Последние галереи:

finał mężczyzn

Следующая события:

ME WKO 2016
Данные:
Где:

Европейская организация Чемпионат ЗКО.

информация

Следующая события:

Poster_EC_Varna-2016
Данные:
Где:

Взвешивание Чемпионат IKO старшими и младшими пройдет в Варне 21-22 Может.

calendar

ME Варна, что является Киокушин 17-18.05.2014 – РЕЗУЛЬТАТЫ!

Добавленный:

Polska

На 17-18 Может в Варне, Болгария состоялась чемпионате Европы Киокушин каратэ ИКО. В мероприятии приняли участие обеими старшими и младшими, в общей сложности почти 400 игроков из 20 Член.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Rumunia -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Патрик Оценка фотографии, Maria Raś, Мария Ясько – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 лет: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Reprezentacja Polski:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Люди

из 70 кг

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Россия)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Россия)
3. Эльдар Исмаилов (Украина)
4. Grigorescu Antonio (Rumunia)

из 80 кг

1. Antonio Tusseau (Francja)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Россия)
3. Игорь Титков / Игорь Титков (Россия)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Россия)

из 90 кг

1. Oleksandr Ieromenko (Украина)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Россия)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Россия)
4. Mezencev Ivan / Иван Мезенцев (Россия)

powyżej 90 кг

1. Захари Damyanov (Болгария)
2. Djema Belkhodja (Francja)
3. Алехандро Наварро (Испания)
4. Patryk Sypien (Polska)

Dodatkowe nagrody:

Najlepszy technik – Захари Damyanov (Болгария)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (Francja)



Женщины

из 55 кг

1. Elena Gulko (Россия)
2. Агнешка Winek (Polska)
3. Agata Zjawinska (Polska)
4. Сабина Жекова (Болгария)

из 65 кг

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (Россия)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Россия)
3. Xenia Zasorina / Ксения Засорина (Россия)
4. Maria Raś (Polska)

powyżej 65 кг

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Россия)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Россия)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Россия)
4. Мария Ясько (Polska)



JUNIORZY

16-17 lat do 55 кг (8 Игроки)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (Россия)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Россия)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (Россия)

16-17 lat do 60 кг (14 Игроки)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (Россия)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (Россия)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 lat do 65 кг (14 Игроки)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (Россия)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Россия)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (Россия)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (Россия)

16-17 lat do 70 кг (10 Игроки)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Россия)
2. Nemanja Pantic (Сербии)
3. Alexandros Mores (Греция)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 lat do 75 кг (7 Игроки)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Россия)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (Россия)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Россия)
3. Mikołaj Radgowski (Polska)

16-17 lat do 80 кг (2 Игроки)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (Россия)
2. Ilhan Yusuf (Болгария)

16-17 лет 80 кг (8 Игроки)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Россия)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Россия)
3. Kristof Okros (Węgry)
3. Borys Bolyskeriia (Украина)



MŁODZIEŻ

14-15 lat do 50 кг (10 Игроки)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Россия)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (Россия)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Россия)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Россия)

14-15 lat do 55 кг (14 Игроки)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Россия)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Россия)
3. Todor Yankov (Болгария)

14-15 lat do 60 кг (17 Игроки)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Россия)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (Россия)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Россия)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Россия)

14-15 lat do 65 кг (13 Игроки)

1. Michał Koszycki (Polska)
2. Tom Soulliere (Francja)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Россия)

14-15 lat do 70 кг (4 Игроки)

1. Serhii Zhidko (Украина)
2. Lachezar Nikolov (Болгария)
3. Marin Enchevski (Болгария)
3. Radoslav Pehlivanov (Болгария)

14-15 lat do 75 кг (7 Игроки)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (Россия)
2. Mariea Adrian (Rumunia)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Россия)
3. Vladyslav Gerko (Украина)

14-15 lat powyżej 75 кг (6 Игроки)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (Россия)
2. Matei Alexandru (Rumunia)
3. Jerzy Pryga (Polska)
3. Jakub Popławski (Polska)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Комментарии

Комментарии


Недавние интервью

Больше от

Информационный бюллетень

Партнеры

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja