Последние галереи:

finał mężczyzn

Следующая события:

ME WKO 2016
Данные:
Где:

Европейская организация Чемпионат ЗКО.

информация

Следующая события:

Poster_EC_Varna-2016
Данные:
Где:

Взвешивание Чемпионат IKO старшими и младшими пройдет в Варне 21-22 Может.

calendar

Игроки 10 Открытые чемпионаты мира Токио 2011 IKO1

Добавленный:

Сообщение от последнего момента.

Światowa Organizacja Kyokushin Karate podała w dniu dzisiejszym 04.07.2011 Состав игроков на 10 Открытые чемпионаты мира Токио 2011.

Zawodnicy znajdujący się na liście są to wojownicy, którzy zostali zakwalifikowani na poszczególnych imprezach oraz zawodnicy, którzy dostali rekomendację Honbu, aby reprezentować swój kraj na tatami w Tokio.

Из 10 lipca zostanie zamknięta lista startowa zawodników z wszystkich kontynentów.

 

Europe
*Алехандро Наварро (Испания) 9th World Open, Токио 2007- 6th
*Stoian Nicolae (Rumania) European Open, Сербии 2010- 1st
*Belkodja Djema (Франция) European Open, Сербии 2010- 3rd
*Yunusov Sultanamethan (Украина) European Open, Сербии 2010- 3rd
*Захари Damyanov (Болгария) European Open, Paris 2011- 2nd
*Pabro Estensoro (Испания) European Open, Paris 2011- top 8
*Oleksandr Ieromenko (Украина) European Open, Paris 2011- top 8
*Iacob Mirel (Румыния) European Open, Paris 2011- top 8
*Петр Moczydłowski (Польша) European weight, Padova 2011 – Light 1st
*Grigorescu Antonio (Румыния) European weight, Padova 2011 – Light 2nd
*Даниэль Bukowy (Польша) European weight, Padova 2011 – Heavy 2nd
*Baptiste Delaunnay (Франция) IKO Regional selection
*Maxime Demeautis (Франция) IKO regional selection
*Semen Haran (Украина) IKO regional selection
*Marcin Prachino (Польша) IKO regional selection
*Vsal Ismailov (Украина) IKO regional selection
*Лукиан Gogonel (Румыния) IKO regional selection
*Marius Stochitoiu (Румыния) IKO regional selection
*Sthembisio Majozi (Великобритания) IKO regional selection
*Borec Cosmin (Румыния) IKO regional selection
*Daniel Milcevic (Сербии) IKO regional selection
*Shams Alireza (Germany) IKO regional resection
*Марцин Sieradzki (Польша) IKO regional selection
*Matan Eliakim   (Израиль) IKO regional selection
*David Orosz  (Венгрия) IKO regional selection
*Vincze Laszlo (Венгрия) IKO Regional selection
*Иван Sidoti (Italy) IKO regional selection

South America

*Ewerton Тейшейра (Brazil) 9th World Open, Токио 2007- 1st
*Eduardo Tanaka (Brazil) 9th World Open, Токио 2007- 7th
*Daniel Pereira (Brazil) SA selection, Argentine 2010-1st
*Ricard Nunes (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 2nd
*Eder Gama (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 3rd
*Eivind Beltran (Bolivia) SA selection, Argentine 2010- 4th
*Paulo Zuleta (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 5th
*Emmanuel Ruarte (Argentine) SA selection, Argentine 2010- 6th
*Renato Herrda (Chile) SA selection, Argentine 2010- 7th
*Airton Martinicorena (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 8th
*Diogo da Silva (Brazil) European Open, Paris 2011- 3rd
*Ricardo Prada (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 9th
*Jose Santos (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 10th
*Fabio Santin (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 11th
*Alex Ascenco (Brazil) SA selection, Argentine 2010- 12th
*Sergio Ascevedo (Chile) BC recommendation
*Joao Rocha (Brazil) BC recommendation
*Rafael Dantas (Brazil) BC recommendation
*Guilhermo Locatelii (Brazil) BC recommendation
*Carros Robles (Argentina) BC recommendation
*Emiliano Dominguez (Brazil) BC recommendation
*Dinei Junior (Brazil) BC recommendation
*Lucas Gimenez (Agentina) BC recommendation

 

Россия
*Darmen Sadovokasov World Open, Токио 2007- 4th
*Andrey Stepin World Open, Токио 2007- 5th
*Tariel Nikoleishvili All Japan, Токио 2010- 1st
*Lechi Krubanov All Japan, Токио 2010- 7th
*Goderzi Kapanadze All American, Нью-Йорк 2011 – 2nd
*Alexander Mikhailov All American, Нью-Йорк 2011 – 7th

 

South Pacific
*Стивен Cujic (Австралия) South Pacific Selection, Sydney 2011- 1st
*James Eades (New Zealand) South Pacific Selection, Sydney 2011- 2nd
*Карлос Кастро (Австралия) South Pacific Selection, Sydney 2011- 3rd
*Shaune O’Farrell (Австралия) South Pacific Selection, Sydney 2011- 4th
*Simon Kennedy (Австралия) South Pacific Selection, Sydney 2011- 5th
*Hyota Sugihara (Австралия) South Pacific Selection, Sydney 2011- 6th
*Энтони Tockar (Австралия) South Pacific Selection, Sydney 2011- 7th
*Nathan Goodin (Австралия)
South Pacific Selection, Sydney 2011-8th
*Рис Хендерсон (Австралия) BC recommendation
*Jeff Ainsworth (Австралия) BC recommendation
*Ferry Lee (Австралия) BC recommendation
*Jack Tuhega (Австралия) BC recommendation
*Conrad Tuhenga (Австралия) BC recommendation
*Maia Peters (Австралия) BC recommendation
*Lyndon Pehi (New Zealand) BC recommendation
*Eddie Te Ahu (New Zealand) BC recommendation

 

North & Central America
*I-Shing Wu (США) US weight, Лос-Анджелес 2011- Light 1st
*Michi Nagase (Канада) US weight, Лос-Анджелес 2011- Middle 1st
*Pasha Mukhalov (Канада) US weight, Лос-Анджелес 2011- Heavy 1st
*Марк Берг (Канада) US weight, Лос-Анджелес 2011- S. Heavy 1st
*Julio del Valle (Costa Rica) North American weight, Montreal 2011 – Light 1st
*Mohamed Chikh (Канада) North American weight, Montreal 2011 – Middle 1st
*Victor Potvin (Канада) North American weight, Montreal 2011 – Heavy 1st
*Matth Payne (Канада) North American weight, Montreal 2011 – Super Heavy – 1st

 

Asia & Middle East

 

Africa

 

Япония
*Tatsuya Murata World Open, Токио 2007- 8th
*Zenjyuro Mori All Japan, Токио 2010- 2nd
*Kentaro Tanaka All Japan, Токио 2010- 3rd
*Hideo Sawada All Japan, Токио 2010- 4th
*Shouki Arata All Japan, Токио 2010- 5th
*Daiki Kobayashi All Japan, Токио 2010- 6th
*Shohei Kamada All Japan, Токио 2010- 8th
*Makoto Akaishi European Open, Paris 2011- 4th
*Yuta Sawamura All Japan weight, Осака 2011 – Light 1st
*Takuya Takeoka All Japan weight, Осака 2011 – Middle 1st
*Takaichi Onuma All Japan weight, Осака 2011 – Middle – 2nd
*Kyohei Ajima All Japan weight, Осака 2011 – Heavy 1st
*Yoshikazu Muraoka All Japan weight, Осака 2011 – Heavy 2nd
*Yoshitatsu Beppu All Japan weight, Осака 2011 – Heavy 3rd
*Makoto Taniguchi All Japan weight, Осака 2011 – Super Heavy 1st
*Seijyun Kinoshita All Japan weight, Осака 2011 – Super Heavy 2nd
*Norio Matsumura All Japan weight, Осака 2011 – Super Heavy 3rd

Комментарии

Комментарии


Недавние интервью

Больше от

Информационный бюллетень

Партнеры

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja