Laatste gallery:

finał mężczyzn

Volgende evenementen:

ME WKO 2016
Gegevens:
Waar:

Europees Kampioenschap organisatie WKO.

informatie

Volgende evenementen:

Poster_EC_Varna-2016
Gegevens:
Waar:

Met een gewicht Championship IKO senioren en junioren zal worden gehouden in Varna 21-22 Kunnen.

calendar

Mistrzostwa Rosji, Moskwa 19-20.10.2013 – Resultaten

Toegevoegd op:

33 капанадзе kapanadze

Mężczyźni poniżej 70 kg
1. Zarinyan Ashot
2. Arthur Manukyan
3. Cyril Psarev
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
1. Gabaraev Lasha
2. Titkov Igor
3. Bubyakov Nikita
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
1. Sadvokasov Darmen
2. Kurtsikidze Tornike
3. Andrei Chirkov
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
1. Kapanadze Goderzi
2. Sergei Uvitsky
3. Mescheryakov Roman
 
Kobiety do 55 kg
1. Moreva Jaroslavna
2. Gulko Elena
3. Tishchenko Vladlena
 
Kobiety do 65 kg
1. Khripunova Anastasia
2. Zasorina Xenia
3. Irina Niekrasowa
 
Kobiety powyżej 65 kg
1. Grebenshchikova Ulyana
2. Ananyina Elizabeth
3. Hasanov Anastasia
 
Dodatkowe nagrody:
Mistrz tameshiwari: Kurtsikidze Tornike (24 desek), Khripunova Anastasia (9 desek).
Najlepsze Technika: Zarinyan Ashot
Duch walki: Sergey Uvitsky
 
 
Drugi dzień zawodów:
 
Mężczyźni poniżej 70 kg
Arthur Manukyan – Mukhaev Ilnar
Psarev Cyril – Zarinyan Ashot
 
slotstuk
Arthur Manukyan – Zarinyan Ashot – (0-5 (+ Vasari Vasari-low-kick))
 
Walka o 3 plaats
Nie odbyła się. Mukhaev Ilnar nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
Titkov Igor – Ahmed Magomedov
Bubyakov Nikita – Lasha Gabaraev
 
slotstuk
Titkov Igor – Gabaraev Lasha (0-0/0-1/0-1/0-5 na tameshiwari 20-21)
 
Walka o 3 plaats
Nie odbyła się. Ahmed Magomedov nie dopuszczony przez lekarza.
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
Sadvokasov Darmen – Kotschnew Kirill
Kurtsikidze Tornike – Andrey Chirkov
 
slotstuk
Sadvokasov Darmen – Kurtsikidze Tornike – (3-0)
 
Walka o 3 plaats
Kotschnew Cyril – Teals Andrew – (0-0/1-0/0-3)
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
Kapanadze Goderzi – Mescheryakov Roman – decyzją sędziów
Grizzly Ivan – Uvitsky Sergey – wyniki ważenia (102,4 kg-98, 900 kg)
 
slotstuk
Kapanadze Goderzi – Uvitsky Sergei – (5-0)
 
Walka o 3 plaats
Mescheryakov Roman – Grizzly Ivan – (5-0 – + Vasari Vasari – low kick)
 
Kobiety do 55 kg
Gosteva Katarzyna – Moreva Jaroslavna
Gulko Elena – Tishchenko Vladlena
 
slotstuk
Moreva Jaroslavna – Gulko Elena – (5-0)
 
Walka o 3 plaats
Gosteva Katarzyna – Tishchenko Vladlena – (0-5)
 
Kobiety do 65 kg
Galstyan Mary – Zasorina Xenia
Irina Niekrasowa – Khripunova Anastasia
 
slotstuk
Zasorina Xenia – Khripunova Anastasia – (0-1/0-4)
 
Walka o 3 plaats
Galstyan Mary – Irina Niekrasowa – (0-0/0-5)
 
Kobiety powyżej 65 kg
Grebenshchikova Uliana – Alain Filippova
Hasanov Anastasia – Ananyina Elizabeth
 
slotstuk
Grebenshchikova Uliana – Ananyina Elizabeth – (5-0)
 
Walka o 3 plaats
Hasanov Anastasia – Filippova Allen – (4-0)
 

WYNIKI TAMESIVARI
(Men: Saco Shuto, hidzi, geri)
(Vrouwen: Saco Geri)
 
Mężczyźni poniżej 70 kg
Arthur Manukyan – 4/0-3/5/5 = 17 deski
Mukhaev Ilnar – 4/0-3/0-3/5
Psarev Cyril – 4/4/4/6
Zarinyan Ashot – 3/4/5/5
 
Mężczyźni poniżej 80 kg
Titkov Igor – 4/5/5/6
Ahmed Magomedov – 4/0-3/4/0-0
Bubyakov Nikita – 5/0-3/5/6
Gabaraev Lasha – 4/5/6/6
 
Mężczyźni poniżej 90 kg
Sadvokasov Darmen – 4/0-0/0-3/6
Kotschnew Cyril – 4/4/6/6
Kurtsikidze Tornike – 4/6/7/7 = 23 – Zwycięzca tameshiwari
Teal Andrew – 4/5/7/7
 
Mężczyźni powyżej 90 kg
Kapanadze Goderzi – 3/3/3/5
Mescheryakov Roman – 4/6/7/7
Grizzly Ivan – 4/0-3/5/6
Sergei Uvitsky
 
Kobiety do 55 kg
Gosteva Katarzyna – 0-2/3
Moreva Jaroslavna – 3/4
Gulko Elena – 3/0-2
Tishchenko Vladlena – 3/5
 
Kobiety do 65 kg
Galstyan Mary – 3/0-2
Zasorina Xenia – 3/5
Irina Niekrasowa – 2/3
Khripunova Anastasia – 3/6 = 9 – Zwycięzca tameshiwari
 
Kobiety powyżej 65 kg
Grebenshchikova Uliana – 3/6
Filippova Allen – 0-2/0-2
Hasanov Anastasia – 0-2/4
Ananyina Elizabeth – 0-2/0-2

Reacties

Reacties


Recente interviews

Meer van

Nieuwsbrief

Partners

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja