie

Ďalšie udalosti:

Poster_EC_Varna-2016
Dáta:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorov a juniorov sa bude konať vo Varne 21-22 Máj.

calendar

TVN “Mam talent” i Marcin Chuck Olpiński, Kyokushin i Ninja

Pridaná:

zdj

Na 14 września 2013 w programie “Mam talent” stacji TVN wystąpił Marcin Chuck Olpiński – polski sobowtór Chucka Norrisa. Nasz Chuck związany jest z Kyokushin od pięciu lat, posiada 4 kyu, a na co dzień trenuje w UKS BUSHI.

 

Zapytany przez nas czym jest dla niego Kyokushin odpowiada: “Kyokushin jest dla mnie sposobem utrzymania dobrej kondycji, zdrowia, ale i formą dobrej, zdrowej rywalizacji, sprawdzenia się i rozwijania nowych umiejętności jak i odskocznią od pracy, od dnia codziennego”.

 

Poprosiliśmy także o kilka słów na temat występu w programie:

 

Znajomi ostrzegali mnie, że twórcy programu manipulują, że to wielka ściema, po tym jak obejrzałem nagranie mojego występu zgadzam się z takimi opiniami. Wystarczy zaobserwować reakcję widowni jak i sędziów, sądzę że decyzja o werdykcie została podjęta wcześniej, przed występem. Powodem takiego obrotu sprawy mogło być to, że jestem kojarzony z jednym z banków, w reklamach którego występowałem, a może po prostu jurorzy nie zrozumieli mojego przedstawienia, było to coś nowego, Chuck, karate, ninja, specjalnie skomponowana muzyka i efekty specjalne

 

dodam, że nasz występ był mocno obcięty, przez co nie można dobrze ocenić występu. Obcinkę zrobili m.in. kiedy opowiadam dowcip ,,co Chuck robi przy ksero?”, w programie widać, że mówię ,,kopie”,a na pewno powiedziałem ,,ksero….kopie”, poza tym A.Chylińska nie poprosiła nas o przedstawienie się, nie zapytała skąd pochodzimy itd. (a zwykle tak robi). Wyglądało to jakby od początku było ustalone na NIE. Twórcy program sami zaproponowali mi występ w “Mam talent” i zrobienie show, a później słyszę, że nie widzą w tym talentu. Ja, że mój wizerunek miał im posłużyć tylko do wypromowania programu. Stres niestety zrobił swoje i nie poszło nam tak jak na próbach. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie opinie, następnym razem będzie lepiej.

 

występ obejrzeć można TUTAJ
 
a tak powstawała muzyka oraz efekty specjalne do programu
 
treningi do programu

Komentáre

Komentáre


Nedávne rozhovory

Viac od

Newsletter

Partneri

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja