Últimas galeria:

Próximos eventos:

Dados:
Onde:

organização europeia do campeonato WKO.

informação

Próximos eventos:

Dados:
Onde:

Pesagem idosos e juniors Campeonato IKO será realizada em Varna 21-22 Maio.

calendário

Paul Biszczak campeão do mundo K-1 Global!

Adicionado:

Paul Biszczak ganhou o ouro no Campeonato Mundial de K-1 Global, mantido 13-14 De setembro, em Londres. Final do treinador iraniano Z.Prycha foi sua luta mais difícil da minha vida. Por competidores e organizadores da luta foi reconhecido como o melhor Campeonato duelo.Paweł w najmocniej obsadzonej kat. -77 kg w drodze do finału stoczył walki z Anglikiem i Kanadyjczykiem.

 

Paweł Biszczak o walce finałowej:
“Finał był bardzo wyrównany, ale w trzeciej rundzie zaskoczyłem swojego przeciwnika prawym sierpowym, co spowodowało pierwsze liczenie, niesiony dopingiem kontynuowałem ofensywę, sędzia przerwał walkę poddając Irańczyka. To mój wielki sukces.”

 

Trenera Zbigniew Prych o zawodach:
“Przebieg finałowej walki był bardzo dramatyczny. Pierwsza runda – Paweł otrzymał uderzenie kolanem w twarz co skutkowało lekkim zamroczeniem, ustał na nogach i doszedł do siebie. Druga runda – bardzo wyrównana walka. Trzecia runda należała już tylko do Pawła . Przeciwnik był trzy razy liczony. Sędzia poddał zawodnika. Zawodnik był z Iranu, wielokrotny mistrz Azji w K-1, medalista mistrzostw świata z Brazylii w wadze 81 kg, gdzie pokonał naszego utytułowanego zawodnika Tomasza Kowalskiego z Palestry Warszawa. Paweł po walce musiał udać się do szpitala, gdzie zszyto mu rozcięty policzek.”

 

Gratulujemy sukcesu!

 

Dziękujemy p. Z.Prychowi za udostępnienie zdjęć.

 

Zapowiedź turnieju:

 

Komentarze

komentarze


Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja