Najnowsza galeria:

finał mężczyzn

Następne wydarzenia:

ME WKO 2016
Data:
Gdzie:

Mistrzostwa Europy organizacji WKO.

Informacje

Następne wydarzenia:

Poster_EC_Varna-2016
Data:
Gdzie:

Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Seniorów i Juniorów odbędą się w Warnie 21-22 maja.

calendar

KYOKUSHIN CHALLENGE Szczecin 24.11.2012

dodano:

Kumite

W dniu 24.11.2012r. na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrany został Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta miasta Szczecin „KYOKUSHIN CHALLENGE 2012”, którego organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA.

 

Mistrzostwa otworzył Prezes Okręgowego Zachodniopomorskiego Związku Karate, sensei Andrzej Kłujszo, który pełnił jednocześnie funkcję sędziego głównego turnieju. Do Szczecina zjechały drużyny z województwa zachodniopomorskiego w tym ze Złocieńca, Świnoujścia, Reska, Mielna, Kołobrzegu, Koszalina, Drawska Pomorskiego, Białogardu i Morynia. Łącznie w rywalizacji udział wzięło 243 zawodników.

 

Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:

 

1. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA

2. MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie

3. Świnoujska Akademia Kyokushin Karate

4. Koszaliński Klub Kyokushin Karate

5. Moryń

6. Mielno

7. Złocieniec

8. Kołobrzeg

9. Białogard

10. Resko

 

 

Wiele stoczonych walk wyłoniło najlepszych zawodników, a byli nimi:

 

- w kat. kumite chłopców bez kontaktu do 5 lat

1.Wiktor Zawierowski – Szczecin

2. Maciej GACA – Kołobrzeg

3. Adam REDLEWSKI – Szczecin

3. Tomasz KASZEWSKI – Mielno

 

- w kat. kumite chłopców bez kontaktu 6 lat

1. Marcel DROŻDŻ – Złocieniec

2. Aleksander AMBROZIAK – Szczecin

3. Przemysław ADASIAK – Kołobrzeg

3. Miłosz ZIARNIK – Kołobrzeg

 

- w kat. kumite chłopców bez kontaktu 7 lat

1. Piotr SUJKA – Świnoujście

2. Igor OCHMIAN – Szczecin

3. Filip TRZECIAK- Szczecin

3. Mateusz RADZIO – Świnoujście

 

- w kat. kumite chłopców bez kontaktu 8 lat

1. Jakub BOROWSKI – Szczecin

2. Antoni BYJOŚ – Szczecin

3. Michał MOŻEJKO – Szczecin

3. Tymon KONDRATENKO –Świnoujście

 

- w kat. kumite dziewczynek bez kontaktu 5-6 lat

1. Dominika TYLKA- Drawsko POM.

2. Anastazja PAWEŁCZAK – Drawsko POM.

3. Helena KOUNTAURI – Mielno

3. Martyna MACIĄG – Złocieniec

 

- w kat. kumite dziewczynek bez kontaktu 7 lat

1. Marika KUŁAGIN – Świnoujście

2. Nikola GRABOWSKA – Świnoujście

3. Liwia HODAKOWSKA – Mielno

3. Gabrysia SECH – Drawsko POM.

 

- w kat. kumite dziewczynek bez kontaktu 8 lat

1. Aleksandra GLOC – Drawsko POM.

2. Kornelia LICHOCKA – Świnoujście

3. Julia RUDY – Szczecin

3. Kornelia SZYMCZAK – Mielno

 

- w kat. kumite chłopców lekki kontakt 7 lat

1. Igor OCHMIAN – Szczecin

2. Igor TYRKO – Szczecin

3. Filip Trzeciak – Szczecin

3. Igor KOBYLIŃSKI – Mielno

 

- w kat. kumite chłopców lekki kontakt 8 lat (-30kg)

1. Michał KOSMALSKI – Szczecin

2. Hubert PIĄTKOWSKI –Szczecin

3. Mateusz PAWLISZYN – Mielno

3. Dawid CZARNECKI – Koszalin

 

- w kat. kumite chłopców lekki kontakt 8 lat (+30kg)

1. Szymon DUSZA – Resko

2. Oskar NOWAK – Szczecin

3. Igor OLESZKIEWICZ – Resko

3. Kacper SNOCH – Mielno

 

- w kat. kumite chłopców lekki kontakt 9 lat (-30kg)

 

1. Bartek KŁOSIŃSKI – Szczecin

2. Kordian PORĘBSKI – Koszalin

3. Fryderyk LEWANDOWSKI –Resko

3. Kacper JONAK – Drawsko POM.

 

 

- w kat. kumite chłopców lekki kontakt 9 lat (+30kg)

1. Jakub MIERZEJEWSKI – Mielno

2. Gracjan SKRABURSKI – Kołobrzeg

3. Jan GACA – Kołobrzeg

3. Jakub SZCZEPANIAK – Szczecin

 

- w kat. kumite chłopców lekki kontakt 10 lat (-35kg)

1. Dawid RACZYŃSKI – Złocieniec

2. Jakub PORZEZIŃSKI – Moryń

3. Maksymilian KAPUŚCIŃSKI – Złocieniec

3. Mateusz KASZEWSKI – Mielno

 

- w kat. kumite chłopców lekki kontakt 10 lat (+35kg)

1. Aleksander BIAŁEK – Szczecin

2. Marek REDLEWSKI – Szczecin

3. Maciej MIGUN – Szczecin

3. Andrzej WYRĄBKIEWICZ – Szczecin

 

- w kat. kumite chłopców lekki kontakt 11 lat

1. Marcel ADAMCZEWSKI – Moryń

2. Klaudiusz KRAWCZYK – Drawsko POM.

3. Miłosz ZUBALA – Moryń

3. Mateusz TREIDER – Koszalin

 

- w kat. kumite dziewczynek lekki kontakt 8 lat

1. Aleksandra GLOC – Drawsko POM.

2. Martyna JAKUBOWSKA – Drawsko POM.

3. Kornelia LICHOCKA – Świnoujście

3. Kornelia Szymczak – Mielno

 

- w kat. kumite dziewczynek lekki kontakt 9 lat

1. Wiktoria SKÓRKA – Drawsko POM.

2. Hana SIWEK – Białogard

3. Amelia SCHEFFLER – Szczecin

3. Patrycja ZDYR – Drawsko POM.

 

- w kat. kumite dziewczynek lekki kontakt 10-11 lat

1. Zofia SIWEK – Białogard

2. Zuzanna Kurek – Koszalin

3. Wiktoria SKARŻYCKA – Świnoujście

3. Martyna MARCHEL – Drawsko POM.

 

- w kat. kumite kadetek lekki kontakt

1. Aleksandra NESTOROWICZ – Szczecin

2. Aleksandra ORYSZEWSKA –Mielno

3. Aleksandra BOLEWSKA- Moryń

3. Natalia CZUBA – Świnoujście

 

- w kat. kumite młodziczek

1. Karolina ŚMIGIELSKA – Złocieniec

2. Zuzanna RYCHLEWICZ – Mielno

3. Weronika RADECKA – Świnoujście

3. Marta DZIADUCH – Mielno

 

- w kat. kumite juniorek

1. Ewa TRACZ – Moryń

2. Monika KAPAŁA – Szczecin

3. Andżeliak RUMAK –Złocieniec

3. Kinga Barańska – Złocieniec

 

- w kat. kumite kadetów (-45kg)

1. Dawid GUZIK –Świnoujście

2. Stanisław ANDRUSZKO – Drawsko POM.

3. Mateusz DŁUGOSZ –Kołobrzeg

3. Filip Zieliński – Białogard

 

- w kat. kumite kadetów (+45kg)

1. Dominik Albiński – Świnoujście

2. Wiktor HADAŁA – Moryń

3. Dawid DOMAŃSKI – Drawsko POM.

3. Marcel WISZNIEWSKI – Złocieniec

 

- w kat. kumite młodzików (-60kg)

1. Jakub ŁUKSZA – Drawsko POM.

2. Patryk BIELECKI – Drawsko POM.

3. Mateusz Jezierski – Koszalin

3. Maciej Rybiński – Kołobrzeg

 

- w kat. kumite młodzików (+60kg)

1. Krzysztof GUZE – Koszalin

2. Michał KORDALSKI – Drawsko POM.

3. Konrad BIELECKI – Drawsko POM.

3. Krystian DUDZIK – Złocieniec

 

- w kat. kumite juniorów (-70kg)

1. Bartek WARNIŁO – Drawsko POM.

2. Adam Janiszewski – Szczecin

 

- w kat. kumite juniorów (+70kg)

1. Kamil RUSIECKI – Świnoujście

2. Wiktor WITEK – Szczecin

 

- w kat. kumite młodzieżowców (-75kg)

1. Michał BĄCZYK – Koszalin

2. Sebastian Pawlak  – Drawsko POM.

3. Kamil LIS – Kołobrzeg

3. Krzysztof ŁĄCZKOWSKI – Kołobrzeg

 

- w kat. kumite młodzieżowców (+75kg)

1. Krzysztof Brodziński – Koszalin

2. Piotr KULCZEWSKI – Kołobrzeg

3. Adam TRACZ – Moryń

3. Adam BERG – Białogard

 

- w kat. kumite seniorów (open)

1. Damian ŚLĘDAK – Koszalin

2. Tomasz GIBOWSKI – Moryń

3. Kacper JANKOWSKI – Szczecin

3. Aleksander STEFANOWICZ – Szczecin

 

 

 

Z poważaniem

Radosław Ambroziak

SKS HUSARIA

Prezes

Komentarze

komentarze


Ostatnie wywiady

Więcej z kategorii

Newsletter

Partnerzy

  • Centrum Kultury Japońskiej
  • http://mmaoctagon.pl/
  • http://www.facebook.com/SztukiWalki
  • Start-Stop fundacja