Najnovšie fotogalérie:

finał mężczyzn

Ďalšie udalosti:

ME WKO 2016
Dáta:
Kde:

Európska organizácia majstrovstiev WKO.

informácie

Ďalšie udalosti:

Poster_EC_Varna-2016
Dáta:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorov a juniorov sa bude konať vo Varne 21-22 Máj.

calendar

Mistrzostwa Rosji, Moskwa 19-20.10.2013 – Výsledky

Pridaná:

33 капанадзе kapanadze

Muži pod 70 kg
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
Muži pod 80 kg
1. Gbrav Singh
2. Titkov Igor
3. Bubyakov Nikita
 
Muži pod 90 kg
1. Sadvokasov Črevá
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
Muži nad 90 kg
1. Kapanadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
Ženy 55 kg
1. môžeme Jaroslavovna
2. Gulka Elena
3. Tishchenko Vladlen
 
Ženy 65 kg
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. irina Niekrasowa
 
Ženy nad 65 kg
1. Grebenshchikov Uljana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Dodatkowe nagrody:
Mistrz tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 desek), Khripunova Anastasia (9 desek).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
Muži pod 70 kg
Arthur Manukyan – Mukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
Finał
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 miesto
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
Muži pod 80 kg
Titkov Igor – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – Lasha Gabaraev
 
Finał
Titkov Igor – Gbrav Singh (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 miesto
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
Muži pod 90 kg
Sadvokasov Črevá – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – Andrey Chirkov
 
Finał
Sadvokasov Črevá – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 miesto
Kotschnew Cyril – Teals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
Muži nad 90 kg
Kapanadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
grizzly Ivan – Uvitsky Sergey – wyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 kg)
 
Finał
Kapanadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 miesto
Mescheryakov Roman – grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasari – low kick)
 
Ženy 55 kg
Gosteva Katarzyna – môžeme Jaroslavovna
Gulka Elena – Tishchenko Vladlen
 
Finał
môžeme Jaroslavovna – Gulka Elena – (5-0)
 
Walka o 3 miesto
Gosteva Katarzyna – Tishchenko Vladlen – (0-5)
 
Ženy 65 kg
Galstyan Mary – Zasorina Xenia
irina Niekrasowa – Khripunova Anastasia
 
Finał
Zasorina Xenia – Khripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 miesto
Galstyan Mary – irina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
Ženy nad 65 kg
Grebenshchikova Uliana – Alain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
Finał
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 miesto
Hasanov Anastasia – Filippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Men: Saco Shuto, hidzi, geri)
(Ženy: Saco Geri)
 
Muži pod 70 kg
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 deski
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Muži pod 80 kg
Titkov Igor – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gbrav Singh – 4/5/6/6
 
Muži pod 90 kg
Sadvokasov Črevá – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Zwycięzca tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
Muži nad 90 kg
Kapanadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
Ženy 55 kg
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
môžeme Jaroslavovna – 3/4
Gulka Elena – 3/0-2
Tishchenko Vladlen – 3/5
 
Ženy 65 kg
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Zwycięzca tameshiwari
 
Ženy nad 65 kg
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

Komentáre

Komentáre


Nedávne rozhovory

Viac od

Newsletter

Partneri

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja