Laatste gallery:

finał mężczyzn

Volgende evenementen:

ME WKO 2016
Gegevens:
Waar:

Europees Kampioenschap organisatie WKO.

informatie

Volgende evenementen:

Poster_EC_Varna-2016
Gegevens:
Waar:

Met een gewicht Championship IKO senioren en junioren zal worden gehouden in Varna 21-22 Kunnen.

calendar

IV Martial Arts Gala in Ostroleka

Toegevoegd op:

plakat_gala_gotowy
op vrijdag (16 December) de hal. EEN. Gołasia in Ostroleka om te zetten in een ring voor moderne gladiatoren. Dit is de vierde Gala Martial Arts in onze stad. begin pm. 18:30.
tickets: voorverkoop – MG SPORT winkel Ostroleka
Op de dag van het evenement op de ingang van de zaal.
prijs: 15 zł bovenste tribune, 20 zł lager tribune en stoelen rond de ring.
 

De organisatoren ook bereid een verrassing. onder de mensen, om kaarten te kopen, Zij zullen worden getrokken waardevolle prijzen: weekend in Hotel “Gołębiewski” Mikolajki, mountainbikes, hardware.

Er zal ook een concert hard rock band Alien worden verwijderd.

levende leven de wandeling kan gevolgd worden op websites eostroleka.pl i tv-ostroleka.pl.

Lijst van veldslagen
MMA
Matthew Banaszek (Gladiator Ostroleka) – Matthew Szmytkowski (Grappler Mińsk Mazwiecki) - Onvolledige formule MMA 60 kg
Norbert Cychowski (Gladiator Ostroleka) - Muslim Tulshaev (Tornstar Naczaj Team) 60 kg
Bartosz Zebrowski (Gladiator Ostroleka) – Amandeep S. Chahal (India MMA Team) 75kg
Paul Mackiewicz (Gladiator Ostroleka) – Balwinder Singh (India MMA Team) 70kg
Patryk Ogonowski (Gladiator Ostroleka) – Amir Abd El Shafty (Grappler Mińsk Mazowiecki) 65kg
Adrian Dmochowski (Gladiator Ostroleka) - Rafal Dabrowski (WW Warschau) 75 kg
Machommed Tulshaev (Tornstar Naczaj Team) - Dawid "Harnaś" Haras (Kraków)
KARATE
Patryk Kostrzewa (karate Radzymin) - Konrad Godlewski (Ippon Karate Club) - 83 kg
Luiza Karapetyan (MKKK Shinkyokushin) - Marta Lubos (Tarnowskie Góry) - 55 kg
K1
Marcin Ruszczyk (Club Mrągowo) - Matthew Jereczek (Chartreux Club Rebellion)
Muay Thai
Adam Sadowski (Muay Thai Białystok) - Emil Trela (Muay Thai Słupsk) - 70 kg
BOKS
Tomasz Kiernozek (Victoria Ostroleka) - Dawid Dacko (Szczytno)
Zie video van de voorbereidingen voor het gala Luisa Karapetyan (MKKK Shinkyokushin)

 

info uit: http://www.eostroleka.pl

Reacties

Reacties


Recente interviews

Meer van

Nieuwsbrief

Partners

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja