Ultima galerie:

finał mężczyzn

Următoarele evenimente:

ME WKO 2016
De date:
Unde:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Următoarele evenimente:

Poster_EC_Varna-2016
De date:
Unde:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Mistrzostwa Europy Juniorów, 26.10.2013 Clasificări – pełne wyniki

Adăugat:

zdjęcie 4

W dniu 26 Octombrie 2013 w Katowicach odbyły się VII. mistrzostwa Europy Juniorów kata oraz kumite. W turnieju wzięło udział ponad 340 zawodników w wieku 12-17 lat z 18 krajów Europy. Organizatorem był Klub Rekreacyjno Sportowy TKKF „CZARNI” Katowice kierowany przez Sensei Dariusza Łyczko przy współpracy z Shihan Jackiem Czerniecem. Zawody zaszczycił swoją obecnością prezydent International Karate Organization Kancho Shokei Matsui, a także szef Departamentu Spraw Zagranicznych IKO shihan Katsuhito Gorai.

 

WYNIKI KUMITE

 
Młodzież (12-13 ani) în 40 kg
1. Sergei Nikitenko (Ukraina)
2. Badaev Nikita (Ukraina)
3. Pan Vadim (Ukraina)
3. Vereschatsky Andrey (Ukraina)

 
Młodzież (12-13 ani) în 50 kg
1. BACE Rustam (Rusia)
2. Amir Vladislav (Rusia)
3. Hyzhinsky Artem (Ukraina)
3. Sadowski Andrzej (Polska)

 
Młodzież (12-13 ani) powyżej 50 kg
1. Topchiy Dmytro (Ukraina)
2. Kargin Denis (Ukraina)
3. Stachacz Tomasz (Polska)
3. Poplawski Jakub (Polska)
 
Dziewczęta (12-13 ani) în 50 kg
1. Aratovska Ilona (Ukraina)
2. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
3. Kandefer Agata (Polska)
3. Panfilov Alice (Rusia)
 
Dziewczęta (12-13 ani) powyżej 50 kg
1. Sterescu Patricia Ioana (Rumunia)
2. Ryniewicz Katarzyna (Polska)
3. Mikielska Kinga (Polska)
3. Tomaszewska Wiktoria (Wielka Brytania)
 
Młodzież (14-15 ani) în 50 kg
1. Parkhomenko Roman (Rusia)
2. Alexander Siergiejew (Rusia)
3. Shkolyarenko Ivan (Ukraina)
3. Witalij Moroz (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 ani) în 55 kg
1. Fedoseyev Alexey (Rusia)
2. Udovik Ruslan (Ukraina)
3. Dmitry Vorobyev (Rusia)
3. Arthur Polikarpov (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 ani) în 60 kg
1. Gluhov Evgeny (Rusia)
2. Vadim Tichonow (Rusia)
3. Olpinski Szymon (Polska)
3. Rogowski Kacper (Polska)
 
Młodzież (14-15 ani) în 65 kg
1. Koszycki Michal (Polska)
2. Manafov Kamil (Rusia)
3. Leśnicy Eugene (Ukraina)
3. Fortune Mykita (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 ani) în 70 kg
1. Vladimir Petrov (Rusia)
2. Rutyna Mateusz (Polska)
3. Ciecz Sergey (Ukraina)
3. Gerco Vladislav (Ukraina)
 
Młodzież (14-15 ani) powyżej 70 kg
1. Gulyaev Anton (Rusia)
2. Chursin Anatolij (Rusia)
3. Radgowski Mikolaj (Polska)
3. Pryga Jerzy (Polska)
 
Juniorzy (16 -17 ani) în 60 kg
1. Jegor Vorobyov (Rusia)
2. Karmenov Alisher (Kazachstan)
3. Kawka Adam (Polska)
3. Doka Martin (Węgry)
 
Juniorzy (16 -17 ani) în 65 kg
1. Podanev Vadim (Rusia)
2. Pavel Sidorov (Rusia)
3. Sadvokassov Nurlykhan (Kazachstan)
3. Brigandi Vito Michael (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 ani) în 70 kg
1. Tillaev Tokhirjon (Rusia)
2. Pantic Nemanja (Serbia)
3. Jeziorowski Maciej (Polska)
3. Emil Gasimov (Ukraina)
 
Juniorzy (16-17 ani) în 75 kg
1. Galushin Nikita (Rusia)
2. Trefilov Alexey (Rusia)
3. Tejero Ivan (Hiszpania)
3. Juvina Gabriel Lonut (Rumunia)
 
Juniorzy (16-17 ani) în 80 kg
1. Zainulin Nikita (Rusia)
2. Nesterenko Denis (Rusia)
3. Dmytro Shevchenko (Ukraina)
3. Sabanuc Muhammed Talha (Niemcy)
 
Juniorzy (16-17 ani) na 80 kg
1. Kling Anton (Rusia)
2. Aksenenko Ivan (Rusia)
3. Bulyskeriya Boris (Ukraina)
3. Mezhensky Andrey (Ukraina)
 
Dziewczęta (14-15 ani) în 50 kg
1. Chrobot Michalina (Polska)
2. Wiatrowska Anna (Polska)
3. Dauletova Sabina (Rusia)
3. Krzysztoforska Angelika (Polska)
 
Dziewczęta (14-15 ani) în 55 kg
1. El Haimour Shainez (Francja)
2. Razumnikova Alexander (Rusia)
3. Julia Kozlov (Ukraina)
3. Shvetsov Anastasia (Rusia)
 
Dziewczęta (14-15 ani) powyżej 55 kg
1. Sanchez Nuria (Hiszpania)
2. Czarnecka Klaudia (Polska)
3. Zavgorodnyaya Sofia (Ukraina)
3. Kochkina Elizabeth (Rusia)
 
Juniorzy (16-17 ani) în 50 kg
1. Mroczkowska Karolina (Polska)
2. Victoria Lebiediewa (Rusia)
3. Kalimulina Dinara (Rusia)
3. Kovacs Dorottya (Węgry)
 
Juniorzy (16-17 ani) în 55 kg
1. Malinina Julia (Rusia)
2. Izabela Dec (Polska)
3. Justyna Jasiukiewicz (Polska)
3. Górnicka Maja (Polska)
 
Juniorzy (16-17 ani) în 60 kg
1. Młoda Juliana (Rusia)
2. Skamarohova Marina (Ukraina)
3. Kogutowicz Patrycja (Polska)
3. Kulczycka Agnieszka (Polska)
 
Juniorzy (16-17 ani) na 60 kg
1. Krashakova Marianne (Rusia)
2. Szkodowska Krystyna (Polska)
3. Spalova Nikola (Czech Republic)
3. Houvet Ophelie (Francja)
 
KATA WYNIKI
 
Młodzież (12-13 ani)
1. Alexander Kharlamov (Rusia)
2. Vahidov Dmitry (Rusia)
3. Vereschatsky Andrey (Ukraina)
 
Dziewczęta (12-13 ani)
1. Juvina Andreea Madalina (Rumunia)
2. Ion Antonia Ioana (Rumunia)
3. Tatiana Szewczuk (rosyjski)
 
Młodzież (14-15 ani)
1. Aleksander Borodin (rosyjski)
2. Florin Vlad Gavrila (Rumunia)
3. Elisha Artem (Rusia)
 
Dziewczęta (14-15 ani)
1. Kostyaeva Ekaterina (Rusia)
2. Martinez Eva (Hiszpania)
3. Tarnas Aleksandra (Polska)
 
Juniorzy (16-17 ani)
1. Ulin Biełow (Rusia)
2. Egovtsev Alexey (Rusia)
3. Vito Michael Brigandi (Włochy)
 
Juniorzy (16-17 ani)
1. Diaz Laia (Hiszpania)
2. Sverdlov Angelina (Rusia)
3. Mroczkowska Karolina (Polska)

 
Dziękujemy za pomoc Maćkowi Millerowi z MKKK.
 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja