Informacje

Poster_EC_Varna-2016
De date:
Unde:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 Mai.

calendar

Francisco Filho vs Fedor Emelianenko czyli Arm Wrestling Giant Killing 2013 !

Adăugat:

filhofedor

30 Decembrie 2013 w Japonii po raz trzeci odbył się turniej Arm Wrestling Giant Killing, w którym wystąpiły gwiazdy sztuk i sportów walki między innymi Jerome Le Banner, Fedor Emelianenko, Bob Sapp, Alistar Overeem, Mark Hunt, Kazushi Sakuraba, Kyokushin reprezentował shihan Francisco Filho.

Zwycięzcą po raz kolejny okazał się Bob Sapp (wciąć najpopularniejsza gwiazda MMA w Japonii), który w finale pokonał Barutoestoński były zawodnik sumo.

Shihan Filho musiał uznać wyższość sławy MMA Fedora Emelianenko. Alistar Overeem przegrał w pierwszej rundzie z Egipcjaninem (sumo) Oosunarashi natomiast Mark Hunt również w pierwszej rundzie uległ Jerome Le Banner’owi, który z kolei przegrał z Baruto w półfinale.