Najnovšie fotogalérie:

finał mężczyzn

Ďalšie udalosti:

ME WKO 2016
Dáta:
Kde:

Európska organizácia majstrovstiev WKO.

informácie

Ďalšie udalosti:

Poster_EC_Varna-2016
Dáta:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorov a juniorov sa bude konať vo Varne 21-22 Máj.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Inzercia – pełne wyniki

Pridaná:

zdjęcie 4

Na 26 Október 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział ponad 340 vo veku hráčov 12-17 leta 18 Európske krajiny. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 rok) v 40 kg
1. Sergei Nikitenko (Ukraina)
2. Badaev Nikita (Ukraina)
3. Pan Vadim (Ukraina)
3. Vereschatsky Andrey (Ukraina)

 
Młodzież (12-13 rok) v 50 kg
1. BACE Rustam (Rusko)
2. Amir Vladislav (Rusko)
3. Hyzhinsky Artem (Ukraina)
3. Sadowski Andrzej (Poľský)

 
Młodzież (12-13 rok) powyżej 50 kg
1. Topchiy Dmytro (Ukraina)
2. Kargin Denis (Ukraina)
3. Stachacz Tomasz (Poľský)
3. Poplawski Jakub (Poľský)
 
Dziewczęta (12-13 rok) v 50 kg
1. Aratovska Ilona (Ukraina)
2. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
3. Kandefer Agata (Poľský)
3. Panfilov Alice (Rusko)
 
Dziewczęta (12-13 rok) powyżej 50 kg
1. Sterescu Patricia Ioana (Rumunia)
2. Ryniewicz Katarzyna (Poľský)
3. Mikielska Kinga (Poľský)
3. Tomaszewska Wiktoria (Wielka Brytania)
 
Młodzież (14-15 rok) v 50 kg
1. Parkhomenko Roman (Rusko)
2. Alexander Siergiejew (Rusko)
3. Shkolyarenko Ivan (Ukraina)
3. Witalij Moroz (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 rok) v 55 kg
1. Fedoseyev Alexey (Rusko)
2. Udovik Ruslan (Ukraina)
3. Dmitry Vorobyev (Rusko)
3. Arthur Polikarpov (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 rok) v 60 kg
1. Gluhov Evgeny (Rusko)
2. Vadim Tichonow (Rusko)
3. Olpinski Szymon (Poľský)
3. Rogowski Kacper (Poľský)
 
Młodzież (14-15 rok) v 65 kg
1. Koszycki Michal (Poľský)
2. Manafov Kamil (Rusko)
3. Leśnicy Eugene (Ukraina)
3. Fortune Mykita (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 rok) v 70 kg
1. Vladimir Petrov (Rusko)
2. Rutyna Mateusz (Poľský)
3. Ciecz Sergey (Ukraina)
3. Gerco Vladislav (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 rok) powyżej 70 kg
1. Gulyaev Anton (Rusko)
2. Chursin Anatolij (Rusko)
3. Radgowski Mikolaj (Poľský)
3. Pryga Jerzy (Poľský)
 
Juniorzy (16 -17 rok) v 60 kg
1. Jegor Vorobyov (Rusko)
2. Karmenov Alisher (Kazachstan)
3. Kawka Adam (Poľský)
3. Doka Martin (Węgry)
 
Juniorzy (16 -17 rok) v 65 kg
1. Podanev Vadim (Rusko)
2. Pavel Sidorov (Rusko)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kazachstan)
3. Brigandi Vito Michael (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 rok) v 70 kg
1. Tillaev Tokhirjon (Rusko)
2. Pantic Nemanja (Serbia)
3. Jeziorowski Maciej (Poľský)
3. Emil Gasimov (Ukraina)
 
Juniorzy (16-17 rok) v 75 kg
1. Galushin Nikita (Rusko)
2. Trefilov Alexey (Rusko)
3. Tejero Ivan (Španielsko)
3. Juvina Gabriel Lonut (Rumunia)
 
Juniorzy (16-17 rok) v 80 kg
1. Zainulin Nikita (Rusko)
2. Nesterenko Denis (Rusko)
3. Dmytro Shevchenko (Ukraina)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniorzy (16-17 rok) na 80 kg
1. Kling Anton (Rusko)
2. Aksenenko Ivan (Rusko)
3. Bulyskeriya Boris (Ukraina)
3. Mezhensky Andrey (Ukraina)
 
Dziewczęta (14-15 rok) v 50 kg
1. Chrobot Michalina (Poľský)
2. Wiatrowska Anna (Poľský)
3. Dauletova Sabina (Rusko)
3. Krzysztoforska Angelika (Poľský)
 
Dziewczęta (14-15 rok) v 55 kg
1. El Haimour Shainez (Francúzsko)
2. Razumnikova Alexander (Rusko)
3. Julia Kozlov (Ukraina)
3. Shvetsov Anastasia (Rusko)
 
Dziewczęta (14-15 rok) powyżej 55 kg
1. Sanchez Nuria (Španielsko)
2. Czarnecka Klaudia (Poľský)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Ukraina)
3. Kochkina Elizabeth (Rusko)
 
Juniorzy (16-17 rok) v 50 kg
1. Mroczkowska Karolina (Poľský)
2. Victoria Lebiediewa (Rusko)
3. Kalimulina Dinara (Rusko)
3. Kovacs Dorottya (Węgry)
 
Juniorzy (16-17 rok) v 55 kg
1. Malinina Julia (Rusko)
2. Izabela Dec (Poľský)
3. Justyna Jasiukiewicz (Poľský)
3. Górnicka Maja (Poľský)
 
Juniorzy (16-17 rok) v 60 kg
1. Młoda Juliana (Rusko)
2. Skamarohova Marina (Ukraina)
3. Kogutowicz Patrycja (Poľský)
3. Kulczycka Agnieszka (Poľský)
 
Juniorzy (16-17 rok) na 60 kg
1. Krashakova Marianne (Rusko)
2. Szkodowska Krystyna (Poľský)
3. Spalova Nikola (Česká republika)
3. Houvet Ophelie (Francúzsko)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 rok)
1. Alexander Kharlamov (Rusko)
2. Vahidov Dmitry (Rusko)
3. Vereschatsky Andrey (Ukraina)
 
Dziewczęta (12-13 rok)
1. Juvina Andreea Madalina (Rumunia)
2. Ion Antonia Ioana (Rumunia)
3. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
 
Młodzież (14-15 rok)
1. Aleksander Borodin (rosyjski)
2. Florin Vlad Gavrila (Rumunia)
3. Elisha Artem (Rusko)
 
Dziewczęta (14-15 rok)
1. Kostyaeva Ekaterina (Rusko)
2. Martinez Eva (Španielsko)
3. Tarnas Aleksandra (Poľský)
 
Juniorzy (16-17 rok)
1. Ulin Biełow (Rusko)
2. Egovtsev Alexey (Rusko)
3. Vito Michael Brigandi (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 rok)
1. Diaz Laia (Španielsko)
2. Sverdlov Angelina (Rusko)
3. Mroczkowska Karolina (Poľský)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja