Najnovšie fotogalérie:

finał mężczyzn

Ďalšie udalosti:

ME WKO 2016
Dáta:
Kde:

Európska organizácia majstrovstiev WKO.

informácie

Ďalšie udalosti:

Poster_EC_Varna-2016
Dáta:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorov a juniorov sa bude konať vo Varne 21-22 Máj.

calendar

Paul Biszczak bude súťažiť o pás šampionátu v Rusku!

Pridaná:

biszczak

Ako bolo uvedené sport.lca.pl Paul Biszczak čeliť Bieloruský Dmitry Walenty profesionálny titul majstra sveta v K-1 federacji WKN. Pojedynek odbędzie się w kwietniu w hali Krylia Sowietow w Moskwie.

 

Białorusin to absolutna gwiazda światowego K-1 i Muay Thai. Tytuł zawodowego mistrza świata obronił już czterokrotnie. Paul Biszczak – aktualny mistrz Europy WKN Dmitrija Walentina zna bardzo dobrze. Walczył z nim już w kwietniu ubiegłego roku. W finale Grand Prix Russia legniczanin przegrał. Teraz dostanie szansę na rewanż.

 

- Pojedynek odbędzie się na początku kwietnia w Moskwie. Podpisaliśmy kontrakt na pięć rund, każda po trzy minuty. Walentin to zawodnik największego światowego formatu, ale uważam, że Paweł Biszczak ma duże szanse na

odebranie mu mistrzowskiego pasamówi Zbigniew Prych, trener mistrza z legnicy.

 

Biszczak to były mistrz Europy w karate kyokushin. Od kilku lat robi karierę w K-1. W 2012 roku zdobył pas mistrza Starego Kontynentu federacji WKN pokonując w Lizbonie Portugalczyka Luisa Reisa. W ubiegłym roku legniczanin zdobył brązowy medal w amatorskich mistrzostwach świata.

 

zdroj: sport.lca.pl

Komentáre

Komentáre


Nedávne rozhovory

Viac od

Newsletter

Partneri

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja