Ultima galerie:

finał mężczyzn

Următoarele evenimente:

ME WKO 2016
De date:
Unde:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Următoarele evenimente:

Poster_EC_Varna-2016
De date:
Unde:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Poloneză Campionate K-1 Reguli

Adăugat:

mistrzostwa

Pe 20-22 Aprilie Swiebodzice Campionate va avea loc polonez K-1 Reguli Senior și Junior Batranii. Vă recomandăm acest spectacol pentru fanii de K-1.

 

 

concurență statistici

Numărul de jucători: 377
Numărul de jucători din fiecare categorie. vârstă:
Junior: 117
Juniori: 18
Senior: 210
seniori: 32
Concurenți din fiecare categorie. greutate:

Junior
-51kg – 4, -54kg – 2, -57kg – 10, -60kg – 11, -63.5kg – 15, -67kg – 15, -71kg – 18, -75kg – 14, -81kg – 14, -86kg – 7, -91kg – 5, +91kg – 2,
Juniori
-48kg – 2, -52kg – 3, -56kg – 5, -60kg – 4, -65kg – 1, -70kg – 1, +70kg – 2,
Senior
-51kg – 1, -57kg – 8, -60kg – 11, -63.5kg – 15, -67kg – 23, -71kg – 30, -75kg – 36, -81kg – 32, -86kg – 22, -91kg – 12, +91kg – 20,
seniori
-48kg – 4, -52kg – 4, -56kg – 6, -60kg – 7, -65kg – 8, +70kg – 3,

Numărul de cluburi: 73

Lista cluburilor:

 

  1. Absortio Gym Rybnik (6)
  2. Academie Combaterea Varșovia (2)
  3. AKS NIWKA SOSNOWIEC (11)
  4. ASW Zielona Gora knock-out (10)
  5. AZS Varșovia Universitatea de Tehnologie (2)
  6. Beskid-Dragon (4)
  7. Centrul pentru Arte Martiale Plock (1)
  8. Poliție Sport Uppers (1)
  9. Copacabana Varșovia (2)
  10. Corpus Gym Gdańsk (9)
  11. Red Dragon Poznan (11)
  12. păstrăvul DIAMOND (2)
  13. DUET GDANSK (5)
  14. luptători extreme (5)
  15. Lupta in Academia Stargard (8)
  16. CLUB DE COMBATERE RZESZÓW (4)
  17. Fight Club Zielona Gora (4)
  18. FIGHTER WROCŁAW (9)
  19. GARUDA muay THAI GYM (5)
  20. sală de gimnastică Wyszków (4)
  21. GKSS Champion Gdańsk (4)
  22. Zielona Gora pazi (2)
  23. STAR BYDGOSZCZ (3)
  24. Sala de gimnastica-Lupta Rafał Petertil (6)
  25. Nowy Sacz de munte (9)
  26. Białystok uman (3)
  27. Hunter Gym (7)
  28. K.S. JEDI Zielona Gora BOX (4)
  29. K.S.Dragon Starachowice (3)
  30. Sports Club Oyama Rzeszow (1)
  31. Club sportiv Respekt (1)
  32. KOBE-GYM Gdynia (9)
  33. cohorta Poznań (7)
  34. Kokoro GYM (4)
  35. Arte Martiale Club Konin (3)
  36. KS AZS Wroclaw University of Technology (3)
  37. KS suprastatal (1)
  38. KSW START Częstochowa (1)
  39. KSW Szczecinek (6)
  40. KT Legia Warszawa (4)
  41. LEGION Głogów (19)
  42. LUX JAS-POL Krynica (3)
  43. LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie (4)
  44. MKS “mecanic” Włodawa (2)
  45. MKS Kalina Lublin (6)
  46. NAK Muay Szczecin (6)
  47. OKK Oswiecim (5)
  48. Paco Echipa Katowice (7)
  49. Palestra Varșovia (34)
  50. PSSW TOM CENTER (7)
  51. puncher Wrocław (13)
  52. Radomski Klub Taekwon-do (14)
  53. Echipa Rajewski (2)
  54. REBELLION Kartuzy (1)
  55. Fight Club Rickard Varșovia (4)
  56. RKSW Puncher Radom (1)
  57. Sports Club Rzeszów Lupte (2)
  58. Scorpion (2)
  59. SK kickboxing Kielce (5)
  60. SKF Zielona Gora boksing (5)
  61. SKKB Universitatea din Lublin (5)
  62. SKS Gladiator Siedlce (6)
  63. SKSKB VIKTORIA Szydłowiec (3)
  64. Spartacus Świdwin (1)
  65. Academia de holistică (9)
  66. Sulechowski Karate Club (3)
  67. TKKb Dragon Torun (2)
  68. TKKF Siedleckie (2)
  69. UKS “Shi-Kon” (2)
  70. ASTRA-UKS Zdrój Krynica (4)
  71. Cracovia Barbakan UKS (5)
  72. WILK UKS (5)
  73. X Lupta (2)

Junior

-51kg

  1. Łokietek Adrian (sală de gimnastică Wyszków)
  2. Oleszczuk Damian (MKS Kalina Lublin)
  3. Boczkowski Marcin (Radomski Klub Taekwon-do)
  4. patina Bartosz (Academia de holistică)

-54kg

  1. Młynarski Adrian (Radomski Klub Taekwon-do)
  2. Ułasiuk Robert (TKKF Siedleckie)

-57kg

  1. Maleszewski Marcin (Absortio Gym Rybnik)
  2. Fiedorczuk Paul (AZS Varșovia Universitatea de Tehnologie)
  3. Poneta Igor (Copacabana Varșovia)
  4. Karol Dorant (sală de gimnastică Wyszków)
  5. cântăreț Damian (K.S.Dragon Starachowice)
  6. Sanna Aleksander (KOBE-GYM Gdynia)
  7. Skwark Arkadiusz (KSW Szczecinek)
  8. Bochanysz Jacek (LEGION Głogów)
  9. Sagan Patryk (LEGION Głogów)
  10. Jakub Sikorski (Palestra Varșovia)

-60kg

  1. Tomica Dominik (Absortio Gym Rybnik)
  2. Borecki Marcin (sală de gimnastică Wyszków)
  3. iepurele Bartosz (Nowy Sacz de munte)
  4. Wojciech Chodarcewicz (cohorta Poznań)
  5. Kasper Bartosz (cohorta Poznań)
  6. Dunk Luke (KSW Szczecinek)
  7. Robert Szymanski (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  8. Dziuniak Adrian (NAK Muay Szczecin)
  9. Poneta Maciej (RKSW Puncher Radom)
  10. Patryk Grzegorczyk (Academia de holistică)
  11. Krupa Adam (Academia de holistică)

-63.5kg

  1. Cieslak Kamil (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Chorążyczewski James (ASW Zielona Gora knock-out)
  3. Frątczak Kacper (ASW Zielona Gora knock-out)
  4. Pardej Tomasz (ASW Zielona Gora knock-out)
  5. Łęgowski Maciej (Lupta in Academia Stargard)
  6. Mateusz Kowalski (GKSS Champion Gdańsk)
  7. Matusz Dominik (K.S.Dragon Starachowice)
  8. Mendyk Jacek (KSW Szczecinek)
  9. Głąb Mateusz (LEGION Głogów)
  10. Tomasz Matras (LEGION Głogów)
  11. torz Patryk (LEGION Głogów)
  12. Oskar pluta (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  13. Masternak Adam (SKF Zielona Gora boksing)
  14. Misiak Alexander (UKS “Shi-Kon”)
  15. cotlet Patryk (ASTRA-UKS Zdrój Krynica)

-67kg

  1. Guziński Francis (DUET GDANSK)
  2. Sebastian Stankiewicz (Hunter Gym)
  3. Walendzik Axel (K.S. JEDI Zielona Gora BOX)
  4. Drajer Maciej (KSW Szczecinek)
  5. Peter Pokładek (LEGION Głogów)
  6. Wierobiej Jakub (LEGION Głogów)
  7. Marcin Kowalczyk (MKS Kalina Lublin)
  8. Krystian Cierbikowski (Paco Echipa Katowice)
  9. Dołbień Bartosz (Palestra Varșovia)
  10. Molędys Adam (Palestra Varșovia)
  11. Filip Adamiok (puncher Wrocław)
  12. Matthew Białas (puncher Wrocław)
  13. Redliński Arkadiusz (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
  14. Marcin Tarnowski (Sulechowski Karate Club)
  15. Chiliński Marek (WILK UKS)

-71kg

  1. Adrian amintește (ASW Zielona Gora knock-out)
  2. Krzysztof Piasecki (ASW Zielona Gora knock-out)
  3. Łagunionek Kamil (Corpus Gym Gdańsk)
  4. Dudziak David (Red Dragon Poznan)
  5. Piszczek Arek (luptători extreme)
  6. Kamil Mularczyk (Lupta in Academia Stargard)
  7. Alan alb (CLUB DE COMBATERE RZESZÓW)
  8. Depta Kamil (sală de gimnastică Wyszków)
  9. Sytykiewicz Jakub (Hunter Gym)
  10. Puciata Iordania (K.S. JEDI Zielona Gora BOX)
  11. David Podwojski (Kokoro GYM)
  12. Tuszynski Stanisław (LEGION Głogów)
  13. Maliszewski Antoni (Palestra Varșovia)
  14. Turadek Piotr (Palestra Varșovia)
  15. Wojciech Kmiecik (puncher Wrocław)
  16. Wojtasiewicz Paul (SKKB Universitatea din Lublin)
  17. potcoava Damian (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
  18. Maciej Żabiński (WILK UKS)

-75kg

  1. Kluczniok Mateusz (Absortio Gym Rybnik)
  2. Lisek Witold (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Markiefka Mateusz (Beskid-Dragon)
  4. Bednarski Nicholas (Copacabana Varșovia)
  5. Bielski Przemyslaw (Lupta in Academia Stargard)
  6. Petela Krystian (Fight Club Zielona Gora)
  7. Bzówka Igor (GKSS Champion Gdańsk)
  8. Marcin Stankiewicz (Hunter Gym)
  9. Faryna Tomasz (LEGION Głogów)
  10. Janczarski James (Palestra Varșovia)
  11. Jesiotr Piotr (Palestra Varșovia)
  12. thatch Damian (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
  13. Sokolowski Maciek (Academia de holistică)
  14. David Kaczynski (WILK UKS)

-81kg

  1. Gaszka Adam (Absortio Gym Rybnik)
  2. Jagłowski Patryk (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Filip Miszczak (Corpus Gym Gdańsk)
  4. Piotr Stachura (Lupta in Academia Stargard)
  5. broasca Damian (Lupta in Academia Stargard)
  6. Cierachowski Tomasz (Fight Club Zielona Gora)
  7. Krystian Chramięga (FIGHTER WROCŁAW)
  8. Frączek Bartosz (Nowy Sacz de munte)
  9. Gil Michał (Białystok uman)
  10. Matthew Pawlik (KOBE-GYM Gdynia)
  11. Michael Wasileski (KSW Szczecinek)
  12. Tochman Michał (Fight Club Rickard Varșovia)
  13. Kaszuba Arkadiusz (Sports Club Rzeszów Lupte)
  14. Skawiańczyk David (Cracovia Barbakan UKS)

-86kg

  1. Damian brat telescopic (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Michael Bobrowski (FIGHTER WROCŁAW)
  3. Maciej Janowski (Sala de gimnastica-Lupta Rafał Petertil)
  4. Pacak Adrian (Sports Club Oyama Rzeszow)
  5. Maciej Lis (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  6. Szlezák Kamil (Academia de holistică)
  7. Miśkowiec Maciej (Cracovia Barbakan UKS)

-91kg

  1. Płonka Daniel (CLUB DE COMBATERE RZESZÓW)
  2. Wiwatowski Kewin (Kokoro GYM)
  3. Blaszak Bruno (LEGION Głogów)
  4. Krystian Niewierowski (LEGION Głogów)
  5. Oktawian Kozikowski (WILK UKS)

+91kg

  1. Burczyński Miachał (ASW Zielona Gora knock-out)
  2. Michael Bławdziewicz (Palestra Varșovia)

Juniori

-48kg

  1. Małgorzata Choma (MKS “mecanic” Włodawa)
  2. Mężyk Edyta (Radomski Klub Taekwon-do)

-52kg

  1. Kłak Joanna (LEGION Głogów)
  2. Patrycja Krawczyk (LEGION Głogów)
  3. nalba Regele (Echipa Rajewski)

-56kg

  1. Niestoja Carolina (ASW Zielona Gora knock-out)
  2. Cichon Klaudia (LUX JAS-POL Krynica)
  3. Kubiciel Agata (Fight Club Rickard Varșovia)
  4. Juśkiewicz Sylwia (UKS “Shi-Kon”)
  5. Matląg Natalia (ASTRA-UKS Zdrój Krynica)

-60kg

  1. mouse-ul Klaudia (Lupta in Academia Stargard)
  2. Jańczak Natalia (MKS “mecanic” Włodawa)
  3. Gleisner Carolina (SKF Zielona Gora boksing)
  4. aleksandra Sosnowska (WILK UKS)

-65kg

  1. Szatkowska Alice (Corpus Gym Gdańsk)

-70kg

  1. Blaszczyk Monika (LUX JAS-POL Krynica)

+70kg

  1. Ciuk Katarzyna (ASW Zielona Gora knock-out)
  2. Pawlowska Joanna (DUET GDANSK)

Senior

-51kg

  1. Krasuski Rafał (SKS Gladiator Siedlce)

-57kg

  1. Kubiak Luke (Absortio Gym Rybnik)
  2. Artiom funerară (ASW Zielona Gora knock-out)
  3. iepure Michael (Paco Echipa Katowice)
  4. Ekert Kamil (Palestra Varșovia)
  5. Stępniewski Paul (Palestra Varșovia)
  6. Gutkowski Bartosz (Radomski Klub Taekwon-do)
  7. Piszczek Michael (Radomski Klub Taekwon-do)
  8. elefant Sebastian (SK kickboxing Kielce)

-60kg

  1. Drohomirecki Arkadiusz (Beskid-Dragon)
  2. Narloch Kacper (Poliție Sport Uppers)
  3. Kujawski Ernest (Zielona Gora pazi)
  4. Picula Daniel (KS AZS Wroclaw University of Technology)
  5. Kowaleski Damian (KSW Szczecinek)
  6. Szymanski Wieslaw (LEGION Głogów)
  7. Walczak Luke (Paco Echipa Katowice)
  8. Krzysztof Olszewski (Palestra Varșovia)
  9. Batra Bartosz (puncher Wrocław)
  10. Siewruk Mariusz (puncher Wrocław)
  11. Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)

-63.5kg

  1. Waldemar vinovat (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Mazurek Adrian (luptători extreme)
  3. poli Michal (STAR BYDGOSZCZ)
  4. Mordarski Tomasz (Nowy Sacz de munte)
  5. Grzegorzewski Maciej (Białystok uman)
  6. Stawicki Jan (Arte Martiale Club Konin)
  7. Domińczak Maciej (LEGION Głogów)
  8. Luke Dajek (Palestra Varșovia)
  9. Jasion Jakub (PSSW TOM CENTER)
  10. Niestrzęba Raphael (puncher Wrocław)
  11. Korycki Karol (Radomski Klub Taekwon-do)
  12. Rajewski Sebastian (Echipa Rajewski)
  13. Budzynski Raphael (SKKB Universitatea din Lublin)
  14. Sieczkiewicz Paul (SKS Gladiator Siedlce)
  15. Tomasz Kucharczyk (Sulechowski Karate Club)

-67kg

  1. Maciej Klich (Red Dragon Poznan)
  2. Klich Paul (Red Dragon Poznan)
  3. Rembek Jarosław (GARUDA muay THAI GYM)
  4. Daschke Jarek (GKSS Champion Gdańsk)
  5. Rajca Jędrzej (Nowy Sacz de munte)
  6. Walkowiak Thomas (Hunter Gym)
  7. Peter Kobylanski (KOBE-GYM Gdynia)
  8. Andrzej Mucha (cohorta Poznań)
  9. Dariusz Grochowski (Palestra Varșovia)
  10. Krzysztof LIPOWSKI (Palestra Varșovia)
  11. Patryk Puszkarska (Palestra Varșovia)
  12. Paul Nowakowski (Palestra Varșovia)
  13. Benben Michael (PSSW TOM CENTER)
  14. Gawlik Luke (PSSW TOM CENTER)
  15. Kowaliński Aleksaner (puncher Wrocław)
  16. Marcin Kret (puncher Wrocław)
  17. Miedziński Daniel (puncher Wrocław)
  18. Fijałkowski Maciej (Radomski Klub Taekwon-do)
  19. Korycki Kamil (Radomski Klub Taekwon-do)
  20. Gregory Wheeler (SK kickboxing Kielce)
  21. Posełek Krzysztof (SK kickboxing Kielce)
  22. Sadłocha Karol (SK kickboxing Kielce)
  23. Jakub Jakubowski (X Lupta)

-71kg

  1. Dryńkowski Victor (Absortio Gym Rybnik)
  2. Rozmus Sebastian (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Szczepka James (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  4. Kołciuk Adrian (AZS Varșovia Universitatea de Tehnologie)
  5. James Sokolowski (Red Dragon Poznan)
  6. Adam Hrsiuk (luptători extreme)
  7. Łukasz Trela (Fight Club Zielona Gora)
  8. Soborski Mariusz (FIGHTER WROCŁAW)
  9. Charles Lada (GARUDA muay THAI GYM)
  10. Mardyła Grzegorz (STAR BYDGOSZCZ)
  11. Tomiak Bartosz (STAR BYDGOSZCZ)
  12. porumbei Mateusz (Sala de gimnastica-Lupta Rafał Petertil)
  13. Rafal Dudek (Nowy Sacz de munte)
  14. Marcin Mazurkiewicz (Nowy Sacz de munte)
  15. Dariusz Urbaniak (Nowy Sacz de munte)
  16. Jędrzejewski Daniel (Hunter Gym)
  17. Sotoła Marcin (cohorta Poznań)
  18. Antrażewicz Robert (KS AZS Wroclaw University of Technology)
  19. Mrowiec David (KS AZS Wroclaw University of Technology)
  20. Cwynar Tomasz (OKK Oswiecim)
  21. Jakub Lityński (Palestra Varșovia)
  22. Michael Węcławek (Palestra Varșovia)
  23. Banas Grzegorz (PSSW TOM CENTER)
  24. ronțăit Thomas (puncher Wrocław)
  25. Maciej Orzechowski (puncher Wrocław)
  26. Dominik Bak (Radomski Klub Taekwon-do)
  27. Tomasz Wroblewski (Radomski Klub Taekwon-do)
  28. Peter Smoczyński (SKKB Universitatea din Lublin)
  29. Piwowarczyk Mariusz (SKS Gladiator Siedlce)
  30. mulţi dintre Albert (Academia de holistică)

-75kg

  1. Majiczek Przemyslaw (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Wiewiórą Dominik (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. pilip Przemysław (ASW Zielona Gora knock-out)
  4. Kamil Kaminski (Centrul pentru Arte Martiale Plock)
  5. Marcin Trchha (Red Dragon Poznan)
  6. Pazdan Dominik (păstrăvul DIAMOND)
  7. aur Wieslaw (DUET GDANSK)
  8. Michael Ronkiewicz (luptători extreme)
  9. Szadziński Gratian (Lupta in Academia Stargard)
  10. Pawel Tomczak (Fight Club Zielona Gora)
  11. Syrek-Dąbrowski Stefan (GARUDA muay THAI GYM)
  12. Romanowski Kamil (Sala de gimnastica-Lupta Rafał Petertil)
  13. Majoch Jakub (Nowy Sacz de munte)
  14. Plawecki Luke (Nowy Sacz de munte)
  15. Bartolomeu nota de subsol (K.S. JEDI Zielona Gora BOX)
  16. Bubiński Przemyslaw (cohorta Poznań)
  17. Wojciech Dudkiewicz (cohorta Poznań)
  18. Szyda Paul (Arte Martiale Club Konin)
  19. Ziemnicki Przemyslaw (KT Legia Warszawa)
  20. începe să Paweł (OKK Oswiecim)
  21. Fritz Bartosz (OKK Oswiecim)
  22. Urbanczyk Kacper (OKK Oswiecim)
  23. district Tomasz (Paco Echipa Katowice)
  24. Wojciech Kosowski (Palestra Varșovia)
  25. Lukaszewicz Kamil (Palestra Varșovia)
  26. Jerzy Wronski (Palestra Varșovia)
  27. Krason Robert (PSSW TOM CENTER)
  28. Odzimkowski Paul (PSSW TOM CENTER)
  29. Odzimkowski Albert (Radomski Klub Taekwon-do)
  30. Mariusz Lipinski (SKS Gladiator Siedlce)
  31. superior Przemyslaw (Spartacus Świdwin)
  32. Luke Rambalski (TKKb Dragon Torun)
  33. Ożarek Bartosz (TKKF Siedleckie)
  34. Grociak Victor (ASTRA-UKS Zdrój Krynica)
  35. distracție Przemyslaw (Cracovia Barbakan UKS)
  36. Rosinski Lech (X Lupta)

-81kg

  1. Korczak Raphael (Academie Combaterea Varșovia)
  2. Jahnz Przemyslaw (Red Dragon Poznan)
  3. Paniączyk Bartek (Red Dragon Poznan)
  4. masă Michael (DUET GDANSK)
  5. Ronkiewicz Kamil (luptători extreme)
  6. Damian Jablonski (CLUB DE COMBATERE RZESZÓW)
  7. Paczuski Radoslaw (GARUDA muay THAI GYM)
  8. Frycz Paul (Sala de gimnastica-Lupta Rafał Petertil)
  9. Remplewicz Rafał (Sala de gimnastica-Lupta Rafał Petertil)
  10. Wiącek Mateusz (Sala de gimnastica-Lupta Rafał Petertil)
  11. Stawicki Zbigniew (Hunter Gym)
  12. Marcinkowski Piotr (KT Legia Warszawa)
  13. Muszyński Bartosz (LEGION Głogów)
  14. Luke Usarek (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  15. Michael Wołosiuk (MKS Kalina Lublin)
  16. Pilat Pavel (NAK Muay Szczecin)
  17. Toboła Amadeusz (Paco Echipa Katowice)
  18. Karol Cieslak (Palestra Varșovia)
  19. Gierzyński Paul (Palestra Varșovia)
  20. Tomasz Kowalski (Palestra Varșovia)
  21. Mateusz Grzelak (Palestra Varșovia)
  22. Mateusz PISKORZ (Palestra Varșovia)
  23. Prokurat Daniel (Palestra Varșovia)
  24. Peter Stańczak (Palestra Varșovia)
  25. Stuszewski Piotr (Palestra Varșovia)
  26. Filip Karbownik (PSSW TOM CENTER)
  27. Jereczek Mateusz (REBELLION Kartuzy)
  28. Ogłoza Krzysztof (Fight Club Rickard Varșovia)
  29. Rogosz Piotr (Scorpion)
  30. Okniński Paul (SKS Gladiator Siedlce)
  31. Świerczyński David (ASTRA-UKS Zdrój Krynica)
  32. Stanislaw Gacek (Cracovia Barbakan UKS)

-86kg

  1. Mariusz Suski (Academie Combaterea Varșovia)
  2. castan Marcin (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Łapot David (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  4. Szychowski Patryk (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  5. Mariusz Szymkowiak (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  6. Kanawka Grzegorz (Corpus Gym Gdańsk)
  7. Wycech Bartolomeu (FIGHTER WROCŁAW)
  8. Strykowski Paweł (K.S. JEDI Zielona Gora BOX)
  9. Kaspersky David (K.S.Dragon Starachowice)
  10. Michael Grzesiak (Club sportiv Respekt)
  11. Wilczkowiak Wojciech (KOBE-GYM Gdynia)
  12. Paul Zaremba (Kokoro GYM)
  13. Gorzaniak Robert (Arte Martiale Club Konin)
  14. Adrian Grabowski (KSW START Częstochowa)
  15. Pawel Witkowski (LEGION Głogów)
  16. Matthew Matecki (NAK Muay Szczecin)
  17. Ochal Krzysztof (NAK Muay Szczecin)
  18. Jarosław Filipek (Palestra Varșovia)
  19. Mieteń Marcin (Palestra Varșovia)
  20. Roszkowski Konrad (Palestra Varșovia)
  21. Rydzewski Radosław (SK kickboxing Kielce)
  22. Rafał Aleksandrowicz (SKKB Universitatea din Lublin)

-91kg

  1. Lukasz Butkiewicz (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Paul Michalak (Corpus Gym Gdańsk)
  3. Pilarski Bartek (Red Dragon Poznan)
  4. Szygula Radek (Red Dragon Poznan)
  5. Zaborowski Patryk (DUET GDANSK)
  6. Nawłoka Piotr (CLUB DE COMBATERE RZESZÓW)
  7. Kalski Kryspin (KOBE-GYM Gdynia)
  8. poate Mateusz (LEGION Głogów)
  9. Nowicki Tymoteusz (Palestra Varșovia)
  10. Skrabucha Szymon (Sports Club Rzeszów Lupte)
  11. teren Jarosław (Academia de holistică)
  12. Karkula Krzysztof (Cracovia Barbakan UKS)

+91kg

  1. cod Mateusz (Red Dragon Poznan)
  2. Michal Duda (Red Dragon Poznan)
  3. Medyński Maciej (Lupta in Academia Stargard)
  4. Turin Michael (FIGHTER WROCŁAW)
  5. Szczepkowski Thomas (GARUDA muay THAI GYM)
  6. Jakub Kozera (Zielona Gora pazi)
  7. Klimiuk Tomasz (Białystok uman)
  8. Obarzanek Jacek (KOBE-GYM Gdynia)
  9. Janusz Kaszczyński (cohorta Poznań)
  10. Fenske Tomasz (Kokoro GYM)
  11. Iwańczuk Tomasz (NAK Muay Szczecin)
  12. Kamil Sokolowski (Paco Echipa Katowice)
  13. Szreder Marcin (Palestra Varșovia)
  14. Tomasz Zielinski (puncher Wrocław)
  15. Elsner Marcin (Radomski Klub Taekwon-do)
  16. butonul Luke (Radomski Klub Taekwon-do)
  17. Dlugosz Paul (Fight Club Rickard Varșovia)
  18. Stępniak Miroslaw (SKS Gladiator Siedlce)
  19. Piotr Jankowski (Academia de holistică)
  20. Karwowski Arkadiusz (Sulechowski Karate Club)

seniori

-48kg

  1. Bulanda Eva (LUX JAS-POL Krynica)
  2. Szacoń Marzena (MKS Kalina Lublin)
  3. Ewa BoS (SKF Zielona Gora boksing)
  4. Słomska Agnieszka (Academia de holistică)

-52kg

  1. Porażyńska Monika (Corpus Gym Gdańsk)
  2. Wyszyńska Malgorzata (KT Legia Warszawa)
  3. Łukomska Paulina (SKF Zielona Gora boksing)
  4. Borzęcka IZABELA (SKKB Universitatea din Lublin)

-56kg

  1. Nieroda Iwona (păstrăvul DIAMOND)
  2. Katarzyna Mizera (KOBE-GYM Gdynia)
  3. Ozimek Ilona (KT Legia Warszawa)
  4. Babińska Carolina (LEGION Głogów)
  5. Kiner Malgorzata (puncher Wrocław)
  6. Dymus Malgorzata (Scorpion)

-60kg

  1. cetățeni Alicja (FIGHTER WROCŁAW)
  2. Warzybok Agata (FIGHTER WROCŁAW)
  3. Iwaszko Ilona (KOBE-GYM Gdynia)
  4. Frankowska Paulina (KS suprastatal)
  5. Manowska IZABELA (MKS Kalina Lublin)
  6. Mostowik Patrycja (OKK Oswiecim)
  7. Siwa Kinga (TKKb Dragon Torun)

-65kg

  1. Waliczek Marta (Beskid-Dragon)
  2. Gumienna Rose (FIGHTER WROCŁAW)
  3. Pavlovsk Natalia (GKSS Champion Gdańsk)
  4. aleksandra Piasecka (Hunter Gym)
  5. Wozniak Justyna (KOBE-GYM Gdynia)
  6. Banaszek Monika (MKS Kalina Lublin)
  7. Maksym Sylwia (NAK Muay Szczecin)
  8. Jaworska Katarzyna (Paco Echipa Katowice)

+70kg

  1. Jablonska Magdalena (Beskid-Dragon)
  2. BIEC Paulina (FIGHTER WROCŁAW)
  3. Sobierajska Paula (SKF Zielona Gora boksing)

Comentarii

Comentarii


Interviuri recente

Mai multe de la

Newsletter

Parteneri

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja