Paskutiniai galerija:

finał mężczyzn

Artimiausi renginiai:

ME WKO 2016
Duomenys:
Kur:

Europos čempionatas organizacija WKO.

informacija

Artimiausi renginiai:

Poster_EC_Varna-2016
Duomenys:
Kur:

Svėrimo čempionatas IKO senjorams ir Jauniai vyks Varna 21-22 Gegužės.

calendar

Karateka, bikinis

Pridėta:

Clipboard01

Ksenija Zasorina – Karateka, bikinis.

 

DFO kelių čempionas po atviru dangumi, Rusijos čempionas, tameshiwari, 2 Dan kyokushin – . Ksenija Zasorina buvo laureatas Grand Prix "fitness Bikini»nowej kategorii Międzynarodowej Federacji Body Building i Fitnessu, przeprowadzanej w ramach mistrzostw Dalekiego Wschodu w kulturystyce i fitnesie.

 

Wrażenia zgromadzonej publiczności były następujące: “kiedy dziewczyny wyszły na scenę, to sala zgłupiała, ponieważ ich oczom ukazały się nie mutanty jak w kobiecej kulturystyce, Ani tez nie „kury” jak modelki. Uczestniczki miały wszystko na swoim miejscu. Po prostu wszystko było super.”

 

Sama Ksenia poinformowała nas, że w konkursie brało udział 11 uczestniczek z Dalekiego Wschodu. Konkurs składał się z dwóch etapów. Oceniane były: figura, proporcje i aktywność ciała, uczesanie, makijaż, pozowanie i prezentacja siebie.

Na pytanie, jak poradziła sobie z urazami po regularnych treningach karate, Ksenia odpowiedziała: “wyleczyłam już po Mistrzostwach Rosji siniaki, wprowadziłam niewielką dietę i na scenę. Uważam, że karate w niczym nie przeszkadza, przede wszystkim pozostaje dziewczyną! “

 

Sensei Ksenii Wsiewołod Mochiriew tak skomentował jej osiagnięcie: “Człowiek szuka siebie, stawia nowe cele, pracuje, myli się, pracuje nad błędami, znowu pracuje… Tacy ludzie wywołują szacunek. “

 

 

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

 

 

 

źródło: superkarate.ru

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja