Paskutiniai galerija:

finał mężczyzn

Artimiausi renginiai:

ME WKO 2016
Duomenys:
Kur:

Europos čempionatas organizacija WKO.

informacija

Artimiausi renginiai:

Poster_EC_Varna-2016
Duomenys:
Kur:

Svėrimo čempionatas IKO senjorams ir Jauniai vyks Varna 21-22 Gegužės.

calendar

MS KobietÄ Tarptautinis karatė turnyras Draugystė – REZULTATAI

Pridėta:

Friendship

Apie 19-20.04.2014 W Tokio odbył się Tarptautinės karatė Draugystė turnyras (Tarptautinė Draugystė turnyras) kartu su IKO 50-mečiui (50-metinės IKO), kur Lenkijos sportininkai laimėjo du aukso ir vieną bronzos medalį. Izabela Sularz i Konrad Kozłowski w kata oraz Karolina Mroczkowska w kumite.
 

W ramach IFT rozegrane zostały turnieje:
 

* 2014 The 10th International Youth Karate Tournament
* 2014 World Youth Elite Karate Championships
* 2014 World Women’s Karate Championships
* 2014 International Senior Karate Tournament
* 2014 International Kata Karate Competitions
 

Wyniki Mistrzostw Świata Kyokushinkai Kobiet 2014

 

Kobiety poniżej 55 kg
1. Elena Gulko (Rosja)
2. Natsuki Ota (Japonija)
3. Yukina Oda (Japonija)
4. Duaa Husain (Kuwejt)
 

Kobiety poniżej 65 kg
1. Anastasia Khripunova (Rosja)
2. Chihiro Tanaka (Japonija)
3. Yuma Tazaki (Japonija)
4. Dilshoda Umarova (Rosja)
 

Kobiety powyżej 65 kg (Ciężki +65 kg)
1. Uliana Grebenschikova (Rosja)
2. Anna Egorova (Rosja)
3. Hitomi Endo (Japonija)
 

2014 Międzynarodowy Turniej Seniorów

 

Weterani 35-39 lat do 70 kg
1. Nikolai Tretiakov (Rosja)
2. Abdurashid Radzhabov (Rosja)
3. Matsumoto Kojun (Japonija)
3. Hasegawa Masato (Japonija)
 

Weterani 35-39 lat do 80 kg
1. Burlutskyy Ołeksij (Ukraina)
2. Yomo Eiji (Japonija)
3. Wiaczesław Krasavin (Rosja)
3. Sasa Masaki (Japonija)
 

Weterani 35-39 lat więcej niż 80 kg
1. Dymitr Lunev (Rosja)
2. Mahdi Nikzadeh Emamgholi (Iran)
3. Konstantin Goryushkin (Rosja)
3. Hassan Sheykhi (Iran)
 

Weterani powyżej 40 lat do 70 kg
1. Morita Yuichi (Japonija)
2. Iwaokawa Hiroshi (Japonija)
3. Shinji Mori (Japonija)
3. Shigeruhiro Takeuchi (Japonija)
 

Weterani powyżej 40 lat do 80 kg
1. Oleg Vekshin (Rosja)
2. Konstantin Neskreba (Rosja)
3. Katori Hiroaki (Japonija)
3. Hiroshi Ishibashi (Japonija)
 

Weterani powyżej 40 metų, ponad 80 kg
1. Rudolf Conquet (Holandia)
2. Marek Ociesielski (USA)
3. Murakami Kenshirube (Japonija)
3. Araya Hideki (Japonija)
 

Turniej Międzynarodowy Młodzieży

 

Chłopcy 12 lat do 50 kg
1. Ozeki Jun (Japonija)
2. Mustafayev Alexander / Aleksandr Mustafaev (Rosja)
3. Miyake Ryuma (Japonija)
3. Kotsugai Kaijin (Japonija)
 

Chłopcy 12 lat do 50 kg
1. Yamagami Daiki (Japonija)
2. Asakura Hotaka (Japonija)
3. Tensho Shimizu (Japonija)
3. Fujicho Yu (Japonija)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 kg
1. Kanto Haruki (Japonija)
2. Vadim Korochenko / Vadim Korotchenko (Rosja)
3. Ilya Averkin / Ilia Averkin (Rosja)
3. Kobayashi Kaihito (Japonija)
 

Chłopcy 13-14 lat do 55 kg
1. Kojima (Japonija)
2. Miki Toshihisa (Japonija)
3. Umino Kenichiro (Japonija)
3. Takahashi (Japonija)
 

Dziewczęta 12-14 lat do 45 kg
1. Nishihara Yasunatsu (Japonija)
2. Sato Rin (Japonija)
3. Shiraishi Riona (Japonija)
3. Nishikawa Rika (Japonija)
 

Dziewczęta 12-14 metų, ponad 45 kg
1. Furuta Kanami (Japonija)
2. Kurosawa Kana (Japonija)
3. Yokota Honoka (Japonija)
3. Chinen Ruka (Japonija)
 

Chłopcy 15 do 65 kg
1. Tatsumi Hokuto (Japonija)
2. Ogawa Ryo (Japonija)
3. Segawa (Japonija)
3. Suda Shotaka (Japonija)
 

Chłopcy 15 lat więcej niż 65 kg
1. Nanbara Kenta (Japonija)
2. Siergiej Galkin / Sergey Galkin (Rosja)
3. Suga Yusaku (Japonija)
3. Anatolij Chursin / Anatoli Chursini (Rosja)
 

Dziewczęta 15-17 lat do 50 kg
1. Sato Nanami (Japonija)
2. Julia Goo Dolls / Iuliia Malinina (Rosja)
3. Wiktoria Lebiediewa / Viktoriya Lebiediewa (Rosja)
3. Karolina Mroczkowska (Polska)
 

Dziewczęta 15-17 lat więcej niż 50 kg
1. Yakimova Daria / Daria Iakimova (Rosja)
2. Nakayama Nanako (Japonija)
3. Rami Kurumi (Japonija)
3. Ito Nana (Japonija)
 

World Youth Elite Karate Championships

 

Chłopcy 16-17 lat do 65 kg
1. Konishi Yuya (Japonija)
2. Czerwca Yusho (Japonija)
3. Watari Kazutaka (Japonija)
3. Usuda Yuki (Japonija)
 

Chłopcy 16-17 lat do 75 kg
1. Kanai Kensuke (Japonija)
2. Czerwca Yusho (Japonija)
3. Nikita Galusha / Nikita Galushin (Rosja)
3. Kamei Genki (Japonija)
 

Chłopcy 16-17 lat powyżej 75 kg
1. Ishizuka Yutaro (Japonija)
2. Matsuzaki Kei (Japonija)
3. Anton Gulyaev / Anton Guliaev (Rosja)
3. Anton Kling / Anton Kling (Rosja)
 

Międzynarodowy Turniej Kata

 

Grupa wiekowa 6-8 metų
1. Sone Ryotaro (Japonija)
2. Taguchi Eishin (Japonija)
3. Kitayama Yoshi (Japonija)
 

Grupa wiekowa 9 metų
1. Uetsuji Hikaru (Japonija)
2. Kamiyama Aitogi (Japonija)
3. Chika Arimura (Japonija)
 

Grupa wiekowa 10 metų
1. Taguchi Kokoroatat (Japonija)
2. Atsushi Nishihara (Japonija)
3. Soma Seiharu (Japonija)
 

Grupa wiekowa 11 metų
1. Murakami Haruna (Japonija)
2. Nakamura Neri (Japonija)
3. Suzuki Mikoto (Japonija)
 

Chłopcy 12-14 metų
1. Uetsuji Mitsuhito (Japonija)
2. Ogawa Hayabusa (Japonija)
3. Miyaji Sotaro (Japonija)
 

Dziewczęta 12-14 metų
1. Takahashi Himawari (Japonija)
2. Arimura Sakura (Japonija)
3. Mitarai Kana (Japonija)
 

Mężczyźni od 15 do 34 metų
1. Konrad Kozłowski (Polska)
2. Kuharev Denis / Denis Kukharev (Rosja)
3. Kin Mitsuru
 

Kobiety od 15 do 34 metų
1. Takahashi Senjin (Japonija)
2. Bragin Maya / Maiia Bragina (Rosja)
3. Suvorov Margarita / Margarita Suvorova (Rosja)
 

Mężczyzn powyżej 35 metų
1. Takamasa Tanaka (Japonija)
2. Dmytro Prasolov (Ukraina)
3. Abdurashid Radjabov / Abdurashid Radzhabov (Rosja)
 

Kobiety powyżej 35 metų
1. Izabela Sularz (Polska)
2. Gergana Kostova (Bulgarija)
3. Tanaka Minako (Japonija)
 

Międzynarodowy konkurs Kata Drużynowego

 

1. ROSJA-Perm (Margarita Suvorova / Maiia Bragina / Denis Kukharev)
2. ROSJA-Perm B (Ksenia Rybyakova / Igor Titkov / Vladimir Lyubrovskikh)
3. ROSJA-Irkuck (Alina Palamarchuk / Iakov Lovenetckii / Semen Tcimborevich / Vladislav Lipatov)

Komentarai

Komentarai


Naujausi interviu

Daugiau iš

Naujienos

Partneriai

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja