Последние галереи:

finał mężczyzn

Следующая события:

ME WKO 2016
Данные:
Где:

Европейская организация Чемпионат ЗКО.

информация

Следующая события:

Poster_EC_Varna-2016
Данные:
Где:

Взвешивание Чемпионат IKO старшими и младшими пройдет в Варне 21-22 Может.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Объявления – pełne wyniki

Добавленный:

zdjęcie 4

На 26 Октябрь 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział более 340 zawodników w wieku 12-17 lat z 18 krajów Europy. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 лет) в 40 кг
1. Sergei Nikitenko (Украина)
2. Badaev Nikita (Украина)
3. Pan Vadim (Украина)
3. Vereschatsky Andrey (Украина)

 
Młodzież (12-13 лет) в 50 кг
1. BACE Rustam (Россия)
2. Amir Vladislav (Россия)
3. Hyzhinsky Artem (Украина)
3. Sadowski Andrzej (Polska)

 
Młodzież (12-13 лет) powyżej 50 кг
1. Topchiy Dmytro (Украина)
2. Kargin Denis (Украина)
3. Stachacz Tomasz (Polska)
3. Poplawski Jakub (Polska)
 
девочки (12-13 лет) в 50 кг
1. Aratovska Ilona (Украина)
2. Tatiana Szewczuk (русский)
3. Kandefer Agata (Polska)
3. Panfilov Alice (Россия)
 
девочки (12-13 лет) powyżej 50 кг
1. Sterescu Patricia Ioana (Rumunia)
2. Ryniewicz Katarzyna (Polska)
3. Mikielska Kinga (Polska)
3. Tomaszewska Wiktoria (Великобритания)
 
Młodzież (14-15 лет) в 50 кг
1. Parkhomenko Roman (Россия)
2. Alexander Siergiejew (Россия)
3. Shkolyarenko Ivan (Украина)
3. Witalij Moroz (Украина)
 
Młodzież (14-15 лет) в 55 кг
1. Fedoseyev Alexey (Россия)
2. Udovik Ruslan (Украина)
3. Dmitry Vorobyev (Россия)
3. Arthur Polikarpov (Украина)
 
Młodzież (14-15 лет) в 60 кг
1. Gluhov Evgeny (Россия)
2. Vadim Tichonow (Россия)
3. Olpinski Szymon (Polska)
3. Rogowski Kacper (Polska)
 
Młodzież (14-15 лет) в 65 кг
1. Koszycki Michal (Polska)
2. Manafov Kamil (Россия)
3. Leśnicy Eugene (Украина)
3. Fortune Mykita (Украина)
 
Młodzież (14-15 лет) в 70 кг
1. Vladimir Petrov (Россия)
2. Rutyna Mateusz (Polska)
3. Ciecz Sergey (Украина)
3. Gerco Vladislav (Украина)
 
Młodzież (14-15 лет) powyżej 70 кг
1. Gulyaev Anton (Россия)
2. Chursin Anatolij (Россия)
3. Radgowski Mikolaj (Polska)
3. Pryga Jerzy (Polska)
 
Juniorzy (16 -17 лет) в 60 кг
1. Jegor Vorobyov (Россия)
2. Karmenov Alisher (Kazachstan)
3. Kawka Adam (Polska)
3. Doka Martin (Węgry)
 
Juniorzy (16 -17 лет) в 65 кг
1. Podanev Vadim (Россия)
2. Pavel Sidorov (Россия)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kazachstan)
3. Brigandi Vito Michael (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 лет) в 70 кг
1. Tillaev Tokhirjon (Россия)
2. Pantic Nemanja (Сербии)
3. Jeziorowski Maciej (Polska)
3. Emil Gasimov (Украина)
 
Juniorzy (16-17 лет) в 75 кг
1. Galushin Nikita (Россия)
2. Trefilov Alexey (Россия)
3. Tejero Ivan (Испания)
3. Juvina Gabriel Lonut (Rumunia)
 
Juniorzy (16-17 лет) в 80 кг
1. Zainulin Nikita (Россия)
2. Nesterenko Denis (Россия)
3. Dmytro Shevchenko (Украина)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniorzy (16-17 лет) na 80 кг
1. Kling Anton (Россия)
2. Aksenenko Ivan (Россия)
3. Bulyskeriya Boris (Украина)
3. Mezhensky Andrey (Украина)
 
девочки (14-15 лет) в 50 кг
1. Chrobot Michalina (Polska)
2. Wiatrowska Anna (Polska)
3. Dauletova Sabina (Россия)
3. Krzysztoforska Angelika (Polska)
 
девочки (14-15 лет) в 55 кг
1. El Haimour Shainez (Francja)
2. Razumnikova Alexander (Россия)
3. Julia Kozlov (Украина)
3. Shvetsov Anastasia (Россия)
 
девочки (14-15 лет) powyżej 55 кг
1. Sanchez Nuria (Испания)
2. Czarnecka Klaudia (Polska)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Украина)
3. Kochkina Elizabeth (Россия)
 
Juniorzy (16-17 лет) в 50 кг
1. Mroczkowska Karolina (Polska)
2. Victoria Lebiediewa (Россия)
3. Kalimulina Dinara (Россия)
3. Kovacs Dorottya (Węgry)
 
Juniorzy (16-17 лет) в 55 кг
1. Malinina Julia (Россия)
2. Izabela Dec (Polska)
3. Justyna Jasiukiewicz (Polska)
3. Górnicka Maja (Polska)
 
Juniorzy (16-17 лет) в 60 кг
1. Młoda Juliana (Россия)
2. Skamarohova Marina (Украина)
3. Kogutowicz Patrycja (Polska)
3. Kulczycka Agnieszka (Polska)
 
Juniorzy (16-17 лет) na 60 кг
1. Krashakova Marianne (Россия)
2. Szkodowska Krystyna (Polska)
3. Spalova Nikola (Czech Republic)
3. Houvet Ophelie (Francja)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 лет)
1. Alexander Kharlamov (Россия)
2. Vahidov Dmitry (Россия)
3. Vereschatsky Andrey (Украина)
 
девочки (12-13 лет)
1. Juvina Andreea Madalina (Rumunia)
2. Ion Antonia Ioana (Rumunia)
3. Tatiana Szewczuk (русский)
 
Młodzież (14-15 лет)
1. Aleksander Borodin (русский)
2. Florin Vlad Gavrila (Rumunia)
3. Elisha Artem (Россия)
 
девочки (14-15 лет)
1. Kostyaeva Ekaterina (Россия)
2. Martinez Eva (Испания)
3. Tarnas Aleksandra (Polska)
 
Juniorzy (16-17 лет)
1. Ulin Biełow (Россия)
2. Egovtsev Alexey (Россия)
3. Vito Michael Brigandi (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 лет)
1. Diaz Laia (Испания)
2. Sverdlov Angelina (Россия)
3. Mroczkowska Karolina (Polska)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja