Últimas galeria:

finał mężczyzn

Próximos eventos:

ME WKO 2016
Dados:
Onde:

organização europeia do campeonato WKO.

informação

Próximos eventos:

Poster_EC_Varna-2016
Dados:
Onde:

Pesagem idosos e juniors Campeonato IKO será realizada em Varna 21-22 Maio.

calendar

Paweł Biszczak w finale z Dmitry Valentem na Grand Prix Rússia Abrir 2013 – Vídeo

Adicionado:

Biszczak

Paul Biszczak Legnica atingiu os oito peça Kickboxing fase final realizada durante a gala Grand Prix Rússia Abrir K-1, która odbyła się w hali Krylia Sowietow w stolicy Rosji, Moskwie, w sobotę 6-go kwietnia. Polak został pokonany w finale przez Białorusina Dmitrija Walenta (23-4) z Białorusi.

 

28 letni Biszczak w ubiegłym roku wygrał ten turniej bezapelacyjnie. W tym było już znacznie ciężej, bo obsada była doborowa. Pierwszą walkę z Michaiłem Iljinem wygrał koncertowo a 27 letni Rosjanin był na deskach w każdej z rund. W drugiej było już bardzo ciężko, bo moskwiczanin Aleksander Surżko, mimo 24 lat to doświadczony fighter. Bój był niezwykle wyrównany, ale o zwycięstwie polskiego zawodnika zadecydowało to, że non stop był w natarciu i spychał ciosami do lin Surżko. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była runda dodatkowa, którą w końcówce na swoją korzyść przesądził Biszczak.

 

W finale mocno rozbity polski zawodnik niewiele mógł wskórać przeciwko tak doświadczonemu rywalowi. Dodatkowo Walent dysponuje kapitalnymi warunkami fizycznymi i tym także górował nad Biszczakiem. Mimo to Legniczanin, pokazał kilka ciekawych akcji, które mogły przesądzić o losach walki. Jednak w pierwszej rundzie przyjął zdecydowanie za dużo uderzeń na udo co zrobiło wrażenie na sędziach, choć niekoniecznie na szym twardym zawodniku.

 

Druga i trzecia runda były nieco bardziej wyrównane ale jednak pod dyktando Białorusina. Werdykt był formalnością, ale Polakowi należą się ogromne brawa, bo już dawno zawodnik z naszego kraju nie nawiązał tak wyrównanej walki z tego formatu rywalem.

Relacja pochodzi ze strony: http://www.fightsport.pl

 

 

Comentários

Comentários


Entrevistas recentes

Mais de

Boletim informativo

Parceiros

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja