Svėrimo čempionatas IKO senjorams ir Jauniai vyks Varna 21-22 Gegužės.

calendar

Relacja z Mistrzostw Hiszpanii 2012

Pridėta:

Hisz

W słonecznej Barcelonie 10 marca 2012r. odbyły się otwarte Mistrzostwa Hiszpanii w kategoriach wagowych. W zawodach wzięli udział zawodnicy z Hiszpanii, Węgier, Rosji, Kazachstanu, Francji, Costa Rica oraz Polski . Sędzią głównym był Katsuhito Gorai, który przyleciał aż z Nowego Jorku na ten turniej. Polskę reprezentowali: Janusz Skorliński (Poznań), który wygrał pierwszą walkę w kategorii -80kg przez ippon nieznacznie ulegając swojemu rywalowi w drugim starciu; Aleksandra Przybylak (Poznań), która toczyła efektowne walki i zajęła wysokie III miejsce w kategorii kumite kobiet -65kg; ir Daniel Bukowy (Świdnica)- zwycięzca kategorii -90kg. Daniel miał do stoczenia 4 walki. Niestety do pierwszej walki jego przeciwnik nie stawił się na matę, druga walkę Daniel stoczył z francuskim zawodnikiem Alexandre Delahaye, wygrywając przez wazari. W półfinale natomiast walczył z Hiszpanem Gonzalo Fernadez i zakończył to starcie przez Ipon. Nasz reprezentant finał także stoczył z Hiszpanem- Marcelo Ferreira i również ta walka została zakończona przed czasem

Start Polaków można uznać za bardzo udany, ponieważ godnie reprezentowali swój kraj na tak prestiżowej imprezie. Zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!