Najnovšie fotogalérie:

finał mężczyzn

Ďalšie udalosti:

ME WKO 2016
Dáta:
Kde:

Európska organizácia majstrovstiev WKO.

informácie

Ďalšie udalosti:

Poster_EC_Varna-2016
Dáta:
Kde:

Váhové Championship IKO seniorov a juniorov sa bude konať vo Varne 21-22 Máj.

calendar

Ichigeki Brasil 2012-relacja polskiej reprezentacji

Pridaná:

a

Ichigeki Brasil to bardzo dobrze znana w Brazylii, i nie tylko, cykliczna impreza, która tym razem odbyła się po raz siódmy i mieliśmy możliwość w niej uczestniczyć. Shihan Francisco Filho, który był organizatorem sprawił, że ten turniej był naprawdę wspaniały. Zarówno walki, oprawa całej gali jak i przyjęcie gości było wręcz wzorowe. Już na lotnisku zostaliśmy miło powitani przez Shihana, skąd zostaliśmy zabrani do hotelu, a potem uroczysty obiad z resztą zawodników z Europy (Lechi Kurbanov i Baptiste Delauney).

 

Organizator nie pozwal abyśmy bezczynnie siedzieli w hotelu i tak, aż do turnieju. Na Ichigeki Brasil można było spotkać takie gwiazdy ze świata karate jak Glaube Feitosha, Andrews Nakahara czy Ryu Isobe. Wymienieni sportowcy byli również sędziami. Sam turniej łączył w sobie walki z Karate Kyokushin, MMA i Kick-boxingu. Patryk miał walkę wieczoru z Diogo da Silvą, zawodnikiem z bardzo dużymi osiągnięciami, który na ostatnim turnieju wygrał walkę z Tarielem Nikoleishvili (aktualny Mistrz Świata Open). Niestety nasz zawodnik przegrał swój pojedynek po 3 zaciekle stoczonych rundach.

 

Drugim super fightem był pojedynek Baptiste’a z reprezentantem Brazylii. Po 3 rundach sędziowie nie mogli wskazać zwycięscy i potrzebna był 4 runda, po której wygrał Francuz. Ciekawostką jest, że Lechi Kurbanov startował w formule Kick-boxing, z którą nie miał wcześniej styczności, a przygotowywał się do tej walki tylko przez 3 tygodnie będąc w Brazylii pod okiem Shihana Filho. Mile nas zaskoczył, ponieważ wygrał pojedynek w bardzo ładnym stylu. Niestety następnego dnia po zawodach musieliśmy już wracać do domu. Będziemy bardo mile wspominać wyjazd do Brazylii i liczymy, że kiedyś jeszcze będzie nam dane się tam pojawić. OSU !!!

Wrocławski Klub Karate Kyokushin – Agnieszka i Sylwester Sypień

 

RELACJA WIDEO

 

Relacja oraz zdjęcia pobrane z facebooka Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin – Agnieszki i Sylwestra Sypień

 

 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja