Laatste gallery:

finał mężczyzn

Volgende evenementen:

ME WKO 2016
Gegevens:
Waar:

Europees Kampioenschap organisatie WKO.

informatie

Volgende evenementen:

Poster_EC_Varna-2016
Gegevens:
Waar:

Met een gewicht Championship IKO senioren en junioren zal worden gehouden in Varna 21-22 Kunnen.

calendar

ME Varna, dat is de Kyokushin 17-18.05.2014 – RESULTATEN!

Toegevoegd op:

Polska

Op 17-18 Kan in Varna, Bulgarije vond plaats Europees Kampioenschap Kyokushin Karate IKO. Het evenement werd bijgewoond door zowel senioren en junioren, een totaal van bijna 400 spelers uit 20 Lid.
Najliczniejszą grupę stanowili Rosjanie – 100 , Polska – 86, Bułgaria – 41, Ukraina – 36, Węgrzy – 25, Białoruś – 20, Rumunia -15, Francja – 14, Włochy – 13, Serbia – 9, Kazachstan – 8, Mołdawia – 8, Grecja – 5, Belgia – 4, Izrael – 3, Czarnogóra – 2, Litwa – 2, Niemcy – 1, Holandia – 1 i Wielka Brytania – 1.



Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kumite: Agnieszka Winek – II miejsce, Agata Zjawińska – III miejsce, Patryk Sypień, Maria Raś, Maria Jasko – IV miejsce.


Wyniki polskiej reprezentacji seniorów w kata: Kamila Krzak – II miejsce, Jan Gruba – III miejsce, Monika Sowa – IV miejsce.


Wyniki juniorów: Karolina Mroczkowska – I miejsce kumite + II miejsce kata, Michał Koszycki – I miejsce kumite, Diana Sakowicz – I miejsce kumite, Angelika Rejterada – II miejsce kumite, Krystyna Szkodowska – II miejsce kumite, Mikołaj Radgowski – III miejsce kumite, Jerzy Pryga – III miejsce kumite, Jakub Popławski – III miejsce kumite, Michalina Chrobot – III miejsce kumite, Izabela Jedlińska – III miejsce kumite, Angelika Krysztoforska – III miejsce kumite, Izabela Dec – III miejsce kumite, Katarzyna Burda – III miejsce kumite, Natalia Stachula – III miejsce kumite, Anna Wiatrowska – III miejsce kumite, Aleksander Krajanowski – III miejsce kata,


Wyniki seniorów +35 jaar: Iwona Lewandowska – I miejsce kumite.


Na zdjęciu głównym polscy medaliści pierwszego dnia mistrzostw.

Vertegenwoordiging Poolse:

Polska 1

Poniżej przedstawiamy wyniki.


 


SENIORZY


Mensen

do 70 kg

1. Aleksander Michajłow / Aleksander Michajłow (Rosja)
2. Ashot Zarinyan / Ashot Zarinyan (Rosja)
3. Eldar Ismailov (Ukraina)
4. Grigorescu Antonio (Rumunia)

do 80 kg

1. Antonio Tusseau (Francja)
2. Andrei Zubarev / Andrey Zubarev (Rosja)
3. Igor Titkov / Igor Titkov (Rosja)
4. Nikita Bubyakov / Nikita Bubiakov (Rosja)

do 90 kg

1. Oleksandr Ieromenko (Ukraina)
2. Darmen Sadvokasov / Darmen Sadvokasov (Rosja)
3. Andrey Chirkov / Andrey Chirkov (Rosja)
4. Mezencev Ivan / Ivan Mezentsev (Rosja)

powyżej 90 kg

1. Zahari Damyanov (Bulgarije)
2. Djema Belkhodja (Francja)
3. Alejandro Navarro (Spanje)
4. Patryk Sypien (Polska)

Dodatkowe nagrody:

Najlepszy technik – Zahari Damyanov (Bulgarije)
Najlepszy duch walki – Djema Belkhodja (Francja)



Vrouwen

do 55 kg

1. Elena Gulko (Rosja)
2. Agnieszka Winek (Polska)
3. Agata Zjawinska (Polska)
4. Sabina Zhekova (Bulgarije)

do 65 kg

1. Khripunova Anastazja / Anastasia Khripunova (Rosja)
2. Vladlen Tishchenko / Vladlena Tishchenko (Rosja)
3. Xenia Zasorina / Ksenia Zasorina (Rosja)
4. Maria Raś (Polska)

powyżej 65 kg

1. Ulyana Grebenshchikova / Uliana Grebenshikova (Rosja)
2. Ananyina Elizabeth / Elizaveta Ananina (Rosja)
3. Anna Egorova / Anna Egorova (Rosja)
4. Maria Jasko (Polska)



JUNIORZY

16-17 jaar 55 kg (8 zawodników)

1. Aleksander Aristov / Aleksandr Aristov (Rosja)
2. Szamil Haybullov / Szamil Khaibullov (Rosja)
3. Maksimchu Vladimir / Władimir Maximchev (Rosja)

16-17 jaar 60 kg (14 zawodników)

1. Jegor Vorobyov / Egor Vorobev (Rosja)
2. Michaił PIROVSKOE / Mihail Pirovskih (Rosja)
3. Boris Axyonov (Kazachstan)
3. Alisher Karmenov (Kazachstan)

16-17 jaar 65 kg (14 zawodników)

1. Vadim złożył / Vadim Podanev (Rosja)
2. Pavel Sidorov / Pavel Sidorov (Rosja)
3. Kurepin Paul / Pavel Kurepin (Rosja)
3. Grechukha Dmitry / Grechuha Dymitr (Rosja)

16-17 jaar 70 kg (10 zawodników)

1. Ilya Polyakov / Ilya Polyakov (Rosja)
2. Nemanja Pantic (Serbia)
3. Alexandros Mores (Grecja)
3. Nurlykhan Sadvokasov (Kazachstan)

16-17 jaar 75 kg (7 zawodników)


1. Alexander Frolov / Aleksandr Frolov (Rosja)
2. Dmitry Skadorov / Dymitr Skadorov (Rosja)
3. Cristian Grosu / Kristian Grosu (Rosja)
3. Mikołaj Radgowski (Polska)

16-17 jaar 80 kg (2 zawodników)

1. Arkady Vilegzhanin / Arkadii Vylegzhanin (Rosja)
2. Ilhan Yusuf (Bulgarije)

16-17 jaar 80 kg (8 zawodników)

1. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rosja)
2. Nikita Zaynulin / Nikita Zaynulin (Rosja)
3. Kristof Okros (Węgry)
3. Borys Bolyskeriia (Ukraina)



MŁODZIEŻ

14-15 jaar 50 kg (10 zawodników)

1. Ashab Abasto / Ashab Abastov (Rosja)
2. Siergiej Goreyko / Sergey Goreyko (Rosja)
3. Scorina Ilya / Ilya Skorina (Rosja)
3. Semen Bolotnicov / Semen Bolotnikov (Rosja)

14-15 jaar 55 kg (14 zawodników)

1. Temirlan Zhanibek (Khazakhstan)
2. Goreyko Roman / Roman Goreyko (Rosja)
3. Parkhomenko Roman / Roman Parkhomenko (Rosja)
3. Todor Yankov (Bulgarije)

14-15 jaar 60 kg (17 zawodników)

1. Alexey Fedoseev / Aleksiej Fedoseev (Rosja)
2. Dmitry Ustiugov / Dymitr Ustiugov (Rosja)
3. Dmitry Sparrow / Dymitr Vorobev (Rosja)
3. Cyril Proskurin / Kirill Proskurin (Rosja)

14-15 jaar 65 kg (13 zawodników)

1. Michał Koszycki (Polska)
2. Tom Soulliere (Francja)
3. Meiram Bimzhanov (Kazachstan)
3. Mahmoud Makhmudov / Makhmud Makhmudov (Rosja)

14-15 jaar 70 kg (4 zawodników)

1. Serhii Zhidko (Ukraina)
2. Lachezar Nikolov (Bulgarije)
3. Marin Enchevski (Bulgarije)
3. Radoslav Pehlivanov (Bulgarije)

14-15 jaar 75 kg (7 zawodników)

1. Timothy Zakharko / Timofey Zaharko (Rosja)
2. Mariea Adrian (Rumunia)
3. Artem Gusiew / Artem Gusiew (Rosja)
3. Vladyslav Gerko (Ukraina)

14-15 jaar meer dan 75 kg (6 zawodników)

1. Dmitrij Gorbunov / Dymitr Gorbunob (Rosja)
2. Matei Alexandru (Rumunia)
3. Jerzy Pryga (Polska)
3. Jakub Popławski (Polska)



Źródło zdjęć: szkolawalki.nazwa.pl/pfkk_2011.

Reacties

Reacties


Recente interviews

Meer van

Nieuwsbrief

Partners

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja