Paskutiniai galerija:

finał mężczyzn

Artimiausi renginiai:

ME WKO 2016
Duomenys:
Kur:

Europos čempionatas organizacija WKO.

informacija

Artimiausi renginiai:

Poster_EC_Varna-2016
Duomenys:
Kur:

Svėrimo čempionatas IKO senjorams ir Jauniai vyks Varna 21-22 Gegužės.

calendar

Lechi Kurbanov Seminaras Z – relacja i galeria cz.1

Pridėta:

q

Apie 18-20 Gegužės 2012 w Dębicy odbyło się seminarium szkoleniowe „Xtreme Fighters Camp” z Sensei Lechi Kurbanov zwycięzcą i medalistą wielu prestiżowych turniejów między innymi Mistrzostw Europy, Mistrzostw Rosji, Mistrzostw Ameryk, Mistrzostw Japonii, Mistrzostw Świata. Była to pierwsza wizyta Sensei Lechiego w Polsce.

 

 

Wszystkie 5 treningów seminarium poświęcone były głównie kumite. Sensei Kurbanov zadziwiał swoją sprawnością, zaprezentował własne metody treningowe, ulubione techniki i ciekawe ćwiczenia, poprawiające ogólną sprawność, koordynację, siłę, kondycję, technikę. Opanował do perfekcji techniki ręczne i nożne, szczególnie obrotowe. Koronną techniką Sensei Lech’ego jest ushiro-mawashi-tobi-geri, którą niejednokrotnie demolował rywali na zawodach, mieliśmy okazję zobaczyć je na własne oczy w wykonaniu mistrza.

 

 

Oprócz treningów Sensei Lechi opowiadał o swoich początkach przygody z karate, o swoim życiu, przebiegu kariery, swoich uczniach, ojczyźnie, stoczonych walkach i planach na przyszłość. Obszerne fragmenty bardzo ciekawych opowieści podczas sayonary będziemy prezentować kolejno na onekyokushin.pl.

 

 

W sobotni poranek odbył się również jeden trening z Shihan Eugeniuszem Dadzibugiem.

 

 

W zgrupowaniu uczestniczyło ponad 60 karateka z całej Polski. Wśród uczestników byli m.in. Shihan Dadzibug i Shihan Woźniak, a także inni karatecy z Polski, Tunezji oraz Czeczenii.

Organizatorami zgrupowania byli Sensei Adam Szela oraz Sensei Tomasz Puzon. Organizacja wzorowa. Uczestnicy otrzymali od organizatorów m in napoje izotoniczne i pamiątkowe koszulki. Naprzeciwko hotelu Polonez, w którym było zakwaterowanie znajdowała się hala gimnastyczna, gdzie odbywały się treningi.

 

 

Wszyscy rozjechali się do swoich domów zadowoleni i z nadzieją na kolejne spotkanie…miejmy nadzieję dłuższe :-). Aš, że każdy wyniósł coś pozytywnego z tego pasjonującego spotkania.

 

 

W przygotowaniu relacji pomogła Iza Dec.

 

 

 

 

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja