Ultima galerie:

finał mężczyzn

Următoarele evenimente:

ME WKO 2016
De date:
Unde:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Următoarele evenimente:

Poster_EC_Varna-2016
De date:
Unde:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

German Open 5.10.2013 Wedel – Rezultate

Adăugat:

zdjecie 15a

Wyniki otwartych mistrzostw Niemiec, ținută 5 Octombrie 2013 w Wedel:

 
Men Pro – 90 kg

1. Alireza Shams (Hamburg)
2. Martin Abel (Prag/Tschechien)
3. Michel Meuldijk (Holland)
 
Men Pro – 75 kg

1. Max Wagner (Nauenhof)
2. Alexander Loor (Wedel)
3. Luft Robert(Hamburg)
 
Men Senior

1. Żmija Wojciech(Polen/Wroclaw)
2. Kambi Jackson(France)
3. Franck Peretel(France)
 
Frauen Profi Open

1. Gabrielle Inciuraite(Berlin)
2. Priscilla Lambregtse(Holland)
3. Elena Isaeva (Wedel)
 
Men Beginners (bis 5.Kyu) -85kg

1. Eugen Gutow (Wedel)
2. Alexandre Brevini (France)
3. Boyer Damien (France)
 
Men Beginners +85kg

1. Sergej Ochotnikov (Hannover)
2. Trunov Vasiliy (Saarbrücken)
3. David Wieczorek(Bergedorf)
 
Men Beginners -70

1. Julius Teupe(Frankfurt)
2. Todor Ikonomov (Prag/Tschechien)
3. Michael Deml (München)
 
Women Beginners Open

1. Olha Karnafel(Ukraine/Ovechkin)
2. Anneke Göttsche(Berlin)
3. Vaitaliia Petrovska(Frankfurt)
 
Juniors M 16-17 +75

1. Alexander Gasin (Bonn)
2. Kamil Rusiecki(Polen/Swinemünde)
3. Kacper Dziedzic(Wedel)
 
Juniors M 16-17 -75

1. Frederik Baadsgaard(Dänemark)
2. Simon Wismann (Dänemark)
3. Adamovych Artur(Ukraine/Ovechkin)
 
Juniors 16-17 -65kg

1. Deron Ditiecher(Holland)
2. Jashar Dzafarov(Nauenhof)
3. Yoeri Staal(Holland)
 
Boys 15 +60kg

1. Konstantin Kiel(Schweinfurt)
2. Muhammed Talha (Berlin)
3. Eduard Anissimov(Schweinfurt)
 
Boys 15 -60KG

1. Jonatan Bjornholm(Dänemark)
2. Tugkan Sahbaz(Berlin)
3. Marvin Gabb(Korbach)
 
Girls 15-17 -55kg

1. Mercedes Spoor(Holland)
2. Lara Seydel(Nauenhof)
3. Weronika Rodecka
 
Girls 15-17 +55

1. Ophelie Houviet(France)
2. Saskia Wiesner(Nauenhof)
3. Laura Burger(Schweinfurt)
 
Boys 13-14 +50kg

1. Cherson Schot(Holland)
2. Mike Kruyt(Holland)
3. Ferry Wortmann(Holland)
 
Boys 13-14 -50kg

1. Aleks Marmurowicz(Polen/Wroclaw)
2. Kamil Janusek(Polen/Wroclaw)
3. Thom Bleker(Holland)
 
Girls 12-14 +50kg

1. Inken Heuer(Wedel)
2. Helena Seel(Schweinfurt)
3. Alina Videnin(Schweinfurt)
 
Girls 12-14 -50kg

1. Anna Wiatrowska(Poland/Wroclaw)
2. De Kreil Kaylee(Holland)
3. Monvoisin Chloe(France)
 

Boys 12 -50kg

1. Van de Voort Moreno(Holland)
2. Marcel Adamczewski(Polonia)
3. Igor Spiridonov(Saarbrücken)
 

Boys 10-11 +40kg

1. Aurelien Vaultier(France)
2. Vasilii Cherbakov(Königsberg)
3. Gomer Konrad(Stuttgart)
 
Boys 10-11 -40kg

1. Nebel Nico (Nauenhof)
2. Alex Videnin(Schweinfurt)
3. Sabanuc Emir Münir(Berlin)
 
Boys 9 Open

1. Anissimov Arthur(Schweinfurt)
2. Mortan Niklas (Nauenhof)
3. Maxim Hinz (Wedel)
 
Boys 8 Open

1. Egor Vakarchuk(Königsberg)
2. Piotr Sujka(Polen/Swinemünde)
3. Christian Mandel(Schweinfurt)
 

Girls 10-11

1. Popova Alexandra(Königsberg)
2. Spanagel Katja(Saarbrücken)
3. Mary Eloïse(France)

 
 
Best Spirit

Vladislav Boloboshenko (Schweinfurt)
Priscilla Lambregtse(Holland)
 
Best Technik

Anissimov Arthur(Schweinfurt)
Ali Schams(Hamburg)

Comentarii

Comentarii


Interviuri recente

Mai multe de la

Newsletter

Parteneri

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja