Ultima galerie:

finał mężczyzn

Următoarele evenimente:

ME WKO 2016
De date:
Unde:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Următoarele evenimente:

Poster_EC_Varna-2016
De date:
Unde:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

III gruparea kata și kumite în Ostrołęce 9.03.2013

Adăugat:

IMG_0086 kopia

Următoarea tabără de antrenament pentru jucătorii deja Kyokushin a avut loc 9 Martie Ostrołęce. Na zgrupowanie stawiło się 50 jucători de la 12 klubów z centralnej i północno-wschodniej Polski. Pierwszy trening poświęcony był kata. Poprowadził go shihan Jan Gruba z Warszawy. Po przerwie odbył się trening przygotowujący do kumite oraz same walki. Z uwagi na zbliżające się zawody (16 marca Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Ostrowi Mazowieckiej) walki miały charakter szkolenia technicznego i nie były prowadzone z taką intensywnością aby zawodnicy nie mieli kontuzji przed zawodami. Tradycyjnie grupa została podzielona na młodzików/juniorów oraz seniorów. Odbyło się kilkanaście walk sparingowych, które pozwoliły zawodnikom sprawdzić swój stan przygotowania do najbliższych zawodów.

 

O jakości zgrupowań organizowanych przez kluby kyokushinkai zrzeszonych przez IKO świadczy fakt , że uczestniczą w nim czołowi zawodnicy z Polski i Europy. Wśród obecnych na sali znalazła się Anna Kaczyńska-Youssfi- mistrzyni Europy, Agnieszka Winek – medalistka ME, Emila Płaszczyńska – medalistka Mistrzostw Polski, Maria Jasko – medalistka Pucharu Polski, Skander Youssfi – medalista ME, Michał Zyśk – medalista Mistrzostw Polski, Maciej Laskowski – medalista Pucharu Polski, Mikołaj Radgowski – zwycięzca Pucharu Polski Młodzików, Gerard Will – medalista Mistrzostw Polski oraz wielu innych zawodników odnoszących sukcesy na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych..

 

W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy z klubów z Ostrołęki, Varșovia, Józefowa, Otwocka, Przasnysza, Ostrowi Mazowieckiej, Olsztyna, Augustowa, Białegostoku, Zambrowa, Łomży, Włocławka i Piaseczna.

 

źródło: sensei Radosław Grabowski

 

 

 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja