Váhové Championship IKO seniorov a juniorov sa bude konať vo Varne 21-22 Máj.

calendar

Anna Kolasińska kvalifikáciu pre majstrovstvá Európy Shinkyokushin 2014

Pridaná:

Anna

Posledná sobota v Lancut koná kvalifikačné pre Majstrovstvá Európy karate Shinkyokushin. Senior kata súťaže si vzal druhé miesto.

Ako by ste hodnotil svoj výkon v turnaji?

A. K.: Ja som s jeho výkonom veľmi spokojný. Musel som prejsť tromi kolesami. V každej z nich robí iný kata. Od začiatku som sa držal na druhej pozícii a výsledkom som skončil profesie.

Je druhé miesto je pre vás vyhovujúci?

A. K.: Druhé miesto mi umožňuje štart na majstrovstvách Európy, a to bol môj cieľ. Prvé miesto obsadil Alexander buk, ktoré dohromady vlak. V dôsledku toho, ako budú schopní reprezentovať našu krajinu v Azerbajdžane.

Ako to šlo iný hráč z klubu?

A. K.: V Opole išiel deväť hráčov. Ale ja a Sandra kvalifikácia na ME získal: Konrad Kozubowski (1 miesto kata seniori a 3 miesto kumite seniori -65 kg) Agata godos (2 miesto kumite seniori -65 kg) Paulina Bengsz (2 miesto kumite junior -60 kg).

Zvyšok našich kolegov, medzi ktorými boli: Mateusz Golomb, Chaba Agata, Carolina Saletnik a materská Michalina tiež zaistené veľmi dobré výsledky. Každý z nich sa postavil na tretí stupienok vo svojej kategórii (kumite), a Matthew tiež vyhral 4 miesto v kata seniorov.

Čo môžete povedať o organizácii súťaží?

A. K.: Povolanie mazaný dosť efektívne. Tam bola kopa veľkolepých súbojov. Veľa emócií za predpokladu Semifinále Patrick kostrava boj s Igorom Lamotte. Moc sa mi páčil, že všetci hráči boli dobre pripravení, ktoré ovplyvnili úroveň turnaja.

Akékoľvek ďalšie postrehy?

A. K.: Dúfam, že sa, Majstrovstvá Európy v Azerbajdžane rovnako skončí, a vrátiť sa s medailou. Teraz sme všetci Doba prípravy. Ako klub sme vyhrali prvé miesto v tíme a verím, že, že budeme udržiavať túto úroveň.